15-21 Şubat Haftası Burç Yorumları

2021 yılı Şubat ayı haftalık burç yorumları ,yıllık burç yorumları,yükselen burçlar
 15-21 Şubat Haftası Burç Yorumları
Okunuyor 15-21 Şubat Haftası Burç Yorumları

Yıllık burç yorumları15-21 Şubat Haftası Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç (Cancer)

Merhaba sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Bu hafta kendinizi şans konusunda sorguladığınız bir hafta olabilir. Çevrenizde ki insanların sürekli tabir yerindeyse dört ayaklarının üzerine düşmeleri ve sizin de aksiliklerin peşinizi bırakmadığı bu haftada olumsuz düşünceler sağlınızı etkileyebilir. Bu aksiliklerin geçici olduğunun biran önce farkına varmalı ve kendinizi toparlamalısınız.Hafta ortasında kendini geliştirmek adına yurtdışına seyahat organize etmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu finansal konularda beklediğiniz olumlu haberleri size sunabilir.  Planlarınızı yavaş yavaş uygulamaya koyabilirsiniz.

 

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak (Virgo)

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Bu hafta hayatınızda olanlar hakkında çok düşünceli olabilirsiniz. Bu anlamda özellikle günlük koşuşturma içinde kendinizi yorgun hissetmeniz muhtemel. Ve bunun yanında ufak tefek kazalara açık bir haftadasınız.  Hafta genelinde eğitimle ve yurt dışıyla ilgili beklenmedik gelişmeler gündemde olabilir. Hafta ortasında ikili ilişkilerinizde tartışmalar, ego çatışmaları gün yüzüne çıkabilir. Gergin ve tartışmalı konuşmalarda daha sakin olmanızda yarar var. Hafta sonu önemli kararlar alabilirsiniz bu karalar kendinize olan güveninizi arttıracaktır.

 

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak (Capricorn )

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Bu hafta maddi sıkıntılarınız ön planda olabilir bu nedenle alıp verdiğiniz ürün veya parada daha dikkatli olmanız gerekecek. İkili ilişkilerinizde iletişim eksikliklerinden kaynaklı sorunlar söz konusu olabilir. Bu durum için karşı tarafa tavır almamalı ve sorunları yüz yüze konuşursanız bu sizin yararınıza olabilir. Hafta ortasında beklenmedik akraba ziyaretleri olabilir. Hafta sonu işlerinizi iş de bırakmalı ve hafta sonunun tadını çıkarmalısınız ruh sağlınızın daha güçlü hale getirebilmek için.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan (Leo)

Merhaba sevgili aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu hafta başında kendinizi yurtdışı ile ilgili mevzuların göbeğinde bulmanız olası. Özellikle yurtdışı ile ilgili insanlar ve konular önünüze gelebilir. Özel ilişkilerde tıkanıklık yaşanan konuları çözümleme fırsatı bulunabilir. Hafta ortasında ev ortamınızda fikir ayrılıklarını yönetmek zorunda kalabilir, gerilen diyaloglara olgun karakterinizle yapıcı çözümler bulmaya çalışmalısınız. Hafta sonu ise ikili ilişkilerde sert tepkilerden, sabit fikirden uzak durulmalı.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep (Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu hafta kişisel sorunlarınla karşı karşıya kalabilirsin. Bu sorunları yakınlarına anlatarak onlarında önerilerini almak fayda sağlayabilir. Hafta ortasında evcil hayvanınızın sağlık konuları gündem yaratabilir. Evcil hayvan sahiplenmeyi düşünüyorsanız eğer bu hafta uygun olmayacaktır. Hafta sonu gizli ilişkilerinizin sosyal hayatta yaratacağı etkiye karşı tedbirli olmalısınız. Hakkınızda yapılan dedikodulara karşı kulağınızı tıkamalısınız.

 

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova (Aquarius)

Merhaba sevgili Kova ve yükseleni Kova burcu olanlar. Bu hafta kilo konusunda çektiğiniz sıkıntılara çözüm bulmak için araştırma içinde olabilirsiniz. İlişki konusunda zorluk çektiğiniz bir hafta olabilir. Sevgiliniz olsa da olmasa da ikili ilişkilerinizde daha dikkatli olmanızda fayda var. Hafta ortasında yöneticilerle aranızda bir gerginlik yaşayabilir ya da annenizin duygusal yaptırımlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hafta sonu ise kısıtlanma hissi yoğun olabilir. Bu yüzden kendi alanında kalabilmeye dikkat edilmeli.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi (Libra)

Sevgili Teraziler, bu haftaya ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözüme kavuşturarak başlıyor olacaksınız. Aşk hayatınız, evlilik hayatınız, iş ortaklıklarınız gibi konularda var olan problemler gündeminize tekrar gelebilir ve iyi anlamda bir sonuca varabilirsiniz.

Hafta ortası itibariyle gündeminiz finansal konular olacaktır. Bu hafta finansal yatırımlar için uygun bir hafta olmadığını söyleyebilirim. Ayrıca önünüze beklemediğiniz borç ödemeleri gibi konular çıkabilir. Hafta boyu fazla harcama yapmamanız ve özellikle internet ödemelerinden uzak durmanız sizin için faydalı olacaktır.

Hafta sonu ise gayet pozitif geçecektir sizler için. Seyahat planlamaları söz konusu olabilir. Ayrıca akademik başvurularda iyi sonuçlar alabilir, beklemediğiniz şekilde iyi haberler alabilirsiniz.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç (Aries)

Sevgili Koçlar, bu haftaya şansınız yüksek, iyi enerjilerle başlıyor olacaksınız. Hafta başından itibaren yapmak istediğiniz yeni şeyler, dış görünüşte değişim, akademik değişimler gibi konularda adım atmak için iyi bir etki altında olacaksınız.

Hafta ortası itibariyle finansal konularda dikkat etmeniz gerekecektir. Bu hafta boyu riskli yatırımlardan uzak durmak ve harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda olacaktır. Özellikle internet alış verişlerinden kaçınmanız iyi olacaktır.

Hafta sonu ise sosyalliğiniz yüksek ve enerjiniz iyi olacaktır. Kardeş, akraba, yakın çevre gibi konularda iyi haberler alabilirsiniz. Ayrıca eğitimle ilgili gelişmeler yaşayabilir ve iletişim problemlerinizde çözüme kavuşabilirsiniz.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık (Pisces)

Sevgili Balıklar, bu haftaya finansal konularda iyi haberlerle başlıyor olacaksınız. Beklenmedik bir para gelebilir ya da çalışıyorsanız maaşınızda artış olabilir

.Hafta ortası itibariyle enerjiniz biraz düşük olacaktır. Beklenmedik haberler alabilir bunlara üzülebilirsiniz. Eğitim hayatınızda da istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta boyu iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Özelikle fevri çıkışlardan uzak durmalı ve düşünerek karşı tarafa cevap vermelisiniz. Ayrıca elektronik aletlerle ilgili problemler de yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu ise daha çok evde kendi kendinize vakit geçirmek isteyebilir, bir nevi ruhen dinlenme yaşayabilirsiniz. Daha çok hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ayrıca ailenizde gelecek iyi haberlerde size iyi etkileyecektir.

 

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Merhaba sevgili ikizler ve yükselen ikizler bu haftaya yaptığınız planları eyleme geçirmekle başlayacaksınız. İş hayatınızda bir takım gerginlikler küçük sorunlar çıkabilir bu durumda sakin olmaya özen gösterin. Arkadaşlarınızla aranıza koyduğunuz mesafeler artık ortadan kalkacak sevgili ikizler ve yükselen ikizler yani buzları eriteceksiniz bu hafta. Aşk hayatınızda ilerlemeler sizi şaşırtabilir. Sağlığınızla ilgili sorun yaşayabilirsiniz uyku düzeninize ve dengeli beslenmeye dikkat edin. Maddi konularda bu hafta zorluklar çekebilirsiniz gereksiz harcamalardan kaçının yani ayağınızı yorgana göre uzatın. Kendinize iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Merhaba sevgili boğa ve yükselen boğalar bu haftaya müjdeli bir haberle başlabilirsiniz. Bu hafta sizin için karışık bir hafta olabilir gerek iş hayatınız da gerek aşk hayatınızda zorluklar yaşayabilirsiniz sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu hafta dikkat etmeniz bir mesele de maddi konular, bu konuda  har vurup harman savurmamaya dikkat etmelisiniz. Bazı konularda artık ön planda olmaya çabalamayın hayatı biraz da akışına göre yaşamaya bakın. Aşk hayatınız bu sıralar durgun olabilir. Kendinize iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Merhaba sevgili yay ve yükselen yaylar bu haftaya yeni kararlarla başlayabilirsiniz. Bu hafta kafanızı karıştıracak birkaç konuyla karşı karşıya gelebilirsiniz bu durumda sakin olup öyle karar vermelisiniz aksi takdirde öfkeyle kalkıp zararla oturanlardan olursunuz. Sağlığınıza gereken özeni de göstermeyi unutmayın sevgili yay ve yükselen yaylar. Dışarıda ki güzel atmosferi içinize çekin ve kendinize iyi gelecek aktiviteler yapın bu hafta. Bu hafta iletişiminizde yanlış üslup kullanmanız nedeniyle karşı tarafla aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Kendinize iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Şubat Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap