12 – 18 NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Konu Özeti: 2021 yılı Nisan ayı haftalık burç yorumları ,yıllık burç yorumları, yükselen burçlar
 12 – 18  NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Okunuyor 12 – 18 NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

12 – 18 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Merhaba Yengeç ve yükselen Yengeç burcu olanlar, bu hafta iş, eğitim ya da kariyer hayatınız gündeminizde olabilir. Dahil olduğunuz gruplar ya da topluluklarda iletişimlerinizde hareketlilik söz konusu olabilir. Yakın çevre ilişkilerinizde ya da ikili ilişkilerinizde ısrarcı tavırlarınız bazı sorunlara neden olabilir.

Hayatınızda her zaman işler yolunda gitmeyebilir, bunun daha çok farkındalığını kazandığınız bir haftada olabilirsiniz. Bu durum olaylara farklı pencerelerden bakmanızı sağlayabilir. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sonucunu beklediğiniz durumlardan yeni haberler alabilirsiniz.

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Merhaba Başak ve yükselen Başak burcu olanlar, bu hafta genel itibari ile denge kurmaya çalıştığınız bir hafta diyebiliriz. Maddi gelir giderlerinizde denge kurmaya çalışırken aynı zamanda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın seyahat planları yapabilirsiniz. Uzun süre görüşmediğiniz arkadaşlarınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yakın çevrenizden destek alabilir ve bu sayede motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Hayal gücünüz ile bazı işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Bazı konularda özellikle duygu durumlarınızda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte karar verirken daha çok dikkat etmenizde fayda var.

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Merhaba Oğlak ve yükselen Oğlak burcu olanlar, bu hafta aileniz ön planda olabilir. Aile yaşantınız ya da aile içi ilişkileriniz hakkında yeni planlamalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda aile içerisinde maddi konulardan kaynaklı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda daha hareketli ve heyecan verici vakitler geçirebilirsiniz.

Hedeflerinizde ve planlamalarınızda beklediğiniz sonuçları elde edebilir ya da önemli adımlar atabilirsiniz. Planlamalarınıza doğru adımla ilerlemeniz size avantaj sağlayacaktır. Maddi konularda artış yaşayabilirsiniz. Bu hafta daha çok evinizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu haftaya uzun süreli yalnızlığınızı bitirmek isteyebilir bu konuda kalbiniz kapılarını yavaşta açabilirsiniz. İş hayatınız, günlük rutininiz veya sağlığınız konusunda yeni bir düzene adım atabilirsiniz.

Hafta ortasına doğru sosyal çevreniz, kariyer vasıtasıyla tanıdığınız insanlar ile daha fazla iletişim kurmak, çevrenizi genişletmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durum çok daha fazla sosyalleşmenize neden olacak.

Hafta sonu yatırımlar, ortak sermayeler, kredi, miras gibi konularda önemli atılımlar yapabilirsiniz. Sağlıklı ve güzel haftalar dilerim.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler (Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu haftaya güvendiğiniz insanlar tarafından üzücü haberle başlayabilirsiniz. Mümkünse birine sırrınızı vermeden önce iki kez düşünmenizi tavsiye ederim. İş hayatınızda önemli gelişmeler sizi bekliyor.

Hafta ortasına doğru yeniş iş teklifleri, iş bağlantılarında bulunabilirsiniz. Yeni yaptığınız anlaşmalar günlük rutininizi olumsuz yönde etkileyebilir bu yüzden her şeyi önceden planlamak isteyebilirsiniz.

Hafta sonu duygusal yaşamınızda yeni başlangıçlar ortaya çıkabilir, var olan ilişkilerinizde sorunları iyileştirmek adına güzel bir hamlede bulunabilirsiniz. Sağlıklı ve güzel haftalar dilerim.

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Bu haftaya Eros oklarını size atıyor yani havada aşk kokusu olabilir. Beğendiğiniz insan ile mantıklı bir yaklaşım hoş bir sohbet etmeniz mümkün.
Hafta ortasına doğru gelirler, kazançlar konusunda önemli atılımlar veya planlar yapabilirsiniz. Bu atılımlar gelecek planlarınızda kendinizi daha fazla güçlü hissetmenizi ve hayatınızı daha fazla kontrol altına almanızı destekleyecektir.
Hafta sonu Daha enerjik ve hareketli olabilirsiniz. Eğitimlerle kendinizi geliştirebilir, seyahat planları yapabilirsiniz. Sağlıklı ve güzel haftalar dilerim.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar, bu haftaya koç burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile başlıyor olacaksınız. Bu yeni ay ile birlikte ikili ilişkileriniz ön planda olacaktır. Problem yaşadığınız ilişkilerde yeni ay ile birlikte çözüme kavuşuyor olacaksınız. Aşk ve evlilik konularında yeni başlangıçlar da söz konusu olabilir.

Hafta ortası ise maddi konular ön planda olacaktır. Finansal kararlar alabilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca pozitifliğiniz yüksek olacaktır. Eğitim ile ilgili konularda yükselişler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili konular da gündeminize gelebilir.

Hafta sonu ise gelecek kaygılarınız ön planda olacaktır. Ailenizle bu konuyla ilgili çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar, bu haftaya koç burcunda gerçekleşecek olan yeni ayla başlıyor olacaksınız. Bu yeni ay ile birlikte hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yeni kararlar söz konusu olacaktır. Hafta boyu planlarınızı hayata geçirmek için oldukça uygun olacaktır.

Hafta ortası itibari ile finansal konular gündeminizde olacaktır. Yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca sosyalliğiniz oldukça yüksek olacaktır. Eğitim konularıyla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fakat ani kararlar almaktan kaçınmanızda fayda olacaktır.

Hafta sonu ise gündeminiz ailenizle ilgili olacaktır. Yeni haberler alabilir, beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar, bu haftaya koç burcunda gerçekleşecek olan yeni ayla başlıyor olacaksınız. Bu yeni ay ile birlikte finansal konularda rahatlama yaşayacaksınız. Maddi konularda yeni adımlar atmak, yatırımlar yapmak ve planlarınızı hayata geçirmek için bu yeni ay oldukça iyi bir fırsat olacaktır.

Hafta ortası itibari ile günlük rutinleriniz oldukça hız kazanacaktır. İletişim trafiğinizin artmasıyla birlikte oldukça yoğun bir hafta olacaktır sizler için. Özellikle eğitim ile ilgili konularda gündeminizde gelecektir.

Hafta sonu ise şans sizden yana olacaktır. İstediğiniz her alanda şansınızı deneyebilirsiniz. Özellikle aşk ile ilgili de beklenmedik haberler sizleri mutlu edebilir.

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Bu haftaya yeni kararlarla başlıyorsunuz bu kararlar ailevi, iş hayatınızla ilgili ya da aşk hayatınızla ilgili olabilir. Aldığınız yeni kararlarda çok dikkatli olmalısınız aksi takdirde üzülebilirsiniz bu yüzden bu konuda çevrenizle fikir alışverişi yapmanızda fayda var.

Hızlı giden yaşantınızda durgunluk görebilirsiniz bazı konularda kendinizi geri plana atabilirsiniz. İş, hizmet ve sağlık alanında bir dolunay meydana gelebilir. Bu dolunayla birlikte sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bu hafta beklenmedik olaylarla karşı karşıya gelebilirsiniz sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu haftaya ruhunuzu dinlendirerek başlıyorsunuz. Kendinize vakit ayırabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz olaylardan güzel bir şekilde kurtuluyorsunuz bu hafta. Keyifle başladığınız bu haftada sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz sevgili boğa ve yükselen boğalar.

İlişkinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz bu kıskançlık olabilir güven problemi olabilir. Cuma günü gerçekleşen dolunay sizi ikili ilişkilerinizde etkileyecek bu evliliğe adım atma olabilir, özel hayatınızda daha dikkatli olmalısınız. Tam anlamıyla rahatlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kendinize olan güveniniz yerine gelebilir enerjiniz artabilir. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu haftaya hayatınızdaki karışıklıkları düzenleyerek başlıyorsunuz. Uzun süredir saldığınız konular varsa o konularda artık daha disiplinli olabilirsiniz. Bu konular çocuklarınız veya ikili ilişkileriniz olabilir. Önemli ve keyifli işlerinizi artık sağlam bir düzene koyabilirsiniz.

Parasal harcamalarda zor bir döneme girebilirsiniz. İhtiyaçlarınız dışında gereksiz harcamalardan kaçmaya özen gösterin sevgili yay ve yükselen yaylar. Riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var bu hafta. Cuma günü gerçekleşen dolunay size beklenmedik bir olayın iç yüzünü gösterebilir her şeye hazırlıklı olmalısınız. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Nisan Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap