2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 yılı Mayıs ayı burç yorumları ,yıllık burç yorumları,yükselen burçlar
 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Okunuyor 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Merhaba Sevgili Yengeçler, Mayıs ayı sizler için daha çok yaşantınızın analizini yaparak geçireceğiniz ve güç ve motivasyon depolayacağınız bir ay olabilir. Kendi kafanızda birçok konuyu masaya yatırmak isteyebilir, geçmiş meseleler üzerinde durabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde değiştirmek istediğiniz bazı konular olabilir.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda meydana gelecek olan yeniay alakalı olduğunuz her konuda değişimler yapmak isteyebileceğinizin habercisi olabilir. Jüpiter’in 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçmesi ile moral ve motivasyonunuzda uzun zamandır olmadığı kadar iyi yükselmeler olabilir. Kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz iş ya da projelerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Güneş’in 20 Mayıs’ta İkizler burcuna geçmesi karanlıkta kalmış yanınızın ortaya çıkması ya da bazı sırlarınızın gün yüzüne çıkması gibi olayları beraberinde getirebilir. Size olumlu yansıyacak olayları hırsınıza kapılarak olumsuza çevirmemeye bu süreçte dikkat etmelisiniz. Bazı olaylar karşısında endişeniz artabilir. Kendi iç dünyanızda çatıştığınız konularla karşı karşıya kalabilirsiniz.

26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ile iş yerlerinizde yeni düzenlemeye gidebilirsiniz. Kariyerinizde önemli adımlar atabilir ve terfi edebilirsiniz. Düzenli ve titiz çalışmanız sonucu çevrenizden takdir alabilirsiniz. Ayın son günleri daha çok içe kapanarak yalnız kalmayı isteyebilirsiniz.

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Merhaba sevgili Başaklar, hedef ve planlarınız doğrultusunda ilerleyeceğiniz ve vizyonunuzu ispatlar nitelikte bir ayın içerisine giriyor olabilirsiniz. Kariyerinizde ilerleme planlamaları yaparken yaptığınız değerlendirmeler ile iyi bir yol kat edebilirsiniz.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda meydana gelecek olan yeniay kabullenmek istemediğiniz bazı düşünce ve olaylarda yeniliklere gidebilirsiniz. Olaylara farklı pencereden bakarak daha farklı fikirler edinebilirsiniz. Jüpiter’in 14 Mayıs’ta karşıt burcunuz Balığa geçmesi ile ikili ilişkilerinizde ve yakın çevre ilişkilerinizde farklı bir sürece adım atıyor olabilirsiniz. Psikolojik baskıdan kurtulmak ve daha iyi hissedebilmek için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Güneş’in 20 Mayıs’ta İkizler burcuna geçmesi ile geleceğe yönelik bazı düşüncelerinizde farkındalık kazanabilirsiniz. Kariyerinizde deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Aklınıza takılan soru işaretlerinin cevaplarını alabilirsiniz.

26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ile aileniz gündeminizde olabilir. Kararsız kaldığınız konularda netlik kazanabilirsiniz. Tedbirli olmanız gereken konuları unutmadan yola devam etmelisiniz. Özgüveninizi yüksek tutarak bazı sorunların bu şekilde üstünden gelebilirsiniz.

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Merhaba sevgili Oğlaklar,  zekanızı kullanarak hızlı adımlar atacağınız bir Mayıs ayına giriş yapıyorsunuz. İş hayatınızda ve sağlığınızda olan bir takım problemlerin çözümüne kavuşabilirsiniz. Yoğun tempolu bir döneme giriş yapıyor olabilirsiniz.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda meydana gelecek olan yeniay aşk hayatınızın beklediğiniz gibi şekil alacağının habercisi olabilir. Partnerinize değer veriyor ve belki ilk defa bu kadar kaybetmek istemiyorsunuz. Jüpiter’in 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçmesi ile iletişimlerinizde sergilediğiniz sert tavırları bir nebze olsun geride bırakabilirsiniz. Biraz daha rahat olmalı ve hayatın akışına uyum sağlamalısınız. Güneş’in 20 Mayıs’ta İkizler burcuna geçmesi ile günlük rutininizde yoğun temponuzdan ötürü yetiştiremediğinizi düşündüğünüz işlerinizi aksatmamak adına destek alabilirsiniz. Maddi gelirlerinizi kontrol etmeye çalışırken bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hedef ve planlarınız üzerine çalışırken takılmanız yavaşlamanız gerektiğinin habercisi olabilir. Atladığınız mevzular ileride karşınıza büyük engel çıkartabilir.

26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ile yeni hayatınıza adım atarken yoğun duygular içerisinde olabilirsiniz. Bilinçaltınızda daha rahat düşünebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili bazı mevzular gün yüzüne çıkabilir.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Selam sevgili aslan ve yükselen aslanlar. Çevrenizde ve arkadaş ortamınızda ön planda ya da göz önünde olduğunuz bir aya başlıyorsunuz. Merkür ve Venüs’ün ikizler burcuna geçmesiyle iletişimleriniz daha samimi daha içten olacak ve insanlarla hızlı iletişim kurabilirsiniz sevgili aslan ve yükselen aslanlar.

11 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşecek olan yeniay sizin kariyer alanınızdaki değişikliklerinize etki edebilir ve yer değişikliklerriniz olabilir bu duruma hazırlıklı olmalısınız. Bugüne kadar yaşadığınız olaylar sizi tereddütte bırakabilir. Yaptığınız bir işte büyük bir fırsat varsa eğer o fırsatı kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

Jüpiter’in balık burcuna geçmesiyle sizi üzen bir konuda artık rahatlayabilirsiniz ve sevinçli bir haber alabilirsiniz. Bunların yanında ekonomik alanda ilerlemeler kaydedebilirsiniz, beklediğiniz yerlerden kazanç sağlayabilirsiniz. Alacak ve mirasla karşılaşabilirsiniz. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler(Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar, bu ay boyu gündeminiz ikili ilişkileriniz ve evlilik konuları olacaktır. Bu konularda güzel gelişmeler yaşıyor olacaksınız. Yeni birisiyle tanışma, yeni bir ilişkiye başlama gibi gündemlerde söz konusu olabilir. Ayrıca hayatı sorgular bir ruh hali içine girebilir, eğitim ve uzak tanıdıklarla ilgili konularda mücadele etmeniz gerekebilir.

20 Mayıs itibari ile güneş İkizler burcuna geçiyor olacaktır. Bu geçiş ile birlikte odak noktanız finansal konularda olacaktır. Banka kartlarınız, ortak harcamalarınız ile ilgili konular ön plana çıkmakla birlikte bu konularda destekleniyor olacaksınız. Ayrıca var olan sağlık problemlerinizle ilgili de iyi gelişmeler yaşayabilir, soyut konulara olan ilginiz artabilir.

26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olana dolunay aynı zamanda bir Ay tutulması olacaktır. Bu ay tutulması size duygusal bitişler getirebilir. İkili ilişkilerinizde ya da bazı konularda sonlanmalara gidebilirsiniz. Bununla birlikte finansal konularda ve kariyerinizle ilgili konularda dönüşümler yaşayabilirsiniz. Yeni yatırımlar yapmak isteyebilir, iş hayatınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Merhaba sevgili Kovalar, bu ay kendinizi dışarıya daha iyi yansıtacağınız, daha rahat ifade edeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. İkili ilişkileriniz gündeminizde olabilir.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda meydana gelecek olan yeniay ile aile içinde bazı konularda gelişmeler meydana gelebilir. Aynı zamanda mülk alım satım mevzuları gündeminizde olabilir. Jüpiter’in 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçmesi ile kendinizi güvenceye almak istediğiniz konularda tekrar bir değerlendirmeye gidebilirsiniz. Güneş’in 20 Mayıs’ta İkizler burcuna geçmesi ile hayatınızda yeni hareketlilikler kazanabilirsiniz. Hobi ve ilgi alanlarınız üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran konularda netliğe kavuşabilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal olarak içe kapanmak isteyebilirsiniz. Zorlandığınız konularda karar verirken acele etmemelisiniz. Sorunların nedenlerini aradığınızda geçmişte önemsemediğiniz konularla karşılaşabilirsiniz.

26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ile kariyerinizde iyi yerlere geleceğinizin habercisi olabilir. Günlük yaşantınızı planlarınız doğrultusunda şekillendirebilirsiniz. Aynı zamanda geçiştirdiğiniz konularla yüzleşebilirsiniz. Ayın son günlerinde yanlış anlaşılmalar yaşayabilir ve motivasyonunuzda düşüklük yaşayabilirsiniz. Kendinize vakit ayırmaya özen göstermelisiniz.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar, bu ay gündeminizde maddi konular ve sağlığınızla ilgili konular ön planda olacaktır, özellikle finansal alanda destekleniyor olacaksınız. Bu alanda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca kariyerinizle ilgili konularda mücadele içerisinde olabilirsiniz. Toplum önündeki duruşunuz bu ay sizin için daha önemli olacaktır.

20 Mayıs itibari ile güneş İkizler burcuna geçiyor olacaktır. Bu geçiş ile birlikte hayata karşı bakış açınızı gözden geçirmek isteyebilir, manevi konulara yönelebilirsiniz. Ayrıca yurt dışı bağlantılı konularda, eğitimle ilgili konularda iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzak akrabalarınızdan/çevrenizden de destek görebilir, beklenmedik iyi haberler alabilirsiniz.

26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olana dolunay aynı zamanda a bir Ay tutulması olacaktır. Bu tutulma ile birlikte duygusal bitişler yaşayabilir, ikili ilişkilerinizde sonlanmalara gidebilirsiniz. Eğitim ile ilgili yeni kararlar alabilir, ticari faaliyetlerle ilgili önemli dönüşümler yaşayabilirsiniz

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar, bu ay itibari ile gündeminizde finansal ve kariyerinizle ilgili konular yer alacaktır. Bu konularda güzel haberler alabilir, beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca ev, aile gayrimenkul gibi konularda ön plana çıkabilir. Bu konularda mücadele edebilirsiniz bu mücadele yakın çevrenizin sağlık konularıyla ilgili de olabilir.

20 Mayıs itibari ile güneş İkizler burcuna geçiyor olacaktır. Bununla birlikte zihniniz oldukça meşgul olacaktır. Yeni planlar yapabilir, bu planları yakın çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Yakın akrabalarınızla ilgili gündemler de oluşabilir. Ayrıca eğitim fırsatları ya da ticari faaliyetlerde gelişmeler yaşamanız söz konusu olabilir.

26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olana dolunay aynı zamanda a bir Ay tutulması olacaktır. Bu tutulma ile birlikte ilişkilerinizde sonlanmalara gidebilirsiniz. Ayrıca uzak çevreniz, yurt dışı bağlantılarınız gündeme gelebilir, bu konularla ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar, bu ay aldığınız yeni kararlar, yaptığınız planlar ve ikili ilişkilerinizle dikkat çekiyor olacaksınız. Yakın çevrenizle ilgili ortak gündemler söz konusu olabilir. Bununla birlikte eğitim ve ticari faaliyetlerde destek görebilir, iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili problemler yaşayabilir, çocuklarla ve ticari faaliyetlerle ilgili mücadele etmeniz gerekebilir.

20 Mayıs itibari ile güneş İkizler burcuna geçiyor olacaktır. Bununla birlikte ilgi odağınız ailevi konular olacaktır ailenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Ayrıca ev alım satım gibi gayrimenkul ile ilgili konularda gündeminize gelebilir.

26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olana dolunay aynı zamanda a bir Ay tutulması olacaktır. Bu ay tutulması ile birlikte duygusal bitişler yaşayabilirsiniz. Toplumsal statünüz ya da kariyerinizle ilgili yeni kararlar alabilir, dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ailevi konularınızla ilgili de önemli değişimler yaşayabilirsiniz.

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Cıvıl cıvıl, pozitiflerle dolu bir aya başlıyorsunuz. Hayat enerjinizin çok olduğu işlerinizin yoluna koyabileceğiniz güzel bir ay sizi bekliyor diyebiliriz. Aynı zamanda Merkür ve Venüs’ün burcunuza geçmesiyle, hareketli ve tempolu günlere merhaba diyebilirsiniz. Sizin için istediğinizi başardığınız bir dönem başlayabilir.

Boğa burcunda gerçekleşecek yeni ay kafanızda bitirmiş ama tekrardan gündeme gelecek olan bir haber verebilir. Bu sıralar kafanızı yoracak sizi üzecek düşünceleriniz olabilir ve bu hislerinizle başa çıkmak sizin için zor olabilir sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Böyle durumlarda olaylara tarafsız bakmaya özen gösterin ve duygularınıza hakim olmaya çalışın.

Jüpiter’in 14 Mayıs’ta balık burcuna geçmesiyle, iş hayatınızda başarılar elde edebilirsiniz bunun yanında toplumda ön planda oluk takdir edilen kişi olabilirsiniz. Bu başarıların geçici olmaması için daha fazla çalışabilirsiniz ve bunun için karşınıza fırsatlar çıkabilir bu fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz. Siz elinizden geleni yapmalı ve olayları akışına bırakmalısınız. Güneş in ikizler burcuna geçmesiyle planlarınızı hayata geçirebilir ve kişisel alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu aya kendinizden emin özgüvenli bir şekilde başlıyorsunuz. Merkür ve Venüs’ün ikizler burcuna geçmesiyle, üzerinde durduğunuz çalışmalarınızda kazanç sağlayabilir maddi geliriniz artabilir. Bu dönem verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya başlayabilirsiniz sevgili boğa ve yükselen boğlar.

20 Mayıs’ta Güneş ikizler burcuna geçiyor bu geçişte düşünceleriniz, değerleriniz insanlar için önem kazanabilir. Bazı konularda çevrenizdeki insanlar sizden yardım alabilir ve fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Bunların yanında planlarınız geleceğe attığınız adımlarınız daha da güçlenebilir.

11 Mayıs’ta yeniayın burcunuza geçmesiyle hayatınız değişebilir. Sürekli aynı şeyleri görmekten sıkılabilir ve hayatınıza renk katmak isteyebilirsiniz. Odanızı değiştirebilir, kendinizde fark ettiğiniz bir eksikliği tamamlayabilirsiniz.  Hem görüntü hem fikir olarak kendinizi geliştirebilir ya da değiştirebilirsiniz. Kendinizi değiştirediğinizi fark ettiğinizde ilişkileri başlatmak konusunda daha hızlı olabilirsiniz. Güzel bir ay diliyoum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu aya sorunlarınızı çözerek başlıyorsunuz. Daha önce kenara kaldırdığınız sorunları halledip rahatlayabilirsiniz. Merkür ve Venüs’ün ikizler burcuna geçmesiyle kendinizi daha iyi anlayabilir ve çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Oldukça sorunlu geçen bu dönemde, sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz.

Jüpiter’in balık burcuna geçmesiyle şansınız artabilir yani size şanş getirebilir. Aile içinde samimiyetiniz artabilir, yaptığınız yatırımlarda kazanç sağlayabilirsiniz ve alım satımlarda işleriniz güzel bir şekilde ilerleyebilir. Bereketli bir döneme girmektesiniz kısacası sevgili yay ve yükselen yaylar.

Güneş’in ikizler burcuna geçmesiyle arafta kalan düşüncelerinizden kurtulabilirsiniz. Bu dönemde gerçekleri daha net görebilirsiniz ve iyiliğinizi istedikleri gibi kötülüğünüzü isteyen insanları da fark edebilirsiniz, olayların iç yüzü sizi şaşırtabilir. Bu olaylardan sonra daha temkinli olmaya başlayabilirsiniz.  Bunların yanında bir süreliğine kendinizi bazı konularda geri çekebilirsiniz. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap