22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

2021 yılı Şubat ayı haftalık burç yorumları ,yıllık burç yorumları,yükselen burç yorumları
 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları
Okunuyor 22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç (Cancer)

Merhaba Yengeç ve yükselen Yengeç burcu okuyucularım, bu hafta Pazartesi günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile beraber kişisel meseleleriniz ve sağlık sorunlarınız gündeminizde olabilir. Salı günü moral ve motivasyonunuzun artmasına etki edecek olaylar yaşayabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bazı olaylar gerçekleşebilir. Hafta ortalarında spora başlayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni kararlar verirken dikkatli olmanızda fayda var. Perşembe ve Cuma günü negatif enerjileri üstünüzde hissedebilirsiniz ancak bu sürecin dönemsel olduğunu unutmamalısınız. Cumartesi günü Başak burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte çevrenizde ve özellikle kardeşlerinizle ilgili konularda yeni gelişmelere şahit olabilirsiniz. Ayrıca daha önceden yapmış olduğunuz bir çalışma veya almış olduğunuz bir eğitimin sonuna gelip sonuçlarını olumlu bir şekilde alabilirsiniz.

 

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak (Virgo)

Merhaba Başak ve yükselen Başak burcu okuyucularım, Pazartesi ve Salı günleri sosyal yönden aktifliğiniz üst düzeyde olabilir ve size fayda sağlayacak yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Cumartesi günü burcunuzda gerçekleşecek dolunay önceki birkaç gün içerisinde sizlere negatif enerji yayabilir bu doğrultuda Perşembe ve Cuma günleri arkadaşlarınızla aranızda bir gerilme yaşamamak için daha çok yalnız vakit geçirmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca bu süreçte yeni başlangıçlar yapmamalısınız ve yeni kararlar almamalısınız. Haftanın sonunda sağlığınız gündemde olabilir. Dolunayın etkisi ile eskiden süregelen bazı olaylar netlik kazanabilir. Bu hafta aşk hayatınızda beklenmedik güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Bazı olayları akışına bırakmanızda fayda var. İş ve eğitim hayatınızda çalışmalarınızı artırabilirsiniz ve beklenmedik iyi gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

 

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak (Capricorn )

Merhaba Oğlak ve yükselen Oğlak burcu okuyucularım, haftaya ayın karşıt burcunuz olan Yengeç burcuna geçiş yapması ile başlıyorsunuz. Gündeminizde büyük olasılıkla partneriniz olacaktır. Ayrıca yeni anlaşmalar yapacağınız yoğun bir hafta sizleri bekliyor. Hafta ortalarında çevrenizle olan iletişimlerinize dikkat etmelisiniz. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek dolunay sizleri iş ve eğitim hayatında etkileyebilir. Yurtdışı planlarınız ve iş görüşmeleriniz bu dönemde daha olası hale gelebilir. Aynı zamanda daha önceden yapmış olduğunuz çalışmalarınızla ön plana çıkabilirsiniz. Dolunay, üzerine çalıştığınız işlerinizde mükemmeliyetçi olmak açısından sizleri etkileyebilir. Bu hafta finansal açıdan yaşadığınız sorunları düzene koyabilirsiniz. Akademik konular, medya gibi konularla ilgileniyorsanız zamanınızı iyi dengelemelisiniz.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan (Leo)

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu hafta biraz yorgun başlangıç yapacaksınız. İçe dönük ve yorgun olduğunuz bu haller sağlığınızı etkileyebilir. Ama merak etmeyin hafta ortasına doğru hızlı bir tempoya geçiş yapacak ve kendini çok daha iyi hissedeceğiniz bir süreç olacak. Bu hafta Venüs Balık burcuna geçiyor bu sizi maddi anlamda olumlu etkileyecektir. Uzun zamandır alamadığınız bir alacağın varsa ya da miras konularında alacağınız varsa artık onu alma zamanı gelmiş olabilir. İş bağlantılarınız kuvvetlenecek ve ilişkilerinizi de sağlama alacağınız bir dönem olacak. Aşk hayatınızda şans kapınızı çalacak. Yalnızlar için güzel gelişmeler yaşanabilir. İlişkisinde sorun olanlarsa bir şans daha verip tutkuyla ilişkisine devam edebilirler. Hafta sonu alacağınız bir teklife aceleci davranıp kabul etmek yerine sakınca durup düşünmenizi tavsiye ederim. Sağlıklı ve mutlu haftalar dilerim.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep (Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Haftanız uzaklardan alacağınız bir haber ile başlıyor .Eğitim ile ilgili konuların yoğunlukta olduğu günler sizleri bekliyor. Ailevi konularda yaşadığınız sorunları ertelememeli bir an önce çözümlerine odaklanmalısınız. Bu hafta Venüs Balık burcuna geçiyor bu sizi aşk, sevgi konularında etkiliyor. Aşkı dibine kadar yaşayacağınız bir zaman dilimini olabilir bu yüzden girdiğiniz ortamlarda hayatınız aşkıyla karşılaşma ihtimali olabilir. Hafta sonu arkadaşlarınız hayatıyla ilgili önemli gelişmelerle meşgul olabilirsiniz bir yanda da hayatınızın aşkı ile karşılaşmış ya da hayatınızda bulunan insana vakit ayırmak isteyebilirsiniz bu iki durum sizi arada bırakabilir. Taraf seçmeden her iki durumu da dengede tutmanızı tavsiye ederim. Sağlıklı ve mutlu haftalar dilerim.

 

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova (Aquarius)

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Haftaya hareketli başlıyorsunuz. Bu hareketlilik size iyi gelmeye bilir sağlık açısından. Dolu dolu günler geçirim derken bünyenizi zorladığınızdan dolayı mide ağrıları yaşayabilirsiniz. Venüs ün Balık burcuna geçmesi sizi maddi anlamda inanılmaz şekilde etkiliyor. Bu etki tabii ki de olumlu anlamda. Çalışıyor iseniz maaşınıza zam gelebilir, öğrenci iseniz bir akrabanız tarafından hatırı sayılacak miktarda para alabilirsiniz. Ailevi konularda yaşadığınız sıkıntılar geride kalıyor bundan sonra ailenize daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir. Hafta sonu geçmişten aldığınız bir borç yüzünden arkadaşınızla sürtüşme yaşayabilirsiniz. Bu konuda fevri davranmayıp sakince konuşup durumu çözmenizi tavsiye ederim. Sağlıklı ve mutlu haftalar dilerim.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi (Libra)

Sevgili Teraziler, bu haftaya kariyeriniz de yükselişlerle başlıyor olacaksınız. İş hayatınızda ön planda olabilir terfi, maaş artışı gibi gündemleriniz oluşabilir. Ayrıca gelecekle ilgili planlamalar yapmanın ve yeni adımlar atmak için hafta başı itibariyle iyi bir etki altında olacaksınız.

Hafta ortası itibariyle genel olarak gündeminiz içsel sıkıntılar olacaktır. Bu dönemde daha karamsar düşünebilir. Takıntılarınızı tetikleyebilirsiniz. Ayrıca hafta boyu sosyal çevrenizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Fevri çıkışlardan uzak durmanız önemli olacaktır.

Hafta sonu ise cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen bir Dolunay ile başlıyor olacaktır. Bu Dolunay ile birlikte bilinçaltı gibi konular ön plana çıkacaktır. Finansal konularda iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili konularda çözümle kavuşmanızın yanı sıra yeni hastalıklar içinde de tedbirli olmanızda fayda olacaktır.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç (Aries)

Sevgili Koçlar, bu haftaya gündeminize ev aile ile ilgili konularla başlıyor olacaksınız. Aile için de var olan problemler, anlaşmazlıklar hafta başı itibariyle bir çözüme kavuşuyor olacaktır. Ayrıca ev ile ilgili taşınma konuları ya da gayrimenkul alım satım gibi konular gündeminize gelebilir.

Hafta ortası itibari ile enerjiniz düşük başlasanız dahi ilerleyen günlerde enerjiniz yüksek şansınız açık olacaktır. Ama şunu söylemeliyim ki işinizi şansa bırakmamalı daha garantici adımlar atmalısınız. Ayrıca ebeveyn Koçlar içinde çocuk konularında bazı problemler oluşabilir.

Hafta sonu ise cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen bir Dolunay ile başlıyor olacaktır. Bu Dolunay ile birlikte iş hayatınızda yükselişler sağlayabilir. Maddi gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca kendinizi daha melankolik bir tavırda bulabilir ve bazı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık (Pisces)

Sevgili Balıklar, bu haftaya şansınız yüksek başlıyor olacaksınız.  Aşk, ilişki ve çocuk konularında şans sizden yana oluyor olacaktır.

Hafta ortası itibariyle iş konularıyla ilgili ufak gerginlikler yaşayabilirsiniz. İkili iletişimlerde agresiflikten ve fevri çıkışlardan kaçmakta fayda olacaktır. Ayrıca hafta boyunca sağlığınıza dikkat etmenizde gerekebilir.

Hafta sonu ise cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen bir Dolunay ile başlıyor olacaktır. Bu Dolunay ile birlikte şansınız yüksek olmakla birlikte beklenmedik haberler alabilirsiniz. Özellikle eğitim konularında iyi gelişmeler olabilir, finansal konularda ise beklenmedik bir gelir artışı yaşanabilir. Dolunay ile birlikte eski konular tekrar gündeminize gelebilir. Bu da ikili ilişkilerinizde anlaşmazlıklar yaşamanıza sebep olabilir.

 

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler bu haftaya aşk hayatınız ve iş hayatınızdaki yoğunluklarla başlıyorsunuz. Aşk hayatınızda birtakım gerginlikler küçük sorunlar varsa bu hafta onlar çözümle kavuşabilir. İş hayatınızda terfi alabilirsiniz ya da yeni bir işe adım atabilirsiniz.

Bazı olaylar canınızı sıkabilir ve bu olaylarda hemen alınganlık gösterebilirsiniz böyle yapmamaya özen gösterin sakin kalmanız size daha iyi gelecektir. Kariyer hayatınızda güzel başarılara imza atabilirsiniz bu hafta sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Sevgili boğa ve yükselen boğalar tempolu bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu hafta sosyal aktivitelerde yer alabilirsiniz veya sosyal çevrenizle kaliteli vakitler geçirebilirsiniz. Kafanızı kurcalayan olaylar hakkında bir karara varabilirsiniz artık sevgili boğa ve yükselen boğalar.

Aşk hayatınız bu hafta ön planda olabilir bu konuda ki belirsizliklere son verebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bazı hassas konular olabilir. Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyor olabilirsiniz bu yüzden önleminizi almalısınız sonradan üzülmek istemiyorsanız. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Sevgili yay ve yükselen yaylar müjdeli güzel ve mutlu bir haber almaya başlayabilirsiniz bu haftaya. Bu hafta cilt bakımı, spor ve kendinizi değiştirmekle uğraşabilirsiniz sevgili yay ve yükselen yaylar. Ailenizle birlikte küçük bir kutlama yapabilirsiniz. Bu hafta şanstan yana yüzünüz gülebilir.

Haneye yeni bir bebek veya misafir katılabilir. İş hayatınızda veya ailenizde küçük gerginlikler yaşanabilir ama uzlaşmaya gidilebilir ayrıca evle ilgili küçük sürprizler sizi bekliyor olabilir. Kariyer hayatınızda gündem de olacaksınız. Kendinize iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Şubat Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap