19 – 25 Nisan Haftalık Burç Yorumları

2021 yılı 19-25 Nisan ayı Haftalık burç yorumları ,yıllık burç yorumları,yükselen burçlar
 19 – 25 Nisan Haftalık Burç Yorumları
Okunuyor 19 – 25 Nisan Haftalık Burç Yorumları

19 – 25 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Merhaba Yengeç ve yükselen Yengeç burcu olanlar, bu hafta önceliğinizi finansal konulara verebilirsiniz. Yeni yatırımlar yapabilir ve gelir kaynaklarınızı artırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Motivasyon ve enerjiniz olumlu yönde artış gösterebilir. Şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

19 Nisan’da Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile beraber sosyal çevreniz ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Planlamalarınızı somut hale getirmek için adım atabilirsiniz. Yakın çevrenizle, arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

23 Nisan’da Mars’ın burcunuza geçmesi ile dış görünüşünüz, kendinizi ifade etme biçiminiz ön plana çıkabilir. Fiziksel ve ruhsal olarak enerjik hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi daha çok göstermek isteyebilirsiniz. Ruh halinizde inişli çıkışlı süreçler olabilir.

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Merhaba Başak ve yükselen Başak burcu olanlar, bu hafta şansınız ve sosyal yönünüz açısından önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızdan davet alabilirsiniz. İş, eğitim hayatınızda ya da yurt dışı planlamalarınızda güzel gelişmeler olabilir.

19 Nisan’da Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile eğitiminiz, seyahatler ya da dünya görüşleri gibi konular üzerinde durabilirsiniz. Bu süreçte daha önce planladığınız seyahat ya da eğitim somutluk kazanabilir. Mahkeme süreci içerisindeyseniz olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesi ile sosyal çevreniz ön plana çıkabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, topluluklara üye olabilir, yeni gelecek planlamaları yapabilirsiniz. Sosyal çevreniz aracılığı ile yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Merhaba Oğlak ve yükselen Oğlak burcu olanlar, bu hafta finansal konular ön planda olabilir. Gelir gider hesaplamalarını, kredi ödemelerini gözden geçirebilirsiniz. Ertelediğiniz bir ameliyat durumu var ise yeniden gündeminize gelebilir. Sevdiğiniz kişilerin başarısı ya da sağlığı ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir.

19 Nisan’da Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile Aşk hayatınız daha çok ön planda olabilir. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkiniz yoksa yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız işleri maddi kazanç elde etmek için kullanabilirsiniz.

23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesi ile evlilik, ortaklık gibi konular gündeminizde olabilir. İkili ilişkilerinizde ya da evliliğinizde iplerin gerileceği bir dönemde olabilirsiniz. Arada kalma durumları yaşayabilirsiniz. Herhangi bir konuda anlaşma yapmak ya da ortaklık kurmak için aceleci davranmamalısınız. İleriki süreçlerde olumsuz bir şekilde geri dönebilir.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Selam sevgili aslan ve yükselen aslanlar. Üzülerek söylüyorum ki negatif enerjinizle haftaya başlıyorsunuz. Gün içinde yapacağınız birtakım işleriniz olabilir ve siz bir türlü o işleri yapmak istemeyebilirsiniz. Salı günü ayın sizin burcunuza geçmesiyle bu sıkıntılı günler geride kalabilir ve hayatın hızlı akmaya başlayabilir.

Güneş ve Merkür’ün boğa burcuna geçmesiyle kariyer ve iş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayabilirsiniz kısaca ön planda olabileceğiniz harika bir döneme girebilirsiniz. Çalışmıyor iseniz ailevi konular içerisinde sık sık yer alabilirsiniz. Bu hafta önemli konuşmalar, kararlar, sözleşmeler olabilir ve birden fazla işlerle uğraşabilirsiniz sevgili aslan ve yükselen aslanlar. Şimdiden size kolay gelsin diyorum ve güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler (Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar, bu haftaya oldukça pozitif başlıyor olacaksınız. Eğitim hayatınızda ve yurt dışı konularıyla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. İlişki ve evlilik konularında da gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Hafta ortası itibari ile iş hayatınız gündemde olacaktır. İş hayatınızda agresifliklerle karşılaşabilir, agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. İlerleyen günlerde şansınızın yükselmesiyle birlikte sosyal çevrenizden beklediğiniz desteği görebilir, beklenti içerisinde olduğunuz konularla ilgili iyi haberler alabilirsiniz.

Hafta sonu ise sağlığınıza dikkat etmeniz ve ikili ilişkilerde agresif tavırlardan uzak durmanız önem arz edecektir.

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Merhaba Kova ve yükselen Kova burcu olanlar, bu hafta aile içi konular gündeminizde olabilir. Ev değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken bir süreçte olabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

19 Nisan’da Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile aile ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Ailesel bir konuda sürpriz haberler alabilirsiniz. Evlilik ya da ilişkileriniz gündeminizde olabilir. Mülk alım satım konuları ile ilgilenebilirsiniz. Evinizde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili planlamalarınızda önemli seviyede destek alabilirsiniz.

23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesi ile günlük işleriniz, sağlığınız gündeminizde olabilir. İş ya da eğitim hayatınızda hareketli günler sizleri bekliyor olabilir. Aynı zamanda gergin bir sürece giriş yapıyor da olabilirsiniz.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar, bu haftaya kariyerinizle ilgili gündemlerle başlıyor olacaksınız. Bu alanda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş başvuruları ve yeni bir şeylere başlamak için iyi bir zaman olacaktır. Ayrıca borçlarınız varsa kapanması yönünde gelişmelerde olabilir.

Hafta ortası itibari ile şansınız yüksek olacaktır. Yapmak istediğiniz şeylerle ilgili adımlar atabilirsiniz. Fakat agresiflikten uzak durmanız oldukça önemli olacaktır. Kendinizi melankolik bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Geçmişle ilgili bazı konular tekrar gündeminize gelebilir. Sağlığınızla ilgili var olan problemlerde de iyileşmeler olabilir.

Hafta sonu ise enerjiniz yüksek olacaktır. İkili ilişkilerinizde birtakım problemler yaşayabilirsiniz.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar, bu hafta başı itibari ile gündemininiz aile ve ev ile ilgili konular olacaktır. Ayrıca finansal konularda da iyi haberler alabilirsiniz.

Hafta ortası itibari ile de aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda agresifliklerden uzak durmanızda fayda olacaktır. Sağlık konuları ön plana çıkabilir, kendinizi yorgun, halsiz hissedebilirsiniz. Ayrıca iş hayatınızda iyi haberler sizi bekliyor olacaktır. Terfi gibi konular söz konusu olabilir.

Hafta sonu ise ikili ilişkiler, uzun süreli ilişkiler ve evlilik gibi konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Hafta boyu ayrıntılara çok fazla takılmadan ilerlemek sizin için önemli olacaktır.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar, bu haftaya şansınız yüksek başlıyor olacaksınız. Aşk ve çocuklarla ilgili konular gündemde olacaktır. Bu konularla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili de yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz.

Hafta ortası ise sağlığınıza dikkat etmenizde fayda olacaktır. İş hayatınızda agresiflikler yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra aşk ve evlilik konularında sürprizlerle karşılaşabilir, var olan problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hafta sonu ise finansal konularda problemler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda olacaktır.

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Bu haftaya maddi konularla başlıyorsunuz. Bu hafta parasal konular sizin için önemli. Harcamalarınızı düzenli bir şekilde yapmalısınız ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Bu hafta yeni kararlar verebilirsiniz ve bu kararlardan en kısa zamanda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ev içinde küçük sorunlar yaşayabilirsiniz, olayları büyütmemeye özen gösterin.

Güneş ve Merkür’ün boğa burcuna geçmesiyle geri planda olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde risk almamaya özen göstermelisiniz sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Kendinizi dinlenmeye çekebilir ve olaylardan uzak durmaya çalışabilirsiniz. Sağlığınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz bitkinlik hali ve uyku problemi ortaya çıkabilir bu yüzden sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Kendinize iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Keyif dolu bir haftaya başlıyorsunuz diyebiliriz. Beklemediğiniz yerlerden şans kapıları size açılabilir bu hafta. İletişiminizin hızlı olduğu bir döneme giriyorsunuz. Üzerinizdeki negatif enerjinizi artık geride bırakıyorsunuz. Çünkü hem güneş hem de Merkür sizin burcunuza geçiyor ve sizin güzel zamanınız başlıyor.

Aklınızda bulunan tüm soru işaretlerini artık cevaplandıracağınız bir döneme giriyorsunuz sevgili boğa ve yükselen boğalar. Daha sağlam adımlar atmaya başlayabilirsiniz bu hafta. Hayatınız artık sizin elinizde kimseyi karıştırmamaya başlayabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğiniz bir dönem olabilir sizin için. Önemli kararlarınızı eşe dosta duyurabilirsiniz. Bu arada şimdiden hepinizin doğum gününü kutluyorum. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu haftaya iş hayatınızla başlayabilirsiniz. İşlerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz kısacası bir işkolik olabilirsiniz. Aynı zamanda beraber çalıştığınız insanlarla güzel işler başarabilirsiniz. Merkür ve Güneş sizin sağlığınızda  devreye girebilir bu hafta sevgili yay ve yükselen yaylar.

Mars’ın yengeç burcuna geçmesiyle ortak para harcamalarınız devreye girecek. Partneriniz ya da eşiniz kazanç sağlayabilir. Bu dönem hayatınızdaki kişinin zor zamanlar geçirdiğini fark edebilirsiniz ve bu durumda karşı tarafa yardım edebilirsiniz. Tehlikeli durumlardan uzak durmaya özen göstermelisiniz ve her türlü kavgaya karışmamalısınız. Tanımadığınız insanlara güvenmemekte fayda var. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Nisan Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap