17 – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Konu Özeti: 2021 yılı Mayıs ayı haftalık burç yorumları ,yıllık burç yorumları,yükselen burçlar
 17 – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları
Okunuyor 17 – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

17 – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar, bu hafta kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Planlamalar, hazırlıklar yapmak için gayet uygun bir hafta iken yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir zaman dilimi değil sizler için. Yaşadıklarınızı gözden geçirerek kendi içinizde bir değerlendirme sürecine girebilirsiniz. Fikirlerinizi ifade ederken yetersiz ve baskı altında hissedebilirsiniz. İleriye yönelik planlamalar yapmak ya da planlamalarınızı gözden geçirmek size iyi gelecektir. Yurt dışı ile ilgili yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Moral ve motivasyonunuzda düşüşler olabilir. Bu durumun geçici olduğunu unutmamalısınız. Hafta sonu itibari ile ilişkilerinizde birtakım sorunlar oluşabilir. Harcamalarınızda daha dikkatli olmalı ve fazla harcamalardan kaçınmalısınız.

 

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar, kariyerinize odaklandığınız bir süreçtesiniz. Kariyer hayatınızdaki hedefleriniz doğrultusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş yükünüz artabilir. Aynı zamanda birden fazla iş sorumluluğu alabilirsiniz. İş arama sürecinde olan bir Başaksanız yeni iş teklifleri alabilir ya da başvurunuza olumlu dönüşler alabilirsiniz. Daha çok göz önünde olmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde iyi ilerlemeler kat edebilirsiniz fakat yapacağınız ortaklıklarda karar vermeden daha çok düşünmelisiniz. Bu hafta Satürn gerilemeye başlıyor. İş hayatınızda ve sağlığınızı ilgilendiren konularda birtakım engeller ile karşılaşabilirsiniz.
Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar, sosyal yaşantınız, aile ilişkileriniz, sorumluluklarınızın gündeminizde olacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz.
Bu haftadan itibaren kimliğinizi işiniz ve sağlığınız açısından ortaya koyacaksınız. İş hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Günlük yaşantınızda düzenlemeler, yenilikler yapabilirsiniz. Maddi anlamda sağlam destekler alabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde gergin ortamlar oluşabilir, geçmiş bazı konular tekrar açılabilir. Partneriniz var ise duygusal anlamda daha çok bağlandığınızı hissedebilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Sadeleşmek adına temizlik yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu süreçte bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Hafta sonu Satürn sizin para evinize giriyor. Bu anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Selam sevgili aslan ve yükselen aslanlar. Bu haftaya hayatınızın hızlanmasıyla başlayabilirsiniz. Yeni insanlar, yeni işler , yeni fırsatlar ve yeni değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevreniz gündemde olabilir ve arkadaşlarınız ile olan bağınızın artacağı bir döneme giriyorsunuz. Daha enerjik, daha pozitif bir hafta sizleri bekliyor sevgili aslan ve yükselen aslanlar.

Teknoloji, dijital işler, online alışverişler ve elektrikle ilgili olan olaylar gündeminizde olabilir. Güneşin ikizler burcuna geçmesiyle bu alanlara daha fazla yönelebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal aktiviteler, kampanyalar, bağışlar ve gönüllü çalışmalarda yer alabilirsiniz. Kısacası toplumsal konulara duyarlılığınız artıyor. Yoğun bir hafta sizi bekliyor şimdiden kolay gelsin ve güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler (Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar, hafta başı itibari ile pozitif bir haftaya başlıyor olacaksınız. Seyahat, evrak ve resmi işlemlerde aksamlar yaşayabilirsiniz.

Hafta ortası itibari ile iş teklifleri, terfi gibi konular söz konusu olabilir. İş ve kariyer ile ilgili konularda planladığınız konularda destekleniyor olacaksınız. İlerleyen günlerde şansınız yükselebilir, istediğiniz bir konuda başarı elde edebilirisiniz.

Hafta sonu ise enerjiniz biraz düşük olabilir, takıntılarınız tetiklenebilir. Sağlığınızla ilgili konularda dikkat emeniz gerekebilir. Ayrıca sezgileriniz oldukça güçlü olacaktır.

 

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar, aşk hayatınızın gündemde olacağı bir hafta olabilir. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Partneriniz yok ise bu dönemde şansınız sizden yana olacaktır. Sağlığınız ve günlük yaşantınıza odaklandığınız bir haftadasınız. Finansal konularda istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Kendi kendinize iç muhakeme yapabilirsiniz. Bu süreçte yeni yatırımlardan ve fazla harcamalardan kaçınmalısınız. Aynı zamanda bu hafta hayal dünyanızdaki yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Yapmaktan keyif aldığınız faaliyetlere katılabilir ve hobilerinizle vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonu Satürn’ün burcunuzda gerilemesi hayatınızda birtakım düzenlemeler yaparken bazı sorunlarla karşılaşabileceğinizin habercisi olabilir.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar, hafta başı itibari ile kariyeriniz gündemde olacaktır. Resmi işlemler ya da görüşmeler gibi konularda aksilikler yaşayabilirsiniz.

Hafta ortası itibari ile şansınız yüksek olacaktır. Özellikle yeni başlangıçlar yapmak istediğiniz konular için adım atmanın tam sırası. Ayrıca eskiyle ilgili bir gündeminiz olabilir. Sağlığınızla ilgili konularda hem fiziksel he de ruhsal problemler yaşayabilir kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz.

Hafta sonu ise yapmak istediğinin her şey de destekleniyor olacaksınız. Aşk ile ilgili konularda da iyi etkiler altında olacaksınız. İkili ilişkilerinizde agresiflikten uzak durmanız sizler için faydalı olacaktır.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar, bu hafta başı itibari ile aile ve ev ile ilgili konular gündeminizde olacaktır. İkili iletişimlerde problem yaşayabilirsiniz.

Hafta ortası itibari ile şans sizden yana olacaktır. Özellikle aşk ile ilgili konularda iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda iyi haberler alabilirisiniz. İlerleyen günlerde iş temponuzun artmasıyla birlikte enerjiniz düşebilir, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

Hafta sonu ise duygusal ilişkileriniz gündemde olacaktır. Özellikle evlilik gibi ciddi ilişkilerde problemler söz konusu olabilir.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar, bu hafta başı itibari ile şansınız yüksek olacaktır. İş hayatınızda iyi gelişmeler yaşayabilir, iş teklifleri, terfi gibi konular söz konusu olabilir.

Hafta ortası itibari ile sağlığınızla ilgili konularda var olan problemlerinizde iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda takıntılarınız tetiklenebilir. İkili ilişkiler ve evlilik konularında gerginlik yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu ise maddi anlamda problemler yaşayabilirsiniz, harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda olacaktır.

 

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. 20 Mayıs’tan itibaren burçlarınızı kutlamaya başlıyorsunuz ve bu nedenle bu hafta heyecanlı ve pozitif olabilirsiniz. Enerjinizin fazla olduğu bu dönemde yeteneklerinizi, yaptığınız işleri öne çıkaracaksınız. Bu hafta sevdiklerinizle bir araya gelip onlarla güzel vakitler geçirebilirsiniz sevgili ikizler ve yükselen ikizler.

Bu hafta daha enerjik daha özgüvenli ve daha neşeli hissedebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirebilir, sosyal çevrenizle daha fazla iletişim kurabilir ve kendinizi sosyal ağlarda geliştirebilirsiniz. Yeni adımların, yeni işlerin olacağı bir döneme girebilirsiniz. Hedeflerinize kararlı ve girişken bir tavırla başlayabilirsiniz kısacası bundan sonra daha emin adımlarla hareket edebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu haftaya parasal konularla başlıyorsunuz. Para konularında hareketlenmeler olabilir, yaptığınız bir işin meyvesini alabilirsiniz. Ortalama kazancınızın üzerine çıkabilirsiniz ama aynı zamanda giderlerinizin çok olacağı bir döneme girebilirsiniz. Kazancınızın artması ile yatırım planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili boğa ve yükselen boğalar.

Sosyal çevre ve arkadaş ilişkileriniz ön planda olabilir bu hafta. Aynı zamanda bu dönem kendinizi biraz yorgun, halsiz ve hissiz hissedebilirsiniz. Yaşanan birtakım ortak çalışmalarda tatsızlıklar olabilir ve sesinizi duyuramadığınızı ya da haksızlığa uğradığınızı sanabilirsiniz. Eski konular hakkında bir yüzleşme düşünebilirsiniz fakat bu konuda hazır olduğunuzdan emin olmalısınız. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. İlişkilerinizin ön planda olacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Geçmişte sorun yaşadığınız bir ilişkiniz gündeme gelebilir ve siz bunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu hafta hayatınızda biraz değişiklik isteyebilirsiniz bu değişiklik evinizle ilgili olabilir. Aile içinde huzursuzluklar olabilir, siz çatışmalardan kaçmak ve yüzleşmek istemeyebilirsiniz sevgili ay ve yükselen yaylar.

İlişkiler, iş hayatı ,evlilik konuları , eğitim hayatınız bu hafta gündeme gelebilir. Partnerinizle birtakım fikir alışverişleri yapabilirsiniz ve ilişkinizde yenilikler olabilir kısacası ileriye dönük düşünceleriniz olabilir. Birbirinizden destek alabilirsiniz. İş hayatınızda yeni anlaşmalar olabilir ve bu hafta insanlarla ilişkileriniz daha iyi olabilir. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Mayıs Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap