2021 Nisan Ayı Burç Yorumları

2021 yılı Nisan ayı burç yorumları ,yıllık burç yorumları,yükselen burçlar
 2021 Nisan Ayı Burç Yorumları
Okunuyor 2021 Nisan Ayı Burç Yorumları

2021 Nisan Ayı Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Merhaba Sevgili Yengeçler, Nisan ayı sizler için aile ve iş hayatınızda dengeyi sağlamak adına emek sarf edeceğiniz bir dönem olabilir. 15 Nisan’a kadar Merkür’ün Retro yapmasıyla yakın çevre ilişkilerinizde bazı yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Geçmişte bazı sebeplerden ötürü aranız açılmış olan arkadaşlarınız ile tekrardan iletişime geçebilirsiniz. İş veya eğitim hayatınızda yaşadığınız krizleri fırsata çevirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda daha başarılı olacağınız bir dönemde olabilirsiniz. Fevri davranmamaya özen göstermelisiniz. Yeni ortamlar, yeni insanlar tanımak size iyi gelebilir. Kariyer hayatınızdaki planlamalarınız için harekete geçmenizin tam vakti gibi gözüküyor.

16 Nisan’da Koç burcunda yeniay gerçekleşiyor. Aynı tarihte Merkür düz harekete geçiyor. Gerçekleşen yeniay ile beraber ailenizde huzur ve mutluluk yakalayabilirsiniz. Ev değiştirebilir ya da alım satım işleri ile uğraşabilirsiniz. İş hayatınızda değişiklikler olabilir. Tükendiğinizi hissettiğiniz bir süreçte umut sizler için tekrar doğabilir. Aşk hayatınızda geçmiş konular tekrar gündeminize gelebilir.

27 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile beraber aşk hayatınızda beklentileriniz artabilir. İçerisinde bulunduğunuz durumlar sizleri tatmin etmeyebilir. İlişkilerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki sorunları çözmeye çalışırken yıkıcı olmamaya gayret etmelisiniz. İş ortaklıklarınızla ilgili bazı konular kafanızı karıştırabilir. Negatif anlamda etkilenebilirsiniz. Bu süreçte karar vermemeye dikkat etmelisiniz. Seyahate çıkmak sizlere iyi gelebilir.

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Merhaba sevgili Başaklar, Nisan ayı sizler için maddi konuların ön planda olacağı kendinizi daha çok ortaya koymak isteyerek daha çok aktif olacağınız bir ay olabilir. Maddi gider ve gelirlerinizi masaya yatırmalı ve borçlar konusunda dikkatli olmalısınız. Eski ilişkilerinizde söylenmiş yalanlar tekrar karşınıza çıkabilir. Yönetici gezegeniniz olan Merkür’ün gerilmesi yeni başlangıç yapacağınızda dikkatli olmanız konusunda sizleri uyarıyor. Yaşadığınız olumsuz olaylar sizleri yıldırmasın. Eğitim hayatınızda yaşayacağınız aksiliklere karşı daha çok temkinli olmalısınız. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız problemlere yeni çözümler bulabilirsiniz. Yeni hobiler edinebilirsiniz. Yakın çevre ilişkileriniz sıklaşabilir.

16 Nisan’da Koç burcunda meydana gelecek Yeniay maddi konuların ön planda olacağının habercisi olabilir. Çeşitli fırsatlar yakalayabilirsiniz fakat fırsatları değerlendirirken iyi düşünmelisiniz. Aşk hayatınızda oldukça heyecanlı günler sizi bekliyor. Mutluluğu önce kendi içinizde yaşayarak dışarıya yansıtmalısınız.

27 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile planlamalarınızı gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. İş, eğitim, seyahatler gündeminizde olabilir. Yakın çevrenizde olan kişilerin hayatında önemli gelişmeler olabilir. Bazı konularda karar aşamasında zorluk çekebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuların üzerine giderek bilgi birikimi yapabilirsiniz. Detaycı yapınızın sizleri yıpratmamasına özen göstermelisiniz. Aile üyelerinizin yoğunluğundan dolayı sorumluluklarınız artabilir.

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Merhaba sevgili Oğlaklar, Nisan ayında iş ve aile hayatınızla ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağı bir ay olabilir. Ailenizi ilgilendiren konularda uğraşabilir özellikle babanız ile bir takım gerilmeler yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda iyi bir dönemdesiniz. Gelirleriniz artabilir. Yönetici gezegeniniz Satürn ve Mars’ın kavuşumu hayatınızda ciddi değişmeleri beraberinde getirebilir. İş teklifleri alabilirsiniz. Partnerinizle aranızda olan sorunlara çözümler bulabilirsiniz. Partnerinize karşı yanlış bildiğiniz konuları daha net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sizin için güven çok önemli olduğu kadar romantik davranışlarınız partnerinizi size bağlayacaktır.

16 Nisan’da Koç burcunda meydana gelecek Yeniay aile içerisinde huzursuzluk yaratan olayların son bulacağının habercisi olabilir. Geleceğe dair planlamalarınızı yaparken maddi kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz. Şuan ki geliriniz ve gelecek planlamalarınız arasında denge kurmasınız. Bu dönemde hayatınızda yeni başlangıçlara yer verebilirsiniz.

27 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek dolunay sizler için olumlu olacak bir döneme giriş yaptığınızın habercisi olabilir. Sosyal çevrenizde daha aktif olacağınız bir süreç olabilir. Önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir takım gerginlikler oluşabilir. Geleceğe yönelik planlamalarınız için ilk adımları atabilirsiniz. Bu konularda şanslı olduğunuz bir süreçtesiniz. Planlamalarınız yaptıysanız geren emek ile hayallerinize ulaşabilirsiniz.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Nisan ayı mucize ayıdır. Nisan ayı boyunca gündeminiz kariyer olacaktır. Kariyer ve iş alanınızda çok iyi fırsatlar yakabilirsiniz. İstediğiniz zam, terfi gibi konu varsa bunları dile getirmek için en uygun zaman. Popülerliğinizin artacağı bir dönem sizi bekliyor.

3 Nisan da Merkür Koç burcunda parlıyor. Koç burcundaki gezegenler Aslan burcunu destekliyor. Yaşam enerjiniz güçlenecek ve özgüveniniz oldukça ön planda olacak. Bu ay daha heyecanlı şekilde yeni şeyler keşfetmek isteyeceksiniz.

16 Nisanda koç burcunun 22. Derecesine yeni ay doğacak. Bu yeni ay 9.evinizi özellikle etkiliyor olacak. – 9.ev uzak hayalleriniz demek- Cesaretlenip yeni hedefler belirleyeceksiniz.  Uluslararası ülkeler, yabancı kültürler bu konularla ilgili aktif bir yeni ay sizi bekliyor olacak sevgili Aslanlar.

30 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile beraber sosyal anlamda daha aktif olacaksınız. Daha fazla iletişimde bulunacaksınız. Toplantılar, görüşmeler, yazışmalarla dolu günleriniz olacak. Arkadaşlarınızla yapacağınız faaliyetler içinde bir yandan planlar yapacaksınız. Bu tempolu günlerde biraz enerjisel olarak kendinizi yorgun, birazcık halsiz hissetme olasılığınız yüksek. Bu yüzden sağlığınız ve özellikle bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmelisiniz. Sizler için güzel ve sağlıklı bir Nisan ayı dilerim.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler(Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Nisan ayı mucize ayıdır. Nisan ayı boyunca gündeminiz sağlık olacaktır. Hayat kalitenizi arttırmak, iyileştirmek daha sağlıklı olmak için bazı önemler alabilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz, diyet yapabilirsiniz veya ihmal ettiğiniz bir sağlık probleminiz var ise bununla ilgili tedavi olmaya karar verebilirsiniz.

3 Nisan da Merkür Koç burcunda parlıyor. Parasal kazançlarınızla ilgili yaptığınız çalışmalarda daha fazla çaba harcayabilirsiniz bu ay.

16 Nisanda Koç burcunun 22. Derecesine yeni ay doğacak. Yeni ayla beraber mesleki konularda iş hayatınızda yeni kapıların açılması, gündeminizde yeni konuların olması mümkün. Düzeninizle ilgili değişimler olabilir. Çalışma saatleriniz ve yer değişimi söz konusu. İş planlarınızda önemli kararlar sizi bekliyor sevgili Akrepler.

30 Nisan’da Akrep burcunda dolunay meydana geliyor. Her dolunay bir farkındalık dönemi aslında, bir döngünün tamamlanma dönemi. Yaptığınız işlerden sonuç alma dönemidir. Bu yüzden dolunaydan korkmamalı ve en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Bu dolunay ile iş ve günlük yaşamınıza ne kadar odaklandığınızı fark edip bu konulardan uzaklaşıp ilişkiler, aşk hayatı, evliliğinizde güzel gelişmelere odaklanmaya başlayabilirsiniz. Sizler için güzel ve sağlıklı bir Nisan ayı dilerim.

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Nisan ayı mucize ayıdır. Nisan ayı boyunca gündeminiz iletişim olacaktır. Yakınlarınızla haber trafiğiniz olacak. Kardeş, akraba, komşular ile daha fazla iletişim kuracaksınız veya onlarla ilgili mevzular sizi daha fazla meşgul edecek.

3 Nisan da Merkür Koç burcunda parlıyor. Enerjinizin çok güçlü ve özellikle fikir ve düşünce anlamında çok yaratıcı olacaksınız.

16 Nisanda Koç burcunun 22. Derecesine yeni ay doğacak. Bu yeni ay 3.evinizi özellikle etkiliyor olacak. Bu yeni ay döngüsü bazı alanlarda size yeni kapılar açabilir. Yeni fikirleriniz, özgüvenli cesaretli bir şekilde hayata geçirmek isteyeceksiniz sevgili kovalar.

30 Nisan’da Akrep burcunda dolunay meydana geliyor. Sizin içinde önemli bir dolunay Uranüs’ünüzü etkiliyor. Kariyer, toplumda ki duruşunuz, statünüz önemli ölçüde etkilenebilir . İş değişimleri , yer değişimleri , hedeflerinizde değişimler olabilir. Dolunay bir parlama dönemidir aslında. Yaptığınız çalışmalarda bir başarı elde edebilirsiniz ve bunun sonucunda toplumda dikkat çekebilirsiniz. Sizler için güzel ve sağlıklı bir Nisan ayı dilerim.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Nisan ayı boyunca gündeminiz ilişkileriniz olacaktır. Her türlü ikili ilişkileriniz ön planda olmakla birlikte oldukça da sosyal ve göz önünde olacağınız bir ay olacaktır sizler için.

20 Nisan’a kadar odak noktanız ikili ilişkilerinizde olacaktır. Bu dönemde yeni biriyle tanışabilir, beklenmedik bir aşk yaşayabilirsiniz. Ayrıca ticari faaliyetleriniz de ortaklarınızla ilgili gündemleriniz olabilir. Bununla birlikte ayın büyük bir bölümü hayata bakış açınızı sorgulayacak, kişisel gelişim, eğitim gibi konulara önem veriyor olacaksınız. Yurtdışı veya uzak çevrelerle ilgili konular da gündeminizde olabilir.

20 Nisan itibari ile Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle birlikte odak noktanız finansal konular olacaktır. Gelir giderler, kredi çekme ya da borç alma gibi konular gündeminizde olacaktır. Ayrıca sağlıkla ilgili konularda ön plana çıkabilir.

23 Nisan itibari ile odağınız kariyeriniz ve ailevi ilişkileriniz olacaktır. Bu alanlarda mücadele etmeniz gereken konular söz konusu olabilir.

27 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay ile birlikte finansal konularınız önem kazanacaktır. Finansal olarak kararsız kaldığınız konularda netleşmeler yaşayabilir, var olan problemlerinize çözümler üretebilirsiniz.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Bu ay iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular ön planda olacaktır. Günlük rutinleriniz, iş hayatınız oldukça hareketli olacaktır. Yeni bir işe başlamak gibi konular da gündeminizde olabilir.

20 Nisan’a kadar enerjiniz oldukça yüksek ve toplum önünde oldukça dikkat çekiyor olacaksınız. İkili ilişkilerinizde oldukça güçlü tavırlar sergileyebilir, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yeni girişimler, yatırımlar, yeni bir iş gibi konular da gündeminizde olacaktır.

20 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle birlikte odak noktanız finansal konular olacaktır. Gelir gider hesaplamaları yapmak, harcadığınız paraya dikkat etmek gibi konular ön planda olacaktır. Ayrıca kariyerinizle ilgili yeni kararlar alabilir, gelecek planlamaları yapabilirsiniz.

23 Nisan itibari ile gündeminiz aşk, ev ve mülk gibi konular olacaktır. Bu alanlarda beklenmedik haber almanız söz konusu olabilir.

27 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay ile birlikte finansal konularda netleşmeler yaşıyor olacaksınız. Özellikle ortak kazançlar, yatırımlar ile ilgili gündemler ön plana çıkabilir. Ayrıca sağlığınızla ilgili problemler ortaya çıkabilir. Sağlığınıza dikkat etmekte fayda olacaktır.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Bu ay finansal konular odağınızda olacaktır. Ayrıca ikili ilişkileriniz, özellikle de aşk ilişkileri gündeminizde olacaktır. Bu konularda yeni fırsatlar sizi bekliyor olacaktır.

20 Nisan’a kadar odak noktanız finansal konular olacaktır. Gelir gider hesaplamaları yapabilir, gelecekle ilgili finansal planlamalar yapmak önem kazanabilir. Ayrıca kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili de gelişmeler yaşayabilir, eğer iş arayışı içerisindeyseniz bu dönemde bulabilirsiniz.

20 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle birlikte yeni girişimler ve bazı kafa karışıklıkları söz konusu olacaktır. Ayrıca ikili ilişkiler, eğitimler, kişisel gelişim faaliyetleri ve seyahat gibi konular da gündeminizde olacaktır. Kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayabilir ve ikili ilişkilerinizde probleme yol açabilirsiniz.

23 Nisan itibari ile aşk hayatınız ön planda olacaktır. Yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Ayrıca çocuklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Yapmak istediğiniz yatırımlarda söz konusu olabilir.

27 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay ile birlikte hayata bakış açınızı sorgulayabilir, inanç, kişisel gelişim gibi konulara yönelebilir, bu konularda farkındalık yaşayabilirsiniz. Ayrıca uzak çevreniz ve yurt dışı, eğitim gibi konularda netliğe kavuşabilirsiniz.

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Bu aya sağlık problemlerinizle başlayabilirsiniz. Mevsim geçişleri sizin için zor olabilir havaların ısınmasına hemen kanmamaya özen gösterin aksi takdirde soluğu hastanede alabilirsiniz. Uzun zamandır gündemde olan aşk hayatınız hakkında artık ciddi kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde bu ay daha dikkat etmelisiniz özellikle de üslubunuzu düzeltmekte fayda var. Bu ay sizin kariyer ayınız olabilir sevgili ikizler ve yükselen ikizler. İş hayatınızla ilgili güzel haberler bu ay kapınızı çalabilir.

Karışık bir döneme girebilirsiniz bu yüzden hayatınızdaki sorunları bir an önce çözüme kavuştursanız çok iyi olur. Kendi hayatınızla ilgili yeni kararlar sizi bekliyor olabilir bu ay. Kendinizi sanata verebilirsiniz veya yeni hobiler edebilirsiniz öyleyse bu aya değişiklikler ayı diyebiliriz. Takıntılarınızdan artık kurtulmanın vakti geldi kendinize kuruntu yaptığınız yeter sizin de mutlu olmaya kafa rahatlığına ihtiyacınız var hem ne demişler keskin sirke küpüne zarar. Parasal konularda eğer yatırım yapacaksanız çok dikkatli olmalısınız. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu ay sizin için kazanç ayı olabilir yani yaptığınız yatırımların ya da elde ettiğiniz işlerin meyvelerini yemeye başlayabilirsiniz. Bu ay kariyer ve sağlık kapınız sizi güzel bir şekilde karşılayabilir önünüzdeki şansı dört gözle beklemelisiniz fakat acele etmemelisiniz. Tanımadığınız ya da ilk defa karşılaştığınız işlerinizde dikkatli adımlar atmalısınız elinizde patlamasın sevgili boğa ve yükselen boğalar.

Sosyal çevrenizle ya da ailenizle konuşurken sert bir tavırla değil de daha ılımlı bir şekilde konuşmaya özen göstermelisiniz. Bu ay daha çok maneviyata yönelebilirsiniz, kendinizi hesaba çekebilirsiniz. Bu ay sizin için olumlu bir ay diyebiliriz aman nazar değmesin. İş için veya farklı bir sebepten ötürü seyahat edebilirsiniz. Durgun olan aşk hayatınız bu ay her an hızlanabilir. Sevdiklerinizi mutlu etmek isteyebilir onlara küçük sürprizler yapabilirsiniz bu konuda cimri olmaya gerek yok değil mi? Bu ay sizin ayınız olabilir. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu aya şans kapınızın açık olmasıyla başlayabilirsiniz. İstediğiniz birtakım şeyleri bu ay alabilirsiniz ya da yapabilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda sizi şaşırtacak olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ay sağlık konusunda dikkat etmeniz gerekebilir. Aile hayatınızdaki yaşanan sorunlar sizi yıpratmış olabilir fakat artık bu sorunları çözüme kavuşturuyorsunuz bu ay tabi bazı inatlıklarınızdan vazgeçerek. Ailenizle daha fazla konuşmaya onları anlamaya çalışmalısınız sevgili yay ve yükselen yaylar.

Parasal konulardaki zorlukları bu ay aşabilirsiniz tabi gereksiz harcamalar yapmazsanız. Kişisel bakıma özen vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz bunun yanında spor yapmayı da ihmal etmeyin ve her zaman söylediğim gibi sağlıksız yemeklerden yani fast foodtan uzak durmaya özen gösterin. Aşk kapınızı çalabilir yeni limanlara yelken açabilirsiniz artık yalnızım diye dolaşmayacaksınız sanırım. İşlerinizle ilgili yatırım yapabilirsiniz tabi kontrollü bir şekilde yapmayı unutmayın belki bu sayede güzel kazançlar elde edebilirsiniz güzel bir ay diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap