2021 Mart Ayı Burç Yorumları

2021 yılı Mart ayı burç yorumları ,yıllık burç yorumları,yükselen burçlar
 2021 Mart Ayı Burç Yorumları
Okunuyor 2021 Mart Ayı Burç Yorumları

2021 Mart Ayı Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Aile hayatınızda daha düzenli bir yaşantıya geçiş yapacaksınız. Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile beraber sizi düşündüren ve içinize attığınız konularda netliğe kavuşacaksınız. Sorunları içinize atmadan çözüm odaklı düşünmelisiniz.

Güneş ve Neptün’ün 11 Mart’ta Balık burcunda kavuşmasıyla cevabını aradığınız bazı sorulara yanıt bulacaksınız. Merkür’ün Balık burcuna geçmesiyle cevabını aldığınız sorularla beraber olaylara farklı bir açıdan bakmaya başlayacaksınız. Yabancı kişilerle iletişimleriniz artabilir. 13 Mart’ta Balık burcunda meydana gelecek yeniayla beraber bazı hayallerinize kavuşuyorsunuz. Bu süreçte hedeflerinize ve kişisel gelişiminize önem vermelisiniz.

20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile iş ve eğitim hayatınızda sizin yararınıza olacak geri dönüşler alabilirsiniz. Özgüveniniz ve motivasyonunuz yükselecektir. Hatalarınızdan ders çıkardığınız ve emeklerinizin karşılığını aldığınız bir süreçtesiniz. 28 Mart’ta Terazi burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte aile hayatınızda karar alma sürecinde takıldığınız noktalarda çözüme ilerleyeceksiniz.

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, zorlu bir sürecin ardından yolunuzun rahatlayacağı bir Mart ayı sizleri bekliyor. Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile beraber iş ve eğitim hayatınız gündeminizde olabilir. Çalışmalarınızın neticesinde olumlu sonuçlar almaya başlayacaksınız. Belirsizliklerden bir an önce kurtulup net bir şekilde devam etmelisiniz.

Güneş ve Neptün’ün 11 Mart’ta karşıt burcunuz olan Balık burcunda kavuşması ve aynı hafta bu kavuşmaya Merkür’ün de katılması hayata karşı bakış açınızda bir takım değişikliğe neden olabilir. Olaylara daha gerçekçi yaklaşıp kabullenme aşamasına geçebilirsiniz. Empatiyi hayatınızda daha çok yer vermelisiniz.

13 Mart’ta Balık burcunda meydana gelecek yeniay aşk hayatınızda çabalarınızın olumlu yönde ilerlemesine etken olabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile beraber yeni bir döngü başlıyor. Sizler de önemli bir zaman dilimine giriş yapıyorsunuz. İlişkilerinizde daha net olacaksınız ve ileriye dönük kararlar alacaksınız. Finansal açıdan daha rahat olduğunuz bir dönemde olacaksınız. 28 Mart’ta Terazi burcunda meydana gelecek dolunay maddi ve manevi değerlerinizi korumada çözüm bulacaksınız.

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Sevgili Oğlak ve yükselen burcu Oğlak olanlar, sizleri biraz zorlasa da daha çok ön planda olmanıza katkı sağlayacak bir Mart ayı sizleri bekliyor. İş ve eğitim hayatınızda yenilikler söz konuş olabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Güneş ve Neptün’ün 11 Mart’ta karşıt burcunuz olan Balık burcunda kavuşmasıyla kendi kendinize koyduğunuz engellerle mücadeleye gireceksiniz. Merkür Balık transiti sizleri kırıcı olmaktan uzaklaştırıp daha ılımlı davranışlarda bulunmaya yönlendiriyor.

13 Mart’ta Balık burcunda meydana gelecek yeniay ile beraber bazı konularda farkındalık yaşayacaksınız. Olaylara farklı bir bakış açısı ile bakmak sizlere yeni kapılar açabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesi heyecanınızı tazeleyecektir. Aile ve sosyal çevrenizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Aşk hayatınızda karşı tarafa duygularınızı rahatça paylaşabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Partneriniz yoksa size güven veren bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 28 Mart’ta Terazi burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte iş ve eğitim hayatınızda beklenmedik yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Yeni kazançlar elde edebilmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Kafanızda netleşmeyen konular kendi kendiliğine rayına oturabilir.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Mart ayı ile birlikte artık daha sosyal bir kişiliğe bürüneceksiniz. Sosyal gruplarınız ve çevrenizde hareketlilik artıyor, ortak işlere yapabilir, ortak faaliyetlerde yerinizi alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan bu sürtüşmelere dikkat etmelisiniz zira bu çatışmalar kırılma ve ayrılıkları beraberinde getirebilir. Bu kırılmalar sizi derinden etkiliye bilir fakat bu sefer güçlü durup yolunuza bakarsanız kendi benliğinizde ki gücü keşfedebilirsiniz.

20 Mart’ta Güneş tutulması Balık burcunda olacaktır. Güneş tutulması ufak kazalar ve hastalıklar yaşayabilirsiniz bu yüzden ekstra dikkatli olmalısınız. Önümüzdeki aylar boyunca finansal anlamda çok rahat olabilirsiniz. Bu anlamda istediğiniz desteğe kolayca ulaşabileceksiniz. Burs, miras ve borç para alabilirsiniz. Tutulma döneminde hayatınızın yeni bir evresine girdiğinizi hissedeceksiniz.

28 Martta yaşanacak dolunay sizi komşu ve akraba ilişkilerinizde bir durum dikkatinizi çekebilir, yeni keşiflere odaklandığınız bir döneme ilerlemeden önce yakın çevrenizde olup bitenlere bir göz atmanız gerekebilir. Sağlıklı ve güzel bir ay dilerim sizlere.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler(Scorpio)

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Mart ayı ile birlikte sağlık sorunlarınızla alakalı durumlar yaşayabilirsiniz. Düşmeler ve kazalar bu ayda yoğun bunun için önlem almalısınız. Ayrıca miras gibi alacaklı olduğunuz işleriniz var ise bir müddet sakınca beklemenizi tavsiye ederim.

20 Martta Güneş tutulması Balık Burcunda olacaktır. Hayatınızda biri yok ise aşk kapınızda bir hareketlilik olacaktır eğer hayatınızda biri var ise ona daha da bağlanabilirsiniz. Bu dönemde yaşayacağınız aşk ile ilgili konular uzun soluklu olacaktır. Bundan dolayı eğer bir ayrılık durumu yaşıyor iseniz muhtemelen o kişi sizin için doğru olmadığı içindir.

28 Martta yaşanacak dolunay sizi kendini yorgun hissetmenizi sağlayabilir. Bu dönemde kendinize yüklenmemeli her şeyi akışına bırakmalısınız. Sağlıklı ve güzel bir ay dilerim sizlere.

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Mart ayı ile birlikte duygusal anlamda yoğun bir aya giriyorsunuz. Özellikle geçmişte kalan size maddi manevi zararı dokunan sevgilinizle ilgili haberler alabilir. Size yaşattıklarının aynısı yaşadığını öğrenince şaşırabilir ve ilahi adaletin hiç bir zaman haksızlığı adil görmediğini  deneyimlemenin şaşkınlığını yaşayacaksınız.

20 Martta Güneş tutulması Balık Burcunda olacaktır. Parasal konulara yoğunlaşıyorlar. Yeni para kaynakları bulabilir, beklemediğiniz gelirler elinize ulaşabilir. Bu konuda elinize geçen paranın bir kısmını birikiminize eklemeli bir kısmını ailenize harcamanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu ay kendinizle yüzleştiğiniz bir ay olacak. Güçlü ve zayıf yönlerinizi bildiğiniz ona göre yolunuza bakmanız gerektiğinin kararını vereceksiniz.

28 Martta yaşanacak dolunay sizi duygusal olarak öfke patlamaları yaşamanıza ve yakın çevrenizde bulunan insanları kırmanıza abla ve kardeşlerinizle problemler yaşamanıza sebep olabilir. Sağlıklı ve güzel bir ay dilerim sizlere.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar, mart ayı ile birlikte ayın genelinde gündeminiz kariyeriniz, iş hayatınız veya günlük rutinleriniz olacaktır. Ayrıca hayata bakış açınızı sorgulayacağınız, manevi konuların daha ön plana çıkacağı bir ay olacaktır. Bununla birlikte uzak akrabalar ve ticari faaliyetlerle ilgili konular la ilgili bazı mücadelelerinizde olabilir.

20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacaktır. Bununla birlikte ayın büyük bir çoğunluğu odağınız tamamen kariyerinizle ilgili olacaktır. İş hayatınızla ilgili kararsızlığa kapılabilir, ne yapmanız gerektiğiyle ilgili kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Çalışan birisi değilseniz günlük hayat rutinlerinizde bu karışıklığı yaşayabilir, yoğun tempodan dolayı yorulabilirsiniz.

5-14 Mart arası enerjiniz biraz düşük olabilir. Ailenizdeki bireyler ilgili sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili problemler yaşayabilir, bu problemlerden dolayı zihnen yorulabilirsiniz.

10-17 Mart arası ise finansal konularda problemler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmeli ve yatırımlardan uzak durmalısınız. Ayrıca dış görünüşünüzle ilgili bir değişiklik yapmak için de doğru bir zaman olacaktır.

20 Mart itibari ile de Güneş Koç burcuna geçiyor olacaktır. İkili ilişkilerinizde ve evlilik konularında iyi gelişmeler olabilir. Ticari konularda anlaşmalara varabilirsiniz. Ayrıca bazı hukuksal konularda gündeminize gelebilir.

28 Mart’ta Terazide burcun da gerçekleşen Dolunay ile birlikte kararsız kaldığınız konularda netleşmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca toplum önünde farklı duruşlar sergileyebilir, hayata dair bakış açınızda değişimler yaşayabilirsiniz.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar  , mart ayı ile birlikte ayın genelinde gündeminiz yeni kararlar ve ikili iletişimleriniz üzerine olacaktır. Ay boyu yeni kararlar alabilir, kararsızlıklara kapılabilir, fevri çıkışlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca eğitim ve ticari faaliyetler ile ilgili gündeminiz de oluşabilir.

20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacaktır. Bununla birlikte ayın büyük bir çoğunluğu inzivaya çekilebile, daha çok manevi konularla ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz düşük olmakla birlikte var olan sağlık problemlerinizde ön plana çıkabilir. Ayrıca etrafınızda kontrolünüz dışında canınızı sıkacak bazı olaylar da yaşanabilir.

5-14 Mart arası aşk hayatınızla ilgili konularda problemler yaşayabilirsiniz. Çocuklarla ilgili problemler sizi yorabilir. Bu dönemde manevi konular daha çok önem kazanabilir. Ayrıca finans ile ilgili konulara dikkat etmeli ve yatırımlardan uzak durmalısınız.

10-17 Mart arası ise aşk hayatınız daha ön planda olacaktır. Bu dönemde yeni biriyle tanışabilirsiniz eğer ilişkiniz varsa da ilişkinizle ilgili netleşmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde ise anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

20 Mart itibari ile de Güneş Koç burcuna geçiyor olacaktır. Bu geçiş ile birlikte popülerliğiniz artacak ve toplum önünde dikkat çekiyor olacaksınız. Ne istediğinizi bilecek ve sağlam adımlar atıyor olacaksınız. Ayrıca dış görünüşünüzle ilgili bir değişiklik yapmak için de doğru bir zaman olacaktır.

28 Mart’ta Terazide burcun da gerçekleşen Dolunay ile birlikte ikili ilişkileriniz de yaşadığınız problemlerle ilgili çözümlere kavuşabilirsiniz.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Sevgili Balıklar  ve yükseleni Balık burcu olanlar, mart ayı ile birlikte ayın genelinde gündeminiz aile, ev, mülk gibi konular olacaktır. Bu konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Ayrıca ev kazalarına da dikkat etmenizde fayda olacaktır.

20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacaktır. Bununla birlikte ayın büyük bir çoğunluğu göz önünde olacak ve toplum önünde dikkat çekeceksiniz. Gündeminiz de aşk olacaktır. Aşk hayatınızda hareketlenmeler yeni gelişmeler olabilir. Ayrıca hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, toplum önünde farklı duruşlar sergileyebilirsiniz.

5-14 Mart arası enerjiniz düşebilir, sağlığınızla ilgili konularda problemler yaşayabilirsiniz. Ayrıca kariyerinizle ilgili verdiğiniz kararlara dikkat etmeli ve mümkünse ayın 14’ünden sonra bir karara varmalısınız.

10-17 Mart arası ise aşk hayatınız daha ön planda olacaktır. Yeni aşklar olabileceği gibi bir ilişkiniz var ise de ilişkinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde finansal kararlara dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle ticari işlerde bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca akrabalar ve yakın çevrenizle ilgili problemlerle de karşılaşabilirsiniz.

20 Mart itibari ile de Güneş Koç burcuna geçiyor olacaktır. Bu geçiş ile birlikte finansal konular, alım satım işlemleri gündeminize gelecektir. Ayrıca iş konuları da ön planda olacaktır.

28 Mart’ta Terazide burcun da gerçekleşen Dolunay ile birlikte finansal konulardaki problemleriniz netlik kazanıyor olacaktır. Ayrıca sağlığınızla ilgili problemler de gündeminize gelebilir.

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Mart ayına Mars’ın burcunuza geçmesiyle başlıyorsunuz. Bu ay bol bol konuşabilir ve iletişiminiz çok olabilir, bu konuşmalar başınıza dert açabilir işte bu yüzden ne konuştuğunuza çok dikkat etmelisiniz. Gelecek planlarınızı bu ay düzenleyip hayata geçirmeye başlayabilirsiniz sevgili ikizler ve yükselen ikizler.

13 Mart’ta yaşanacak yeni ay sizin en çok kariyer ve iş hayatınızda devreye girebilir bu yüzden önünüze çıkan fırsatları değerlendirmeyi unutmayınız. Bu ay yeni başlangıçlar yapabilirsiniz istediğiniz bir işe küçük adımlar atabilirsiniz fakat küçük aksaklıklar olabilir hemen pes etmemeye özen gösterin.

28 Mart’ta ki dolunay sizin aşk hayatınızda devreye girebilir, yarım kalan aşklar tamamlanabilir. Hobilerinizi daha fazla zaman ayırabilirsiniz ya da sosyal aktivitelerde yer alabilirsiniz. Son olarakta bir sonuç alamadığınız tüm işlerinizi bırakıp önünüze bakabilirsiniz. Güze bir ay diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Mart ayına maddi konularla ya da ekonomik olaylarla giriş yapacaksınız. Bu ay bu konularla ilgili risk alabileceğiniz bir olay varsa riskinizi alabilirsiniz ilk başta biraz zorlansanız da sonucu güzel olabilir sevgili boğa ve yükselen boğalar.

Balık burcundaki yeni ay sizin kafanızı karıştırabilir belirsizliklere yol açabilir veya sizin gereksiz yerlere söz vermenize neden olabilir bu yüzden dilinizi tutmakta fayda var. Sevdiklerinizle bir arada olacağınız bir döneme giriyorsunuz birtakım sosyal aktivitelerde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan bir planınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizi iş hayatınızda veya sağlığınız konusunda etkileyebilir sağlığınıza dikkat etmeye bu yüzden unutmayın. Kendinizi önemsemeyi artık ihlal etmeyin kendinizle barışık güzel bir ay olsun. Kendinize iyi bakın güzel bir ay diliyorum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu aya ikili ilişkilerinizle veya ortaklık işlerle başlayacaksınız. Bu konularda ay sonuna kadar sorun yaşayabilirsiniz ya da kafa karışıklığınız olabilir. Bu ay olaylara olduğunuzdan daha sakin yaklaşmanızda fayda var sevgili yay ve yükselen yaylar. İletişimde saygıyı sevgiyi göz ardı etmemeye dikkat etmelisiniz.

Balık burcundaki yeni ay aile arasında yanlış anlaşılmalar yol açabilir, kendinizi bir olayda anlatamayabilirsiniz bu yüzden aile içi çatışmalarda dikkatli olmalısınız sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu ay kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz veya kendinizi dinlemek kendinizle yüzleşmek isteyebilirsin.

Terazi burcunda gerçekleşecek olan dolunay size şans oyunlarında kötü şans getirebilir benden söylemesi şans oyunlarından uzak durmanızda fayda var. Bu ay risk almaktan kaçın sevgili yay ve yükselen yaylar. Hayatı akışına bırakmanız sizin için daha iyi olacaktır. Kendinize iyi bakın güzel bir ay diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap