15-21 Mart Haftalık Burç Yorumları

2021 yılı Mart ayı haftalık burç yorumları ,yıllık burç yorumları, yükselen burçlar
 15-21 Mart Haftalık Burç Yorumları
Okunuyor 15-21 Mart Haftalık Burç Yorumları

15-21 Mart Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Merhaba Yengeç burcu ve Yükselen Yengeç burçları, bu haftaya Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlamış olacaksınız. Mars’ın İkizler burcundaki hareketi ile ikili ilişkilerinizde daha çok aktif olduğunuz bir sürece giriş yapıyor olabilirsiniz. Bazı durumlarda geri çekilmeyi bilmelisiniz. Yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Kafanızı dinlemek için iyi bir zaman dilimi olabilir. Karamsarlığa kapılmayın. Güneşin koç burcuna geçmesiyle iş ve eğitim hayatınızda olumlu sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Koç burcuna geçmesi ile özgüveninizi daha çok arttırarak kalabalık ortamlarda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde yeni bir dönem başlıyor olabilir. Aynı zamanda ikili ilişkilerinizde daha çok dürüst olmayı tercih edebilirsiniz.

 

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Merhaba Başak burcu ve Yükselen Başak burçları, Haftaya yönetici gezegeniniz Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile giriş yapıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde daha çok içe kapanık olmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönemde kendinizi ifade ederken zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Dönemsel olduğunu unutmamanızı tavsiye ederim. Güneşin koç burcuna geçişi ile finansal konularda olumlu yönde ilerleme kaydedebilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Bazı şeyleri unutmak için verdiğiniz çabalar sizleri yorabilir. Çabalamak yerine kabullenerek yolunuza devam etmelisiniz.

 

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Merhaba Oğlak burcu ve Yükselen Oğlak burçları, bu haftaya Merkür’ün balık burcuna geçişi ile başlamaktasınız. Arkadaşlarınızla ikili ilişkilerinizde iletişimizdeki sertlikte azalmaların olduğu bir döneme geçmektesiniz. Empati yeteneğinizdeki artış bu dönemdeki ilişkilerinizin daha iyiye gideceğini gösteriyor. Güneşin koç burcuna geçişi hayata tutunduğunuz, sizi siz yapan köklerinizle bağlarınızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır. İş hayatınızda üstlerinizle olan bağlantıların da güçlendiği döneme geçmektesiniz. İlişkilerinizdeki tahammül seviyenizde düşmeler olabilir. Sizin çabanızla yürüyen ilişkinin içindeyseniz artık bu tavrınızı değiştirmenizin tam zamanı. Venüs koç burcuna geçerek karşınızdakine olan sevginizi gösteriş tarzınızda daha da cesaretleneceksiniz.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu haftaya tempolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Günlük telaşlarınıza yoğunlaştığınız bu günler kemik ağrılarınız olması olası bir durum. Hafta ortasında aşk konularınız ön planda. Eğer hayatınızda biri yok ise hoşlandığınız kişiye karşı aşk itirafı yapacak cesareti kendinizde bulabilirsiniz. Hayatınızda biri var ise onunla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta yeniayı finansal konularda yaşadığınız zorluklarla karşılıyor olacaksanız. Yani elinizdeki paradan daha fazla bir harcama yaptığınızın farkına maalesef ki geç fark edeceksiniz.  Hafta sonu alacağınız önemli bir karar var ise yeniaydan dolayı ertelemenizi tavsiye ederim. Güzel ve sağlıklı haftalar dilerim.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler (Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. İletişiminiz yüksek olduğu bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. İş hayatınızda ki çevrenize, arkadaşlarınıza ve ailenizdeki bireylere vakit ayırma konusunda hepsine yetişecekseniz. Mailleriniz, telefonlarınız susmadığı günler sizi bekliyor. Hafta ortasında ailevi konular ön planda. Bekâr akrepler için müjde aşkı damarlarınızda hissedeceksiniz. Hayatınız aşkı ile karşılaşma ihtimaliz var bu yüzden bakkala bile giderken özenli gitmenizi öneririm. Hafta sonu sürekli dilinizde olan ev alma konusunda bir karara varacaksınız. Ayrıca uzaktan bir akrabanızı misafir etmeniz söz konusu olabilir. Güzel ve sağlıklı haftalar dilerim.

 

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Bu haftaya biraz isteksiz başlangıç yapıyorsunuz. Fakat ilerleyen günlerde bu durum değişecek ve hayat sizler için hızlı akacak. Hafta ortasında aylardır almak istediğiniz kararlarınızı, yarım bıraktığınız işleri tamamla isteği, arzusuyla uyanacaksınız. Hedeflerinize hedef katacaksınız. Bu hafta yeni ayı para alanında yasacaksınız. Maddi yönde alacağınız kararlarda etkili olacak. Yani birikim yapmaya ya da birikiminizi arttırmak adına yatırım yapabilirsiniz. Hafta sonu tüm dertleri, sıkıntıları geride bırakacaksınız. Tabir yerindeyse arınma yaşayacağınız bir hafta sonu olacak. Kendinize güveniniz artacak daha dik, daha cesur adımlar atabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı haftalar dilerim.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Sevgili Terazi burcu ve Yükselen Teraziler , bu haftaya enerjiniz yüksek başlıyor olacaksınız. Özellikle ilişkiler konusunda iyi gelişmeler yaşayabilir, var olan problemlerinizde çözümlere kavuşabilirsiniz. Hafta ortası itibariyle ise finansal konulara dikkat etmenizde fayda olacaktır. Beklenmedik harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonu ise mutluluğunuz yüksek olacaktır. Eğitim, yurt dışı, seyahat konularında iyi gelişmeler yaşayabilir, beklenmedik haberler alabilirsiniz.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

Sevgili Koç burcu ve Yükselen Koçlar, bu haftaya özgüveniniz yüksek başlıyor olacaksınız. Hafta başı itibariyle bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Hafta ortası itibariyle finansal konularınız ön planda olacaktır. Parasal konularda risk almamanızda fayda olacaktır. Hafta sonu ise sosyalliğiniz ve iletişim temponuz yüksek olacaktır. Yakın çevrenizden alacağınız bir haber ise sizi mutlu edebilir. Ayrıca bu haber eğitim konularıyla ilgili de olabilir. 20 Mart’a Güneşin koç burcuna geçmesiyle birlikte enerjiniz yükselecek popülerliğiniz artacaktır.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Sevgili Balık burcu ve Yükselen Balıklar, bu haftaya parasal konularda iyi etkiler altında başlıyor olacaksınız. Elinize beklenmedik bir para geçebilir. Hafta ortası ise iletişim trafiğiniz yoğun olacaktır. Eğitim hayatınız hareketli olabilir. Ayrıca ikili iletişimlerinizde fevrilikten uzak durmanızda fayda olacaktır. Hafta sonu ise gündeminizde aile konuları olacaktır. Ev alma satma gibi konularda var olan problemlerde iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca haftayı oldukça şanslı kapatıyor olacaksınız.

 

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Bu haftaya ileriye dönük planlarınızla başlayacaksınız. İş hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz veya takım çalışmasında yer alabilirsiniz. Çalışmalarınızın arttığı bu dönemde kendinizi çok yormamanızı öneriyorum. Bu hafta daha çok kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz sevgili ikizler ve yükselen ikizler.

Sosyal çevrenizden ya da yakın arkadaşlarınızdan alacağınız bir haber sizi bekliyor olabilir. İş arkadaşlarınızla veya yakın çevrenizle iletişiminiz daha çok kuvvetlenebilir bu hafta. Sizleri birden çok olaylar konular bekleyebilir bu konuda sabırsız olmamaya özen göstermelisiniz. Kazanç sağlayacağınız işler yapabilirsiniz. Maddi konularda biraz daha dişinizi sıkarsanız güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu haftaya ailevi konular üzerinden giriş yapmaktasınız. Aile içi huzursuzluklar sizi rahatsız edebilir hoşunuza gitmeyecek olaylar olabilir bu konuda fevri davranmayın ve anlayışlı olmaya özen gösterin. Maddi konularda bu hafta birtakım sıkıntılar çekebilirsiniz bu yüzden ayağınızı yorgana göre uzatın sevgili boğa ve yükselen boğalar.

Sağlığınıza ekstra bir özen göstermelisiniz şifayı kaparsınız yoksa benden söylemesi. Arkadaşlarınızla fikir alışverişi yapabilirsiniz veya onların fikirlerine önem verebilirsiniz. Bu hafta sosyal çevrenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz ya da sevdiğiniz insanla aranızda sorun olabilir. Ruh haliniz sizi yorabilir buna aldırış etmeyin ve pozitif olmaya özen gösterin. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu haftaya eğlenceli pozitif enerjilerle başlıyorsunuz. Kendine iyi gelecek şeyler devrede olabilir bu hafta. Bazı konularda modunuz düşük canınız sıkkın olabilir bu durumda kıskançlıktan ve huzursuzluktan uzak durmalısınız. Hafta içinde gelişecek güzel olaylar modunuzun yükselmesine sebep olabilir.

Aşk hayatınızda güzel gelişmelere adım atabilirsiniz. Birtakım inatlarınızdan vazgeçerseniz güzel şeyler sizi bekliyor olabilir sevgili yay ve yükselen yaylar. Aile içindeki olumsuzluklar bu hafta çözüme kavuşabilir. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz kendinize çok dikkat etmelisiniz  bu dönemde. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Mart Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • Mehmet
  Mehmet
  ziyaretci
  6 ay önce

  Çok güzel ve anlamli olmuş emeğinize sağlik

  Cevapla
  6