1-7 Mart Haftası Burç Yorumları

 1-7 Mart Haftası Burç Yorumları
Okunuyor 1-7 Mart Haftası Burç Yorumları

1-7 Mart Haftası Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç (Cancer)

Sevgili Yengeçler, Geçtiğimiz hafta Başak burcunda meydana gelen dolunayın etkisinde olacaksınız. Dolunay geçmiş defterlerinin tekrar açılması ve korkularınızın yenilenmesine sebep olabilir. Aile içi meseleleriniz gündeminizde olabilir. Arkadaş çevrenizde yaşadığınız olaylar onlara karşı hissettiğiniz güvensizlik duygusunu artırabilir. Bunun yanı sıra ikili ilişkilerinizde olumlu yönde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü yoğun ve stresli bir gün sizleri bekliyor. Karar alma aşamasında daha çok dikkatli olmalısınız. Cumartesi günü Ay son dördün fazında ilerlerken aklınıza takılan konuları yeniden gözden geçirmenizde fayda olabilir. Pazar günü Ay’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber aşk hayatınız gündeminizde olabilir.

 

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak (Virgo)

Sevgili Başaklar, Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda ilerlemeler kaydedebilir ve finansal açıdan sizin için olumlu olacak anlaşmalar yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ya da yeni kuracağınız ekiple farklı işlere adım atabilirsiniz. Salı ve Perşembe günleri büyük girişim yapmamaya dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda önemli işlere imza atabilir, katıldığınız etkinliklerde veya dahil olduğunuz topluluklarda dikkatleri üzerinize toplayarak motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Yakın mesafe seyahatlerine çıkabilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu ailenizle vakit geçirmek isteyebilir ve daha çok sağlık konularına yönelerek spora başlayabilirsiniz.

 

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak (Capricorn )

Sevgili Oğlaklar, bu hafta normalin aksine daha çok kendi halinizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz için yeni konular gündeminizde olabilir. Yoğun bir hafta sizleri bekliyor ancak sonucu sizlere olumlu yansıyacaktır. Karar alma sürecinde zorlandığınızı hissederseniz olayları daha dış pencereden bakıp yorumlamalısınız. Akademik, hukuksal ya da finansal konularda halen devam eden süreçler netlik kazanabilir. Çarşamba günü daha çok aşk hayatınızda beklenmedik güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Planlamalarınızı ve düşüncelerinizi tekrardan gözden geçirmeli ve aldığınız kararlardan vazgeçmemelisiniz. Hafta sonu bireysel vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan (Leo)

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu haftaya sağlık sorunlarınızın ön planda olduğu durumlarla başlıyor olacaksınız. Özellikle alerji gibi mevsim değişikliğinden kaynaklı hastalıklarınız sizi olumsuz yönde etkileyebilir. Ayrıca ailevi sorunları ele alabilir çözümlenmesi için ısrarcı olabilirsiniz. Israrcı olmakta diretmeyin, olumsuz gelişmelere neden olabilirsiniz.

Hafta ortası itibariyle finansal konularda yeni gelişmelere açık olmanız mümkün nedenle elinizdeki maddiyatı dikkatli kullanmalı ve riskli durumlara yatırım yapmamalısınız.

Hafta sonu ise moraliniz yüksek ve enerjinizi zirvede olacak. Güzel ve sağlıklı haftalar dilerim.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep (Scorpio)

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu haftaya gördüğünüz bir rüyanın etkisiyle başlıyor olacaksınız. Rüyanızda aşk hayatınızla ilgili gelişmeler görmüş olabilirsiniz bundan dolayı çevrenizde ki kişileri incelemeye başlayacaksınız. Bu konuda aceleci davranmamanızı öneriyorum çünkü kimse göründüğü gibi değildir canınız yansın istemem.

Hafta ortası itibariyle işinizle ilgili konularda güzel sonuçlar alabilirsiniz ve bu durumu kutlamak adına arkadaşlarınızla bir organizasyon düzenlemek isteyebilirsiniz.

Hafta sonu ise Kendinize vakit ayırmak isteyebilir, sakin bir gün geçirebilirsiniz. Güzel ve sağlıklı haftalar dilerim.

 

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova (Aquarius)

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Bu haftaya hayatınızda bulunan kişiyle ilgili karar alarak başlıyor olacaksınız. Uzun düşünmeler sonucunda ilişkinizin toksik bir ilişki olduğunun farkına varacaksınız. Bu durum karşısında duygusal değil mantıksal düşünmenizi tavsiye ederim.

Hafta ortası itibariyle parasal konularda güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Özellikle piyasayı iyi araştırırsanız yeni atılımlarda bulunmanız söz konusu olabilir.

Hafta sonu ise yakın yerlere seyahatlerinizle ilgili gerginlik ve stres yaratabilecek durumlar söz konusu olabilir. Güzel ve sağlıklı haftalar dilerim.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi (Libra)

Sevgili Teraziler, bu haftaya şansınız yüksek başlıyor olacaksınız. Kişisel alanlarınızla ilgili yapmak istediğiniz herhangi bir şeyle ilgili adım atmak için oldukça uygun bir hafta olacaktır. Kendinize odaklanmak, spora başlamak, dış görünüşünüzde değişim yapmak, yeni hobiler edinmek gibi gündemleriniz olacaktır.

Hafta ortası itibariyle finansal konularda dikkat etmeniz gerekecektir. Harcamalarınıza dikkat etmeli özellikle internet alışverişlerinden uzak durmalısınız. Ayrıca değerli eşyalarınıza da dikkat etmenizde fayda olacaktır.

Hafta sonu ise aldığınız iyi haberlerle birlikte mutlu geçecektir. Eğitim ile konularda iyi sonuçlar alabilirsiniz. Toplum önünde ki duruşunuz da ayrıca dikkat çekiyor olacaktır.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç (Aries)

Sevgili Koçlar, bu haftaya ilişki ve evlilik hayatınız ön planda başlıyor olacaksınız. Bu konularda var olan problemleriniz çözüme kavuşabilir. Ayrıca iş ortaklıkları gibi konularda da yeni fırsatlar yakalayabileceğiniz bir hafta olacaktır.

Hafta ortası itibari ile harcamalarınıza dikkat etmeniz ve finansal konularda risk almamanız önemli olacaktır. İletişim ve sağlık konularında problemler yaşamanız mümkün. Fevri ve agresif tavırlardan uzak durmanızda fayda var.

Hafta sonu ise şansınız yüksek, enerjiniz yerinde olacaktır. Akademik anlamda gelişmeler yaşayabilir, yurtdışı ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Ayrıca hafta sonu boyunca odağınız kariyerinizde olacaktır.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık (Pisces)

Sevgili Balıklar, hafta başı itibariyle finansal konularla ilgili var olan problemlerinizde çözümlere ulaşabilirsiniz. Elinize beklenmedik bir para geçebilir, bu parayla borçlarınızı kapatmanız söz konusu olabilir.

Hafta ortası itibari ile ulaşım, seyahat gibi konularda problemler yaşayabilirsiniz. Ayrıca akademik alanda problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Hafta sonu ise gündeminizde işinizle ilgili konular olacaktır. Yeni bir işe başlamak ya da gelecekle ilgili planladığınız herhangi bir konuda adım atmak için oldukça uygun bir zaman olacaktır. Ayrıca haftayı şanslı kapatıyor olacaksınız. Özellikle aşk ve çocuk konularında şans sizden yana olacaktır. Son olarak melankoliden uzak bir hafta olacaktır diyebilirim.

 

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler cıvıl cıvıl tempolu bir döneme giriş yapmaktasınız. Haftanın enerjisi size kariyer konusunda şans getirebilir. Bu hafta yarım kalan planları, hayalleri ya da buluşmaları tamamlayabilirsiniz. Haftanın başında sevdiklerinizle bir araya gelip onlarla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Aşka, keyife, hobilere yönelebilirsiniz bu hafta.

Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle hareketli bir döneme girebilirsiniz. Kafanızda birtakım düşünceler olabilir fakat her şey sizin elinizde olduğu için dengeyi koruyabilirsiniz. Hızlı ve ani kararlar verebilirsiniz sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Aşk hayatınızda beklemediğiniz güzel gelişmeler olabilir. Beklediğiniz yerden haberleriniz olabilir bu haberleri bu hafta alabilirsiniz. Sağlık problemlerinizi çözüme kavuşmada hızlandırabilirsiniz. Kendinize iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar yapılmanız gereken işlerle haftanıza başlıyorsunuz. Bu dönem sağlığınızla ilgili ufak sorunlar olabilir su içmeyi bu yüzden ihmal etmeyin. Bu hafta iletişim, reklam, satış alanında işleriniz varsa maddiyatını düşünmenizde fayda var. Kazancınız fazla olabilir fakat harcamalarınız da fazla olabilir, kazanıyorum diye bol keseden de harcamayın bence.

Kariyer ve iş hayatınızda güzel şanslar sizi bekliyor yarım kalan işlerinizi tamamlamanın tam vakti geldi sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu hafta küçük seyahatler yapabilirsiniz sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz. Maddi konulardan konuşurken biraz daha sakin olmanızda fayda var. Yoğunluğun bol olduğu bu haftada size kolaylıklar diliyorum. Kendinize iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar işler ve takım çalışmalarınızla haftanız başlıyor. Geleceğe dair yatırımlarla meşgul olabilirsiniz bu hafta. Planlarınızı artık devreye koymanın vakti geldi sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu planlar pek sabit kalmayabilir ama benden söylemesi. Arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz ve haber uzun zamandır var olan yorgunluğunuzu bu hafta üzerinizden atabilirsiniz.

Mars’ın ikizler burcuna geçmesiyle ilişkileriniz daha hareketli olabilir bu aile ilişkileriniz, uzak ilişkileriniz ya da özel hayatınızla ilgili ilişkileriniz olabilir. Aynı zamanda ilişkilerinizde anlaşamamazlıklar fikir ayrılığı olabilir böyle durumda kalp kırılmalar ortaya çıkabilir. Sağlığınıza olan özeni biraz daha arttırmalısınız aksi takdirde hastanenin yolunu gözlersiniz. Kendinize çok iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Mart Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap