2021 Ocak Ayı burç yorumları

2021 Yılı Ocak ayı astroloji yorumları
 2021 Ocak Ayı burç yorumları
Okunuyor 2021 Ocak Ayı burç yorumları

2021 Ocak Ayı Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç (Cancer)

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler, Yılın ilk ayında parasal anlamda ortaklarınızla beraber veya kendi gelirlerinizde farklılık yaratacak değişimler, gelişmeler olması mümkün. Kendinizi daha çok ön planda tuttuğunuz bir süreç olması ile beraber sizin için değerli olan şeyleri kaybetmemeye çalışacağınız bir zaman dilimine giriyor olabilirsiniz. 

Mars’ın 6 Ocak’ta Boğa burcuna geçmesi çalışmalarınızda mola verebileceğiniz önceki dönemlere göre daha sakin bir dönem olacağının habercisidir. Sizlere negatif enerji veren insanlarla mesafe koymaya başlayacaksınız. Merkür’ün 8 Ocak’ta Kova burcuna geçmesiyle düşüncelerinizi bir başkalarıyla paylaşıp daha özgür olacağınız yeni bir dönemin alt yapısını oluşturabilirsiniz. 

Yeniayın Plüton ile kavuşum halinde 13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşmesi ikili ilişkilerinizde dengeleri sağlamanız için size bir fırsat sunabilir. Aslan burcunda 28 Ocak’ta gerçekleşecek dolunay ile birlikte aşk hayatınızda ilişkilerinizi sonlandırıp yeniliklere adım atmak isteyeceğiniz bir süreç içerisinde olabilirsiniz.  

 

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak (Virgo)

Sevgili Başak ve yükselen Başaklar, Mars’ın 6 Ocak’ta Boğa burcuna geçmesiyle beraber hayata umutla bakacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Kaybetme korkusu ile rahat hareket edemediğiniz dönemleri geride bırakıyorsunuz. 

Merkür’ün 8 Ocak’ta Kova burcuna geçmesi iş veya eğitim hayatınızda daha özgür davranacağınız kariyeriniz için çalışmalarınızı arttıracağınız zaman zaman yorucu ama sonucunda kazanacağınız bir serüvenin başında olduğunuzun habercisi olabilir. Emeklerinizin karşılığını aldığınızda enerjiniz ve motivasyonunuz katlanarak artacaktır.

Yeniayın Plüton ile kavuşum halinde 13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşmesi kendinizi ifade etme, davranış ve tutumlarınızı gözden geçirip yenilikler yapacağınızın habercisi olabilir. Bu değişim çevrenizde görünmez olsa da sizi kendi içinizde mutlu edecektir.

 

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak (Capricorn )

Sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlaklar 13 Ocak’ta yeniayın burcunuzda gerçekleşmesi yeni kararlar alıp hayatınıza yön verirken sizlere destekçi olacaktır. İş – eğitim hayatınızda ve ilişkilerinizde yenilikler yapıp belli bir düzene sokma gayretine girebilirsiniz. Çabalarınızın sonucunu alacaksınız. 14 Ocak’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesi kariyerinizde vereceğiniz kararları, planlamalarınızı daha çok ön planda tutarak kendinizi geliştirmenizi destekler niteliktedir. Aynı zamanda sosyal çevrenizdeki görünürlüğünüz artabilir.

24 Ocak’ta gerçekleşecek Güneş-Satürn kavuşumu ortaklıklarınızda ve arkadaş ilişkilerinizde bazı pürüzlerle karşılaşmanıza neden olabilir. Kendinizi güvence altına almanızda fayda var. 28 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunayla birlikte bu durum daha çok ciddiyet kazanabilir. Aşk hayatınızda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan (Leo)

Aslan ve yükselen Aslanlar ,Venüsün oğlak burcuna geçmesiyle bu aya hayatınızı düzenlemeye başlayarak başlayacaksınız sevgili aslan ve yükselen aslanlar. Hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz veya birtakım adımlar atabilirsiniz. Bu ay iş hayatınızda yoğunluklar yaşayabilirsiniz bu yüzden bazı konularda dikkatli olmaya özen gösterin. Oğlak burcundaki yeniay dış görünüşünüze daha çok önem göstereceğinizi ön plana koyuyor. İnsanlarla daha çok içli dışlı olacağınız bir döneme giriyorsunuz bazı insanlarla aranızda rekabet olabilir. Ay boyunca para konusuna odaklaşacak, azimli ve kararlı davranışlarınız sayesinde yeni fikirlerinizi yaşama geçireceksiniz. Konfor duygularınızın ortaya çıkmasıyla harcamalarınızda aşırıya kaçacaksınız. Gereksiz alışverişlerden uzak durun. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep (Scorpio)

 Sevgili Akrepler, ocak ayına 30 Aralık’ta Yengeç burcunda gerçekleşen dolunayın etkileriyle başlıyor olacaksınız. Bu dolunay ile birlikte yurt dışıyla ilgili bağlantılar gündeme gelecektir. Eğitim fırsatları ve ticari faaliyetlerle ilgili konular da gündeme gelebilir. Ayrıca uzak akrabalarınızla ilgili konularda ön planda olacaktır.

 7 Ocak itibariyle Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle birlikte ay boyu odağınız ikili ilişkilerinizde olacaktır. İkili ilişkilerinizde Fevri ve agresif tavırlardan uzak durmanızda fayda var.

 20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçişiyle birlikte ev ve aileyle ilgili gündemler söz konusu olacaktır. Ev alım satım gibi konular gündeminize gelebilir. Yakın akrabalarınızla ilgili ortak konularınız da ön planda olacaktır. Ayrıca kariyerinizle ilgili planlamalar da sizi meşgul ediyor olacaktır.  

 Ayın sonunda 28 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile kariyeriniz ve toplumsal statünüzle ilgili aldığınız kararlar dikkat çekiyor olacaktır. Bu dolunayla birlikte arada kaldığınız konularda netleşmeye giderek hayatınızda köklü değişimlere gidebilirsiniz.

 Ocak ayı boyunca zihniniz kararlar ve planlarla meşgul oluyor olacaktır. Ayrıca yakın çevre, aile ve ev ile ilgili gündemlerde söz konusu olacaktır.

 

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova (Aquarius)

Sevgili Kova ve yükselen Kovalar, Yılın ilk ayında burcunuzda gerçekleşecek Satürn ve Jüpiter’in kavuşumu ile yeni bir dönemin kapısını araladığınızı söyleyerek başlamak istiyorum. İlişkilerinizi gözden geçireceğiniz, sonlandıracağınız bir dönem olabilir. İleriye dönük plan ve hedeflerinizi gözden geçirip yaşantınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

 Ayın sonuna doğru Merkür’ün burcunuzda gerilemesi ayrılıkların rekabete dönüşeceğinin habercisi olsa da siz sakin ilerlemeye özen vermelisiniz. Mars’ın 6 Ocak’ta Boğa burcuna geçmesi yaşadığınız değişimlerin sizi zorlayacağını düşündürebilir.

İş hayatınızda kendinizi geliştirmek için yenilikler yapabilir farklı alanlara yönelebilirsiniz. 14 Ocak’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle sosyal çevrenizde yaşadığınız problemler son bulabilir. Sabırlı olursanız sizin için daha kolay bir süreç olacaktır. İlişkilerinizde ve iş hayatınızda gerçekleşecek önemli gelişmeleri ayarını kaçırmadan takip etmeniz gerekebilir.  

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi (Libra)

Sevgili Teraziler, ocak ayına 30 Aralık’ta Yengeç burcunda gerçekleşen dolunayın etkileriyle başlıyor olacaksınız. Bu dolunayla birlikte kariyerinizle ilgili konularda netleşmeler yaşayacaksınız. Toplum önündeki duruşunuz ön planda olacaktır. Ayrıca taşınma gibi konularda gündeminize gelebilir. 

 7 Ocak itibariyle Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle birlikte ay boyunca finansal konularda, yakın çevrenizle ortak kullandığınız paralarla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Ay boyu harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Kararlar alırken fevri davranmamaya da dikkat etmeniz gerekebilir.

 20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçişiyle birlikte aşk, sosyal hayatınız ve ebeveyn Teraziler için çocuklarla ilgili konular gündeminizde olacaktır. Yeni bir aşkla karşılaşabilir ya da var olan ilişkinizde ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular odağınız haline gelebilir, çocuklarınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Ayrıca yaratıcılıkla ilgili konular ön plana çıkabilir, finansal yatırımlar söz konusu olabilir.

 Ayın sonunda 28 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunay ise kararsız kaldığınız konularda özellikle kariyer ilgili konularda netleşmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili planlarınızda somut ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda da kararlar alabilirsiniz.Ocak ayı boyunca gündeminiz de aile ve ev ile ilgili konular olacaktır. Kararsız kaldığınız konularda netlikler yaşayabilirsiniz.

 

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç (Aries)

 Sevgili Koçlar, ocak ayına 30 Aralık’ta Yengeç burcunda gerçekleşen dolunayın etkileriyle başlıyor olacaksınız. Bu dolunay ile birlikte aile ve ev konuları gündeminizde olacaktır. Aile içi konularda ortak kararlar ya da eve alım satım gibi konular gündeme gelebilir.

 7 Ocak itibariyle Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle birlikte ay boyu finansal konularda mücadele içerisinde olabilirsiniz. Bu ay özellikle harcamalarınıza dikkate etmeniz gerekebilir. Fazla harcama yapmamaya ve paranızı doğru şekilde yönetmeye dikkat etmeniz de fayda olacaktır.

  20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçişiyle birlikte kariyeriniz gündemde olacaktır. Kariyerinize dair gelecek planlarınızı gerçekleştirmeye olan umudunuz yüksek olmakla birlikte karşınıza çıkan fırsatları da değerlendiriyor olacaksınız. Ayrıca sosyal çevrenizde hareketlenmeler, eğitim fırsatları, gibi konularda gündeminizde olacaktır.

Ayın sonunda 28 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunay ise sizi netleşmelere götürecektir. Özellikle aşk hayatınızda arada kaldığınız konularda gereken netliğe ulaşıyor olacaksınız. Bu netlik, yeni bir başlangıç kararı olabilmekle birlikte bir bitiş kararı da olabilir. Ayrıca bu kararlar sosyal çevreniz içinde geçerli olacaktır.

Ocak ayı boyunca gündeminiz kariyer ve iş fırsatları olacaktır. Hem kariyeriniz hem toplum önündeki statünüz de gerekli değeri görecek ve yeni iş fırsatları yakalıyor olacaksınız.

 

 

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık (Pisces)

Sevgili balıklar, ocak ayına 30 Aralık’ta Yengeç burcunda gerçekleşen dolunayın etkileriyle başlıyor olacaksınız. Bu dolunay ile birlikte aşk hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili konularda önemli değişimler söz konusu olacaktır. Bu konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Ayrıca yaratıcılıkla ilgili konularda da ilhamınız yüksek olacaktır.

 7 Ocak itibariyle Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle birlikte ay boyunca yakın çevrenizle ilgili gündemler söz konusu olacaktır. Ayrıca bu dönemde yeni kararlar alabilir. Bazı konularla ilgi fikrinizi değiştirebilirsiniz. Ticari gündemler, eğitim gibi konularda da yeni kararlar söz konusu olacaktır.

 20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçişiyle birlikte içe dönüş sağlayacağınız bir döneme giriyor olacaksınız. Bu dönemde enerjiniz biraz düşük olabilir. Kendinizi daha çok dinleyeceğiniz ve bir nevi inzivaya çekildiğiniz bir dönem olacaktır.

 Ayın sonunda 28 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunay ise iş temponuz ve günlük rutinlerinizde değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Bu dolunayla birlikte kararsız kaldığınız konularda netleşmeler olacaktır. İş ortamınızda değişimler ya da yeni bir iş yeni bir kariyer planı gibi konular gündeminize gelebilir.

 Ocak ayı boyunca gündeminiz de kariyerinizle ve günlük rutininizle ilgili değişimler ve yaratıcılık alanlarında gösterdiğiniz çalışmalar dikkat çekiyor olacaktır.

 

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

İkizler ve yükselen İkizler ,yılın ilk ayında özellikle hayata ve kendinize şükretmeyi hatırlatmanız gereken bir ay sizi bekliyor. Sosyallik bu ay sizin için daha çok önem kazanacak. 13 Ocak’tan 16 Ocak arasında sizi gergin yoran düşünceler konusunda sakin kalmaya özen gösterin. Kimsenin hiçbir işine karışmayın. Olaylara dahil olmak sizi yorabilir, üzebilir. Özellikle 14 Ocak’ta agresif ve sinirli olmamaya dikkat edin. Geçmişteki bazı şeyleri hatırlamak veya hatalarımız ve korkularımızla yüzleşmek bizi huzursuz edebilir. Mücadele etmeyi bırakmamalı, geçmişe takılıp kalmaktan vazgeçmeliyiz. İş hayatınızda, çalışma düzeninizde ani, köklü değişimler kapıda. İş ilişkilerinde arka plan durumlara, art niyetlere ve gizli kapaklı durumlara dikkat etmelisiniz. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Boğa ve yükselen Boğalar,bu ay kendinize ve çevrenize dikkat edin, çünkü bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu yüzden, sakin kalmaya çalışın, volkanın patlamasını önlemek için enerjinizi kullanın. Son zamanlarda yaşanan olaylar sinirlerinizin gerilmesine neden oldu. Sakin kalmak özellikle sosyal çevreniz ve aileniz açısından oldukça önemli. Venüsün oğlak  burcuna geçiş yapmasıyla, aşk hayatınız ile ilgili konular ön planda olacak. Şehir dışında veya yurt dışında yaşayan bir kişiyle ilişki kurmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde şanslı bir aya adım atıyorsunuz bu yüzden partneriniz ile aranızdaki sorunları rahatlıkla çözebileceksiniz. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

 

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Yay ve yükselen Yaylar, yoğunluğun çalışmaların çok olduğu bir aya giriş yapacaksınız. 6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Sağlık, işyeri, günlük rutinlerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş yerimizde, günlük hayatımızda gergin bir döneme giriyoruz. Birlikte çalıştığımız kişilerle fikirlerimizden ve yöntemlerimizden taviz vermediğimiz için çatışma yaşanabilir. 

Rutin ve angarya işler, ayrıca sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bunların beraberinde eğer ağır sporlar yapıyorsanız küçük sakatlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinize biçtiğiniz değerin yüksek olacağı, güveninizin yükseldiği ve işlerinizden dolayı gurur duyduğunuz yanlarınızı ortaya çıkartacak enerjiye sahipsiniz. Arkadaş ortamlarında ve dahil olduğunuz sosyal topluluklarda göz önünde olacağınız, lider olabileceğiniz ve değerli organizasyonları tertip edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

 

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap