2021 Şubat Ayı burç yorumları

2021 yılı Şubat ayı burç yorumları ,yıllık burç yorumları,yükselen burçlar
 2021 Şubat Ayı burç yorumları
Okunuyor 2021 Şubat Ayı burç yorumları

2021 Şubat Ayı Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç (Cancer)

Merhaba Yengeçler ve yükselen Yengeçler, motivasyonunuzun yüksek olduğu ve kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz gibi gözüküyor. Bu ay aile, yakın arkadaşlık ilişkilerinizde ve finansal açıdan geçtiğimiz aylara göre daha az stres yaşayabilirsiniz hatta ay sonuna doğru gerilimin en az seviyeye gelmesi mümkün. Bu ay meydana gelecek Satürn-Uranüs karesi ile iş ve eğitim hayatınızda eksik hissettiğiniz yanlarınızı telafi etme şansınız olabilir.

Finansal açıdan ödemeleriniz ve borçlarınız sizi şaşırtabilir, belli bir tutumla zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. 11 Şubat’ta Kova burcunda oluşacak yeniayla birlikte gerilimleri bir kenara bırakarak yeni döneme geçiş yapacaksınız. 20 Şubat’ta Merkür’ün ileri hareketiyle finansal açıdan ya da iş ve eğitim hayatınızda istediğiniz düzeye gelebilirsiniz. 27 Şubat’ta Başak burcunda meydana gelecek dolunay kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınızla planlamalarınızı netliğe kavuşturup uygulamanız için tam vaktinde olduğunuzun habercisi. Aynı zamanda kariyer odaklı yurtdışı seyahatleri ya da yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.

 

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak (Virgo)

Merhaba Başaklar ve yükselen Başaklar, Şubat ayına yönetici gezegeniniz Merkür’ün gerilemesi ile giriş yapıyorsunuz. Bu gerileme geçmiş meseleleri kafanıza takacağınızın habercisi olabilir. Tempolu çalıştığınız bir dönemi geride bırakıyorsunuz, emeklerinizin karşılığını alamamış gibi bir hisse kapılmış olabilirsiniz. Şubat ayında emeklerinizin karşılıksız olmadığını göreceksiniz. Plüton’un Oğlak burcunda olması ve Mars’ın da Boğa burcunda ilerlemesi işlerinizin olumlu yönde ilerleyeceğinin habercisi olabilir.

11 Şubat’ta Kova burcunda meydana gelecek yeniay ile beraber iş ve eğitim hayatınızda önemli bir dönem başlatıyorsunuz. Bu dönemde daha dikkatli olmalı vereceğiniz kararlarda daha emin olmalısınız. Bu süreçte Merkür’ün gerileme hareketi sizlere kendinizi sorgulatabilir, bu zamanlarda endişe etmeden dönemsel bir süreç olduğunu aklınıza getirmelisiniz. 27 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay finansal sıkıntılarınızı çözmeniz için iyi bir dönem olduğunun habercisi olabilir.

 

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak (Capricorn )

Merhaba Oğlak ve yükselen Oğlaklar, Finansal konular sizler için bu ay oldukça önem kazanıyor. Borçlarınız ve ödemeleriniz ile ilgili konular gündeminize gelebilir. İş ve eğitim hayatınızdaki çaba sizleri olumlu yönde etkileyecek. 11 Şubat’ta Kova burcunda meydana gelecek yeniay borçlarınızı kapattığınız elinizin genişleyeceği bir sürece girdiğinizin habercisi olabilir.  Araba ev almak gibi fikirleri tekrardan bir düşünmenizde fayda var. Resmi işlerinizi 20 Şubat sonrasına bırakmanızda fayda var.

İlişkilerinizde bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz, bu durum sizi ilişkinizi sonlandırmaya götürebilir. Anlaşılır bir ilişki yaşamak için ise yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile beraber bazı endişeleriniz yerini güvene bırakabilir. Yakın çevre ilişkilerinizde iletişiminiz istediğiniz bir seviyede ilerleyebilir. Sosyal çevrenizde yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara verdiğiniz önerilerle onlara yardımcı olabilirsiniz.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan (Leo)

Merhaba sevgili Aslan burçları  ve yükselen burcu  Aslan olanlar. Hayatınızda yeni bir dönem açılıyor. 2020 de çok yıpranan Aslan burçları bu ay da kendilerini toparlamaya başlayacak. Öncelikle eskiden itibaren olan konular tekrar gün yüzüne gelecek ve ikili ilişkilerde sorun yaşadığınız insanlarla konuşacaksınız. Bu olaylar sonucunda hayatınızdan çıkması gerekenler çıkacak ve sizde kendinizden daha emin bir şekilde yolunuza devam edeceksiniz. Hayatınızdan çıkan insanlar için canınızı sıkmayın çünkü gerçek bir dost veya sevgili ise hayatınıza geri girmek için çabalayacaktır. Merkür retrosu hala devam ettiği için Aslanların enerjisini etkiliyor ve stres oluşturuyor. Genel sağlığımıza biraz daha dikkat edelim. 11 Şubat tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor.  Kimlerin gerçek dost, kimlerin farklı duygu ve planlarda olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Bu tarih civarında kime güvendiğinizi iyi belirleyin. 17 Şubatta Satürn ve Uranüs arasında sert açı gerçekleşiyor. Bir süredir görmezden gelinen sorunlar bu tarihte birden büyüyebilir, kontrol dışı bir hal alabilir. 18 Şubatta Güneş Balık burcunda ilerlemeye başlıyor. Finansal hedeflerinize, tavrınızda ve tarzınızda değişikliğe gitmeye odaklanabilirsiniz. Ne olursa olsun mutlu olduğunuz bir ay olsun sizin için. Sağlıcakla kalın.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep (Scorpio)

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar, Şubat ayı sizin için büyük kararlar ve büyük değişimler içinde olduğunuz bir ay olacak. Gerçek benliğinizi keşfettiğiniz ve bununla birlikte kendi yönünüzü daha iyi bulduğunuzu göreceksiniz.  11 Şubat’ta gerçekleşecek olan Kova burcundaki yeniay, bazı konularda riski göze almanız gerektiğini söylemektedir. Bu dönem, özellikle finansal konularınız ve evlilik gibi durumlarınızda bazı değişimleri zorunda hale getirebilir. İş değişikliği veya iş yerinde bulunan insanlarla çözümlenmemiş sorunlar üzerinde bir sonuca varabilirsiniz bu sonuçtan dolayı iş değişikliğini söz konusu olabilir. Bu yüzden sorunlara daha dikkatli ve sabırlı bir şekilde yaklaşmalısınız. 17 Şubatta Satürn ve Uranüs arasında sert açı gerçekleşiyor. Hırsızlık, kayıp ve çalıntı durumlarına karşı bu tarih ve civarında temkinli olun. 18 Şubatta Güneş Balık burcunda ilerlemeye başlıyor. Yaşamın farklı alanlarında, küçük sürprizlerle karşılaşabilir, hayata daha hevesle yaklaşabilirsiniz. .Ne olursa olsun mutlu olduğunuz bir ay olsun sizin için. Sağlıcakla kalın.

 

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova (Aquarius)

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar, bu ay  en çok da sizin için gümbür gümbür geliyor. Hem doğum günü ayınız hem de bu ay burcunuzda gerçekleşecek yeniay ile yılın en parlak zamanlarından birine doğru ilerliyorsunuz. Etrafınızda sizi meşgul eden her ne varsa onlardan sıyrılma ve kendinizi yeniden yapılandırma yönünde hızla ilerliyorsunuz. Çevrenizi, iletişim ağınızı genişletebilir, yeni dostluklar kazanabilirsiniz. İletişimde de ilişkilerde de söz sizde. 1 Şubat tarihinde Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Estetik konular ve görüntünüz, tarzınız ön planda olabilir. Kendiniz için harcamalar yapabilirsiniz. Evinizi yenilemek, değiştirmek ve düzenlemekle ilgilenebilirsiniz. Sabit enerjilerden çıkma, değişime açık olma zamanı. Bu süreçte etrafınız tarafından daha çok dikkat çekeceksiniz. 11 Şubat tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında bulunduğunuz ortamlarda öne çıkabilir, takdir toplayabilir, ilgi görebilirsiniz. 17 Şubatta Satürn ve Uranüs arasında sert açı gerçekleşiyor. evlilik kararı, ilişkilerde resmiyet ve ailelerin bir araya gelmesi, uzlaşma gibi konular gündemde olabilir. 18 Şubatta Güneş Balık burcunda ilerlemeye başlıyor. Bolluk bilinci içinde olmak, finansal bolluğu getirecektir. .Ne olursa olsun mutlu olduğunuz bir ay olsun sizin için. Sağlıcakla kalın.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi (Libra)

Sevgili Teraziler, 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda ilerliyor olacaktır. Bu ilerlemeyle birlikte ayın büyük bir kısmında aşk, sosyal hayatınız, yetenekleriniz gibi konular gündeminize gelecektir. Aynı zamanda Merkür Retro’su devam ediyor olacaktır. Dolayısıyla bu konularda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Geçmiş ilişkileriniz gündeme gelebilir, var olan ilişkilerinizde ayrılıklar söz konusu olabilir. Bu dönemde çocuklarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Eğer varsa evcil hayvanınızla ilgili konularda ön plana çıkabilir. Ayrıca Retro zamanlarında riskli yatırımlardan uzak durmanızda faydalı olacaktır.

18 Şubat itibari ile Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor. Bu geçiş ile birlikte ilgi odağınız kariyerinizle ilgili konular olacaktır. İş temponuz ve günlük rutinlerinizde hareketlenmeler olabilir. Eğer iş arayışı içerisindeyseniz yeni bir iş söz konusu olabilir. İş yoğunluğunuz artabilir bununla birlikte sağlığınıza dikkat etmeniz de gerekebilir.

27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, kontrolünüz dışında olayalar yaşanmasına sebep olabilir. Aynı zamanda bu Dolunay ile birlikte olayları fazla abartabilir, takıntılı hale getirebilirsiniz. Dolayısıyla zihinsel ve ruhsal olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Ay boyunca maddi alanlarda mücadele içerisinde olabilirsiniz. Gelir gider hesaplarınıza göre hareket etmenizde ve harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda olacaktır.

 

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç (Aries)

Sevgili Koçlar, 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda ilerliyor olacaktır. Bu ilerlemeyle birlikte kariyeriniz ve sosyal çevre konularınız ayın büyük bir bölümünde ilgi odağınız olacaktır. Aynı zamanda Merkür Retro’su olduğundan bu alanlarda bazı problemler ortaya çıkacaktır. Sosyal çevre alanlarınızda arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilir, birbirinizi suçlar nitelikte konuşmalara girebilirsiniz. Bu dönemde iletişiminizde dikkat emeniz ve fevri çıkışlardan kaçınmanız sizler için faydalı olacaktır. Aynı zamanda bu dönemde finansal konularda sıkıntılar oluşabilir, ödemelerde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

18 Şubat itibari ile Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor. Bu geçiş ile birlikte enerjinizde düşüşler yaşayabilirsiniz. İnzivaya çekilerek geçmişte ne yaptığınızı ya da gelecek planlarınızı tekrardan gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca hem fiziksel sağlığınıza hem de ruhsal sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, iş ortamınız ve iş ilişkilerinizle ilgili konularda değişimler getirebilir. Kariyer planınızla ilgili net bir karara varabilir, bunun doğrultusunda kariyerinizde değişimlere gidebilirsiniz. Aynı zamanda varsa evcil hayvanlarınız ile ilgili konularda gündeme gelebilir.

Ay itibariyle finansal konularda ki mücadeleniz ön planda olacaktır. Parasal konularda sıkıntılar çekebilir ve aynı zamanda para harcama eğiliminiz bu ay boyu yüksek olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz, gelir gider hesaplarınızı iyi yapmanız önemli olacaktır.

 

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık (Pisces)

Sevgili Balıklar, 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda ilerliyor olacaktır. Bu ilerlemeyle birlikte ayın büyük bir kısmında kendinizi inzivaya çekilmiş halde bulabilirsiniz. Merkür’ün geriliyor olmasıyla birlikte de bu dönemde olumsuz şeylere daha çok odaklanarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Takıntılarınız, korkularınız gibi konular da tetiklenebilir. Aynı zamanda bu dönemde fevri çıkışlarda bulunabilir, sosyal çevrenizde gerginliklere sebep olabilirsiniz.

18 Şubat itibari ile Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor. Bu geçiş ile birlikte toplum önündeki statünüzde yükselmeler olacaktır. Aynı zamanda sosyal çevrenizde popülerliğiniz artabilir ve daha çok göz önünde olabilirsiniz. Güneş’in Balık burcunda olduğu sürece dikkatler üzerinizde olacaktır. Ayrıca dış görünüşünüzde değişiklik yapmak gibi istekleriniz de olabilir.

27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, ikili ilişkilerinizde netleşmeler yaşamanıza neden olacaktır. İş ilişkileriniz, ticari faaliyetleriniz de planlarınızı netleştirebilir ya da var olan davalarınızla ilgili alınan kararlar gündeminize gelebilir.

Ay itibariyle zihninizde yoğun bir trafik olacaktır. Sürekli yeni kararlar alabilir, yeni fikirlerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. İş temponuz ve gündelik hareketliliğinizde artış olacaktır. Ayrıca ticari faaliyetler ve eğitim ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

 

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler bu aya iş hayatınızda güzel gelişmelerle başlayacaksınız. Birtakım yeni kararlar alacaksınız bu kararlar genellikle eğitim hayatınızla ilgili olabilir. Planladığınız şeylerin artık hayata geçirme vakti geldi ve geçiyor sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Aynı zaman da bu aya kısa bir yolculukla başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle özlem gidereceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Şubatta gireceğiniz yeni ay size seyahat kapıları açacak başladığınız işlerde umutlu haberler alacaksınız. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeylere bu ay dokunacaksınız istemediğiniz kişileri eşyaları bir bir hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bu ay özellikle Venüs ve Jüpiter in kavuşumu istekleriniz doğrultusunda olacak ve sizi mutlu edecek görülüyor.

Ayın 27 sinde gerçekleşen dolunay ise sizi ailevi, arkadaş çevresi veya iş hayatınızda birtakım konularla ilgili uyaracak ve yeni kararlar vermenizi sağlayacaktır. Harcamalarınızda bu ay haddinizi aşabilirsiniz ay sonunda parasız kalmak istemiyorsanız harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

 Sevgili boğa ve yükselen boğalar bu aya iş hayatınızda, ev hayatınızda veya aşk hayatınızda oluşan gerginliklerle başlayacaksınız. Hemen olumsuzluğa kapılmayın Venüs ve Jüpiter in kavuşumu ile bu gerginlikler son bulabilir. Sinirlerinize hakim olmaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda yeni görüşmeler yeni kararlar sizi olumlu etkileyebilir sevgili boğa ve yükselen boğalar.

Bu ay gerçekleşecek yeni ay sizin iş hayatınızda kariyerinizde olumlu etkiler yaratacak. Hiç beklemediğiniz bir yerden mutlu bir haber alabilirsiniz. Toparlanma dönemine giriyorsunuz artık sorunlar geride kalıyor sizin için. Maddi konuda birtakım sıkıntılar bu ay sizi bekliyor olabilir dikkatli olmakta fayda var. Sağlığınıza gereken özeni de göstermeyi unutmayınız.

Ayın 27 sinde gerçekleşen dolunay sizi aşk hayatınızda, hobilerinizde, çocuklar ve şans konularında etkileyebilir. Çevrenizde ki değerli insanlara yeterli vakti ayırmalısınız. İkili ilişkilerinizde artık bir şeyleri kararlaştırmaya başlamalısınız. Ailenizle vakit geçirmek sizi daha iyi hissettirebilir bunu da unutmayın. Kendinize iyi bakın güzel bir ay diliyorum sizlere.

 

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Sevgili yay ve yükselen yaylar bu aya eskiden yapmış olduğunuz hatalarınızı telafi etmekle başlayacaksınız. Yeni ayın gerçekleşmesiyle bu ay daha pozitif daha enerjik olacaksınız. Aile içinde yaşanan tatsız kavgalara dur diyebilirsiniz bu ay. Kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz bu yüzden bazı arkadaşlarınızdan veya ortamlardan biraz uzak durabilirsiniz.

Ayın 27 sinde gerçekleşen dolunayda yeni bir iş hayatına başlayabilirsiniz. Bu dönemde kariyeriniz ön planda oluyor. İş hayatınızda birtakım görüşmeler yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu ay kilo problemi yaşayabilirsiniz sevgili yay ve yükselen yaylar ama ne olursa olsun sağlık beslenmeye özen göstermelisiniz.

Aşk hayatınızda artık her şey yavaş yavaş düzelmeye başlayabilir. İkili ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Çevrenizdeki insanlara hemen güvenmemelisiniz biraz daha tanımaya özen gösterin. Güzel bir ay diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap