10-16 Mayıs Haftası Burç Yorumları

2021 yılı 10-16 Mayıs Haftası Burç Yorumları, yıllık burç yorumları, yükselen burçlar
 10-16 Mayıs Haftası Burç Yorumları
Okunuyor 10-16 Mayıs Haftası Burç Yorumları

10-16 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

 Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar, haftanın başında boğa burcunda yeniay gerçekleşmesi ile çabalarınızın ve azminizin sonucunu olumlu yönde almaya başlayacaksınız. Kariyerinizde ilerleme kaydedebilir ve il dışına çıkabilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 14 Mayıs Cuma günü Jüpiter’in balık burcuna geçmesi ile beraber zihninizi kurcalayan sorularda aydınlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda merak ettiğiniz konularda taşlar yerine oturabilir. Planlamalarınızın sizi başarıya götürdüğünü görebilirsiniz. Canınızı sıkan durumlarda destek almalısınız. Yurt dışı planlamaları gündeminizde olabilir.

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

 Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar haftaya boğa burcunda yeniay gerçekleşmesi ile başlıyor olacaksınız. Aldığınız kararlar ile hayatınıza köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Özellikle kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zorunluluklar sebebi ile otorite altında kalabilirsiniz. İşleri daha da çok yokuşa sürmemek adına sakin kalmayı tercih etmelisiniz. 14 Mayıs Cuma günü Jüpiter’in balık burcuna geçmesi ile ikili ilişkilerinizde daha çok ılımlı ve mutlu olduğunuz bir sürece giriş yapacaksınız. Bazı olayları kabullenmek ve bu durumları göze alarak yol haritası çizmeniz hayatınızın yönünü belirleyecektir.

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

 Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar, haftaya boğa burcunda yeniay gerçekleşmesi ile başlıyor olacaksınız. Kendi becerilerinizin farkına vararak, yaparken keyif aldığınız ya da sizi mutlu edecek ilgi alanlarınızla ilgili yeni sayfalar açabilirsiniz. 14 Mayıs Cuma günü Jüpiter’in balık burcuna geçmesi yakın çevre ilişkilerinizde sizi oldukça destekliyor nitelikte. Kısa süreli sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir. İyi değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Kabullenmeniz gereken olaylar olabilir ancak ılımlı bir şekilde tepki vermeye özen göstermelisiniz.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

 Selam sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu haftaya kariyer hayatınızla başlıyorsunuz. Çalışma hayatında verdiğin azim bu hafta önem kazanmanı sağlayabilir. Kariyer hayatındaki başarı seni mutlu ederken diğer yandan beklemediğin bir olay seni üzebilir. Bu durumda yakın çevrenden destek alabilirsin sevgili aslan ve yükselen aslanlar.

 İş hayatında yeni kararlar alabilirsin ve bazı olayların sonu olabilir. Yaşanan olaylara iyimser olarak bakmaya özen göstermelisiniz ve sezgilerinize güvenmelisiniz. İç ve dış dünyanız değişebilir ve küçük sürprizler sizi şaşırtabilir. Yenilikler sizi korkutmasın emin olun sizin için daha iyi olacak. Şimdiden güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler(Scorpio)

 Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar, hafta başı itibari ile gündeminizde ilişki ve evlilik konuları olacaktır. Bu alanlarda iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca ortaklık yaptığınız işlerle ilgili var olan problemlerde çözüme kavuşabilirsiniz.

 Hafta ortası itibari ile şans sizden yana olacaktır. Özellikle aşk ve çocuk konularında iyi gelişmeler yaşayabilir, bu alanlarda var olan problemlerde çözüme gidebilirsiniz. Ayrıca finansal alanlarda da iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu ise eğitimle ilgili iyi gelişmeler yaşayabilir, yurt dışı ile bağlantılı konular gündeminize gelebilir.

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

 Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar, haftaya boğa burcunda yeniay gerçekleşmesi ile başlıyor olacaksınız. Emeklerinizin sonucunun boşa çıktığını düşünebilirsiniz. Boşa çıksa bile her kayıp her düşüş sizlere önemli şeyler öğretecektir. Kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlarda kendinizi olumsuz olaylara hazırlamalısınız. Yola nasıl devam edeceğinizle ilgili önemli farkındalıkları göreceksiniz. Geçen yıldan bu zamana kadar burcunuzda hareket eden Jüpiter 14 Mayıs Cuma günü Balık burcuna geçiyor. Maddi olarak olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için yeni kaynaklar elde edebilirsiniz.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

 Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar, hafta başı itibari ile ilgi odağınız finansal konular olacaktır. Maddi alanda rahatlama yaşayabilir, beklenmedik bir para elde edebilirsiniz. Ayrıca ruhen de kendinizi çok daha iyi hissediyor olacaksınız.

 Hafta ortası ile birlikte eğitim, akademik ya da taşınma, seyahat gibi konularda iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca iş teklifleri söz konusu olabilir. Sağlığınızla ilgili problemlerde çözümlere kavuşabilirsiniz. Bununla birlikte duygusal anlamda kendinizi oldukça iyi hissediyor olacaksınız.

 Hafta sonu ise iş hayatınız gündemde olacaktır. Yoğun iş temposu içerisinde olabilirsiniz. Ayrıca iş değişikliği gibi konularda gündeminizde olabilir.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

 Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar, bu hata başı itibari ile gündeminiz finansal konular olacaktır. Maddi konularda beklenmedik iyi haberler alabilirsiniz. Duygusal alanlarda ise geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir.

 Hafta ortası itibari ile de sosyalliğiniz yüksek olacaktır. Eğitim ve taşınma ile ilgili iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş teklifleri, sağlıkla ilgili konularda iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Ruhsal anlamda kendinizi çok daha iyi hissediyor olacaksınız.

Hafta sonu ise ailevi konular gündemde olacaktır. Ayrıca ev ile ilgili değişimler söz konusu olabilir.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

 Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar, hafta başı itibari ile ilgi odağınız eğitim, iş alanları olacaktır. Bu alanlarda yeni başlangıçlar yapabilir, iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca yakın akrabalarınızla ilgili var olan problemlerde çözümler yaşayabilirsiniz.

 Hafta ortası itibari ile de gündeminiz ailevi konular olacaktır. Ayrıca ev ile ilgili alım satım gibi konularda iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şansınızın yüksek olması ile birlikte elde etmek istediğiniz herhangi bir şey ile ilgili harekete geçmek için de iyi bir zaman olacaktır.

Hafta sonu ise aşk hayatınızla ilgili gelişmeler yaşıyor olacaksınız. İkili ilişkilerde şans sizde yana olacaktır.

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

 Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Kontrol dışınızda gelişen olaylarla başlıyorsunuz haftaya. Hiç beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz hareketler görebilirsiniz. Bu hafta sizin için hayal kırıklığı haftası olabilir. Bu durumda kendinizi fazla dağıtmamaya özen göstermelisiniz. Çevrenizle fikir alışverişi yapabilir kendinizi iyi hissedecek şeylerle uğraşabilirsiniz.

 Geleceğe dair yeni planlar yapabilirsiniz ve bunları harekete geçirmek için adımlar atabilirsiniz. Sosyal aktivitelerden yer alabilirsiniz ya da sosyal çevrenizde ön planda olabilirsiniz bu hafta. Geri planda olan işlerinizi en kısada sürede halledebilirsiniz. Bu hafta maddi konularda önünüze fırsatlar çıkabilir değerlendirmeyi unutmayın. Sağlık konusunda sıkıntılar çekebilirsiniz sağlığınıza dikkat edin sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

 Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu haftaya kişisel gelişim ve yeni girişimlerle başlıyorsunuz. Kendinizi geliştirmek ön planda her zaman daha fazla bilgi istiyorsunuz fakat biraz sabırlı olmalısınız. Hayat standartlarını arttırmak için yeni işlere adım atabilirsiniz. Hayat sizi şaşırtabilir ve yeni iş imkanları karşınıza çıkabilir sevgili boğa ve yükselen boğalar.

 Kontrolün dışında gelişen olaylar seni rahatsız edebilir ve bundan dolayı bazı ortamlarda kendini geri plana atabilirsin. Takılıp kaldığınız konularda artık net olup önemli kararlar alabilirsiniz. Bazı konularda sosyal çevrenizden yardım alabilirsiniz. Bu hafta hem iç dünyanızı hem de dış dünyanızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Finansal konularda dikkatli olmalısınız, risk almamaya özen gösterin. Güzel bir hafta diliyorum herkese.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

 Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu haftaya iş hayatınız ve sağlık konularıyla başlıyorsunuz. Çalışma ortamında kendini yükseltebilirsiniz veya çalışma arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirebilirsin. Bunların yanında kendine sıkı bir disiplin uygulayabilirsin ve kendini fazlasıyla işlerine verebilirsin. Bu yoğun tempoda ani bir gelişme huzurunu kaçırabilir ve stres yaşayabilirsin sevgili yay ve yükselen yaylar.

 Eski huzurunu yakalamak için birtakım değişiklikler yapabilirsiniz. İşlerini yavaşlatarak sağlığınıza odaklanabilirsiniz bu dönemde. Hayattan tat almak için sevdiklerinizle aktiviteler yapabilirsiniz. Gündelik hayatınızı yeniden planlayıp harekete geçebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı unutmayın. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Mayıs Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap