2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ?

 2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ?
Okunuyor 2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ?

Yıllık Burç Yorumları (Ocak 2021 – Aralık 2021)

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç (Cancer)

Merhaba Yengeç ve Yükselen Yengeçler, ileriye sağlam adımlarla ilerlemeyi, kendisini güvence altına almayı seven Yengeç burçları için bu yıl hedeflerinize odaklanacağınız ve gelecek planlamalarınız gündemde olacağı yeni bir yıl sizleri bekliyor. Kendinizi garantiye almanızı sevdiğiniz kadar bir o kadar da hassas yapınız olduğu için duygular sizlerin için çok önemli ve değerlidir. Arkadaşlık ilişkilerinizde olsun partnerinizle olan ilişkilerinizde olsun sevildiğinizi hissetmek istersiniz. Bu yıl biraz farklılaşarak kendinizi ön planda tutup kendinizi daha çok seveceğiniz bir yıl olabilir.

2020 yılında Oğlak burcundaki Satürn geçişi sizleri biraz zorlamış olabilir bu yıl Satürn’ün Kova burcuna geçmesi sizleri o zorluktan çıkartıp toparlamanıza etkisi olacaktır. Jüpiter ve Satürn’ün burcunuzun finansal açıdan temsili olan sekizinci evine geçiş yapması sizleri finansal açıdan güçlendireceğinin habercisi olabilir.

Ocak ayında gerçekleşecek Merkür retrosu ilişkilerinizde değişikliğe neden olabilir. Hayatınızdan birilerini çıkartabilirsiniz. Güven problemi yaşadığınız bir süreç içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Pes etmeden kendinize odaklanıp hayallerinizin peşinden gitmeye gayret etmelisiniz. Aşk hayatınızda yılın yaz aylarında 22 Haziran – 16 Temmuz arası sizleri yenilikler bekliyor olabilir. Yılın son aylarına doğru ise ilişkilerinizde ciddi kararlar alabilirsiniz.

 

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak (Virgo)

Merhaba Başak ve yükselen Başaklar, İlişki bakış açınızı tamamı ile değiştireceğiniz aynı zamanda da geçmiş yaşanmışlıklardan da tecrübe ettiğiniz kadarıyla 2021 senesinde karşı tarafa verdiğiniz değeri sevgiyi kendinize yöneltecek ve hayatlarında biri olsun diye çabalamayacaksınız. Sizler için yalnızlaşma süreci olabilir. Daha çok kendinize dönüp kişisel yeni kararlar alabilirsiniz. Yetenekleriniz ve ilgi alanlarınızda ilerleyip kendinizi geliştirebilirsiniz.

Başarıya adım adım gideceğiniz ve planladıklarınızı gerçekleştirmeye başlayacağınız geleceğin temellerini güzel bir şekilde atmaya başlayacağınız bir yıl sizleri bekliyor sevgili Başaklar. Bazı alışkanlıklarınız değişebilir. Köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Bu yıl her anlamda iyileştiğinizi hayatınızın daha çok olurunda hissettiğiniz bir yıl olması mümkün.

Genel anlamda eleştirel ve mükemmeliyetçi olmanız yanı sıra bu yıl olayları daha çok oluruna bırakabilirsiniz. Gönüllülük esaslı çalışmalara katkıda bulunup manevi olarak daha çok huzurlu hissedeceğiniz güzel günler sizleri bekliyor gibi gözüküyor.

Bekar bir Başak iseniz evlilik konuları gündeminize gelebilir. İlişkilerinizde daha çok merhametli ve anlayışlı yaklaşacağınız konular olabilir. Bir ilişkiniz yok ise yeni başlangıçlar yapmanız mümkün. Evli bir Başaksanız eşinize daha çok bağlanabilirsiniz.

 

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak (Capricorn )

Merhaba Oğlak ve yükselen Oğlak burçları, zorlu süreçlerden geçtiğiniz bir dönemi geride bıraktınız. Yılın ilk ayından itibaren düşünce yapısı ve olanaklar açısından daha özgürlükçü tutum ve davranışlarda bulunabilirsiniz.  13 Ocak’ta burcunuzda gerçekleşecek yeni aklınızda ki sorulara cevap bulduğunuz bazı fikirlerinizde netlik kazandığınız yeni bir döneme başlamanızda sizlere öncülük etmesi mümkün. Son yıllarda yaşadığınız olaylar sizleri olumsuz yönde etkilemiş olabilir. 2021 yılında bu durumun aksine yaşadığınız olaylarda kontrolü sağlayabileceksiniz. Yeni seçimleriniz sizleri başarıya götürecektir. Hayatınıza yön verecek ve sizi olumlu anlamda geliştirip, özgüven arttıracağınız bir yıl olabilir.

Tüm yıl boyunca Satürn ve Uranüs karesi sizleri finansal açıdan yaptırıma götürebilir. Bu yıl daha çok finansal açıdan kendinizi ileriye götürebilmek için çalışmalar yapacaksınız. 10 Haziran’da İkizler burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması sizleri bu yönde destekleyecektir.

Yılın ortalarında ilişkilerinizde daha güvenle ilerleyecek ve daha pozitif bakacaksınız. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Dolunayla birlikte aşk hayatınızda yenilikler olabilir. Bu dönem sizler için kendinizi yeniden şekillendirdiğiniz bir zaman dilimi olacaktır.

Bu yıl geçmiş yıllara göre sizi kendi içinizde kıyas yapmaya teşvik edebilir. Aldığınız kararlarda dikkatli ve özenli olmaya gayret etmelisiniz. 2021 de Jüpiter ve Satürn’ün geçişi sizleri finansal açıdan geliştirip bazı yeniliklere teşvik edebilir. Bu yıl geleceğe dönük yatırımlar, planlamalar yapmak sizler için iyi olacaktır. 2021 deki Satürn ve Jüpiter’in Kova burcunda buluşması başarı yönünde büyük adımlar atarak iyi yerlere geleceğinizin habercisi olabilir.

 

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan (Loe)

Bu yıl kararlarınıza olan inancınızın çok güçlü olacağı bir yıl. Bazı radikal kararlar almanız ve aynı zamanda kendinizi olmanız gerekecektir. Özellikle ilişkiler konusunda derin bağlar kuracağınız ve sevgiyi çok güçlü hissedeceğiniz özel bir yıl içinde olacaksınız. Kökleriniz ve aile bağlarınız bu yıl çok önemli olacak. Bazı konularda birden oluşacak başarılarınız çevreniz tarafından çok ilgi çekebilir. Bazı konularda hedef olmamaya özen gösterin. Öğrenme ve bilgi ufkunu genişletme arzunuz bu yıl boyunca yükselişte olacaktır.  Başkalarıyla olan iletişiminizde daha etkili ve karizmatik olacaksınız.

Mantıksal ve analitik yeteneklerinizi geliştirin. Geçtiğimiz yıllarda iş ortamınızda yaşanılan talihsizlikler sizleri mesleğinizden beklide soğuttu. Topluluklara, derneklere diğer sosyal ağlara katılmanız sizlere bu yıl çok iyi gelecektir. Geçtiğimiz yıllarda pandemiden dolayı kendinizi birçok şeyden soyutlamak zorunda kaldınız ama bu yıl dünyanın bu yeni düzenine uygun davranışlar içinde olmayı seçmelisiniz.

Sonuç olarak, sosyal çevreniz bu yıl artacak. Eğer kariyeriniz veya kişisel yaşamınızla ilgili önemli bir şeyi uzunca bir süredir görmezden geliyorsanız, bu tür sorunları tamamen çözüme götürme fırsatları ile karşılaşacaksınız.

 

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep (Scorpio)

Sevgili Akrepler, bu yıl hem şans hem de test alanlarınız aynı noktadan olacak. Ev, aile ve yuva alanlarınız önemli olacak. Bu alanlarda Jüpiter’den alacağınız etkilerle çok güzel açılımlar kazanacaksınız. Çeşitli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Evinizi yenilemek, yeni bir ev sahibi olmak, yer değiştirmek gibi istekleriniz varsa bu yıl, bunları gerçekleştirebilmek için uygun bir zaman dilimi olacak.

Zihinsel olarak son derece yoğun ve dolu olan algılarınızı kontrol edip, her şeyin olacağına varacağına karşı bir farkındalık yaşayacaksınız. İlgi odağı olmayı çok seven biri değilsiniz. Daha arka planda işleri yoluna koymayı seviyorsunuz. Ama bu yıl biraz daha farklı olacak, artık bu yıl biraz daha sahne önünde ya da göz önünde bulunacaksınız. Bu şekilde olması sizin isteminiz olmayacak. Koşullar böyle gelişecek. Başarılarınız duyulacak yaptıklarınız öne çıkacak. İlişkiler anlamında yaşadığınız hareketli seneleri bu yıl geride bırakıyorsunuz gibi gözüküyor. Bu yıl daha ılımlı ve normal seyrinde ilerleyecek ilişkilere sahip olacaksınız. Güzel haberler alacaksınız ve sevgi dolu zamanlar geçireceksiniz.

Bazı, yeni ve sürpriz ortaklıklara, iş birliklerine karşı hazırlıklı olun. Beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz insanlardan hareketler görebilirsiniz. Daha güçlü, sakin ilişkiler kurarak bu yılı atlatırsanız, iç huzurunuzu kaybetmeden hayatınızı devam ettirebilirsiniz. Bu sene ya güçlü ilişkiler kuracaksınız ya da güçlü bitişler yaşayacaksınız. Aslında bunu biraz da sizin tavırlarınız şekillendirecek. Yani neyi yaşayacağınızı siz seçeceksiniz.

 

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova (Aquarius)

Satürn gezegeninizin başlı başına zaten sizin burcunuzda 2 yıl kalması hayatınızda büyük başlangıçlar yaratmanıza sebep olacak. Ay düğümleri 5 ve 11. evde, Jüpiter’in tüm yıl Kova burcunda olması zaten size şans bereket ve bolluk getirecek. Aslında sistem bir yerden sizi büyütürken bir yerden daraltacak. Sanki bir çekiştirme yaşanacak ve siz yerinizi bulacaksınız gibi düşünün. Hem kariyer hem de ilişkilerinizde önemli bir sürecin sapağında olduğunuzu söyleyebiliriz. Yılın başında Satürn ve Jüpiter’in kavuşumu ve uzun bir süre birlikte hareket etmesi ile büyük dönüşümü 2021 yılının başlarında hissedeceksiniz.

 

11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile hayatınızdaki tüm başlangıçlara başlıyor olacaksınız. Bu yıl size üst vaatlerde bulunmak doğru olmaz. Mümkün oldukça çok daha sakin ve profesyonel hareketler içinde olmalısınız. Yönetici gezegeniniz Uranüs’ün hem Satürn’de sizin burcunuzla kare açı yapması sizi güçlü değişimlere götüreceğe benziyor. Hemen aklınızdan bu durumun iyi mi ya da kötü mü gibi düşüncelerle şekillendirmemelisiniz. Bu sadece bir kuşun uçabilmesi için hazırlık süreci gibi düşünülmelidir. Hiçbir kuş direkt uçamaz. Önce yürümesi ve kanatlarını açması gerekmektedir. Sizler de bu bağlamda bu yıl yürüyerek kanatlarınızı açacaksınız ve 2022-2023 yıllarında gökyüzünde süzülerek uçacaksınız. Bu deneyim muhteşem olacak ama bunun için sizlerin kendinizi hazırlıyor olması gerekmektedir. Bu dönemi bir ön hazırlık olarak görmelisiniz.

 

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi (Libra)

Sevgili Teraziler, öncelikle 2021 yılının hepimize sağlık ve huzur getirmesi dileklerimle yorumlamaya başlamak istiyorum. Bu yıl aşk ve kariyer hayatınızın gündeminizde olduğunu söyleyebilirim.   Satürn’ün Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte sosyal hayatınızda ve aşk hayatınızda sınanmalar yaşıyor olacaksınız. Sınamak derken kastettiğim şey aslında şu, yıl boyunca aşk hayatınızda önemli hareketlenmeler olacak gibi görünüyor ve hayatınıza yeni birini almak pek kolay olmayacak gibi karşı taraf size bazı zorluklar çıkarabilir. Bu anlamda bir ilişkide kararlı olmanız ve zorluklara göğüs gerebiliyor olmanız gerekebilir. Bunun yanı sıra Satürn’ün Kova burcuna geçi ebeveyn olmak isteyen terzileri de destekler nitelikte olacaktır. Jüpiter’in Kova burcuna geçişi ise size oldukça şans getirecektir. Ailevi konularda ve ev konularında birtakım değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni fırsatların önünüze çıkmasıyla bitlikte yatırımlar yapabilir, iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Jüpiter’in 14 Mayıs’tan 28 Temmuz’a kadar Balık burcunda oluşu ise size iş ve kariyer alanında yeni fırsatlar sunuyor olacaktır. Sansınızın yüksek olacağı bu dönemde sağlık problemlerinize dikkat etmeniz gerekli özeni göstermeniz gerekebilir. Ayrıca spor, diyet gibi konularda kararlı olduğunuz bir dönem olacaktır. Bu dönemde evcil hayvan sahiplenme gibi konularda gündeminize gelebilir.

Ay düğümlerinin oluşması akrabalık ilişkilerinde bazı kopuşlar ve sağlık problemleri gündeminize gelmekle birlikte yatırım ve eğitimle ilgili konularda sizlere iyi fırsatlar sunacaktır.

Son olarak Merkür Retrolarından bahsetmek istiyorum. Şubat ayında Kova’da, haziran ayında İkizler’de ve ekim ayında ise Terazi’de geriliyor olacaktır. Aşk hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde birtakım yanlış anlaşılmalara ve gerginliklere sebep oluyor olacaktır.

 

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç (Aries)

Sevgili Koçlar, öncelikle 2021 yılının hepimize sağlık ve huzur getirmesi dileklerimle yorumlamaya başlamak istiyorum. Bu yıl kariyer ve sosyal çevrenizdeki değişim ve dönüşümlerin yılı olacak diyebilirim.

Satürn’ün Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte hayattan beklentileriniz, sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkileriniz, kariyeriniz ve hayallini kurduğunuz şeylerle ilgili sınanmalar yaşıyor olacaksınız. Sınanmaktan kastettiğim şey şu, istediğiniz şeyler için zorluklarla karşılaşacak ve bunlar için mücadele etmeniz gerekecektir. Bu dönemde Satürn’ün Uranüs’le yapacağı kare açılar ise kariyerinizle ilgili beklenmedik problemler yaratabilir. Bunun yanı sıra toplum önünde bulunduğunuz konularla ilgili de problemler yaşayabilirsiniz.

Jüpiter’in Kova burcuna geçişi ise hedefleriniz, arkadaşlarınız ve kariyerinizle ilgili konularda karşınıza yeni fırsatlar çıkarıyor olacaktır. Aynı zamanda arkadaşlık ve kariyer konularında değişimler ve dönüşümler gündeminizde olacaktır. Hayatınıza yeni birini alırken bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Aynı şekilde yeni bir iş veya kariyer planı da  söz konusu olabilir.

Jüpiter’in 14 Mayıs’tan 28 Temmuz’a kadar Balık burcunda oluşu ise sağlıkla ilgili problemlerde size destek sağlayacaktır. Ayrıca maneviyatınız ön planda olacak ve kendinizle yüzleşmeye daha yatkın olacaksınız. Bilinç altı gibi içsel konulara daha fazla önem veriyor olacaksınız. Ay düğümlerinin oluşması sizi hayatı anlamlandırmaya, manevi duygulara, içsel düşünmelere, inanç gibi konulara yönlendirecektir. Ayrıca eğitim , mahkeme gibi konularda gündeminize gelecektir. Son olarak Merkür Retrolarından bahsetmek istiyorum. Şubat ayında Kova’da, haziran ayında İkizler’de ve ekim ayında ise Terazi’de geriliyor olacaktır. Bu dönemlerde aşk ikili ilişkilerinizde birtakım yanlış anlaşılmalara ve gerginliklere sebep oluyor olacaktır. Geçmişle ilgili bazı gündemlerde tekrar gündeminize gelebilir.

 

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık (Pisces)

Sevgili Balıklar, öncelikle 2021 yılının hepimize sağlık ve huzur getirmesi dileklerimle yorumlamaya başlamak istiyorum. Bu yıl tam anlamıyla sizin için değişim yılı  olacaktır. Bir şeyleri sonlandırırken hayatınıza yenilikler katıyor olacaksınız.

Satürn’ün Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte gündeminizde sağlık  konuları olacaktır. Mental olarak da kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz de bazı sonlandırmalara gidebilirsiniz. Ayrıca sizi zorlayan konuları da sonlandırarak kendinizi daha iyi hissediyor olacaksınız.

Satürn’ün Uranüs’le yapacağı kare açılar ile  yaşamınızda değiştirmekte korktuğunuz ne varsa bu dönemde değiştirmek sizin için daha kolay olacaktır. Bununla birlikte kariyerinizle ve sosyal çevrenizle ilgili değişimlere gidebilirsiniz.

Jüpiter’in Kova burcuna geçişi ise size şans getirecektir. Sizi yoran konularda sizi destekliyor olacaktır. Ayrıca bu dönemde manevi konular önem kazanacaktır. Kendinizle yüzleşmek ve kendinizi geliştirmek adına da fırsatlar yaratacaktır.

Jüpiter’in 14 Mayıs’tan 28 Temmuz’a kadar Balık burcunda oluşu ise size iş ve aşk konularında yeni fırsatlar  getirecektir. Bu dönemde yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır.

Ay düğümlerinin oluşması size kariyerle ilgili yeni fırsatlar getirecektir. Ailevi konularda güzel haberler gelebilir. Aileye yeni bir üyenin katılması, ya da ev taşıma gibi gündemler olabilir.

Son olarak Merkür Retrolarından bahsetmek istiyorum. Şubat ayında Kova’da, haziran ayında İkizler’de ve ekim ayında ise Terazi’de geriliyor olacaktır. Bu dönemlerde ikili ilişkilerde problemler gündeme gelecektir. Bazı yanlış anlaşılmalar, gerginlikler söz konusu olacaktır. Bu dönemde  alım satım gibi işlemler yapmamanızda da fayda olacaktır.

 

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Değişimin ve gelişimin burcu olacaksınız sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Bu yıl size şans getirecek hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz. Eskiye dair tüm sorunları çözmüş olacaksınız. Jüpiterin kova burcuna geçmesi sizi çok iyi yönde etkileyecek. Uygulamak istediğiniz planları hemen hayata geçireceksiniz. İstekleriniz kararlarınız sizin için doğru yönde ilerleyecek. 2021 size diyor ki kimseyi eleştirme ve kınama diyor bu konuda dikkatli olun kimsenin ne yaptığı ile ilgilenmeyin.

Risk almamaya dikkat edin aksi takdirde kazançlarınızda kayıplar olabilir. Bu yıl sizin için romantizm bir yıl olacak aşk hayatınızda güzel gelişmeler olabilir hatta hiç beklemediğiniz ikizlerin bu yıl evlendiğinide duyabilirsiniz. Duygularınızda net olmanız sizin için güzel sonuçlar doğurabilir. En önemlisi eğitim hayatınızda başarılara adımlar atacaksınız. 2020 yılı çoğu ikizler burcunda sağlık sorunu yarattı fakat bu yıl sağlık konusunda yüzünüz gülecek sevgili ikziler ve yükselen ikizler. Bu yıla daha olgun ve daha düşünceli başlayacaksınız artık kendinizi düşüneceksiniz. Yılın ilk getirisi olan parasal konularda artık yüzünüz gülecek. Şimdiden güzel bir yıl diliyorum sizlere.

 

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Sevgili boğa ve yükselen boğalar bu yıl kariyerinizin ön planda olacağı bir yıl olacak. Başarılara imza atacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kafanızda kurduğunuz ekonomik planları uygulamanın tam zamanı. Bu yıl beklentisiz ilişkiler yaşamaya özen gösterin çünkü bazı konularda beklentiler sizi üzebilir yıkıma götürebilir. Duygularınızın ağır bastığı bir yıl olacak sizin için bu yüzden bazı sert çıkışmalar kalp kırmalar yapabilirsiniz bu durumda mantığınızı devreye koymaya çalışın sevgili boğa ve yükselen boğalar.İstekleriniz ve kararlarınızda istekli olmanız ön planda olacak.

Pozitif enerji hayatınınızın her yönünde size yardımcı olacak özellikle de aşk hayatınızda. Sevdiklerinizle aranıza mesafeler koyuyorsanız bu durumdan vazgeçin. Yıla genel olarak bakacak olursan gündem konuları sizi etkileyecek. Sağlık aşk size bu yılda güzel şanslar getirecek. İlişkilerinizde konuşarak sorunları çözmeye çalışmalısınız. Üzerinize daha fazla sorumluluklar yüklenecek bu durumda kendinize güvenin çünkü siz kendinize güvenirseniz bunlarla çok kolay baş edeceksiniz. Çok istediğiniz bir şeyde bu kariyer olabilir parasal konular olabilir aşk hayatınız olabilir o istediğiniz şey gerçekleşecek. Şimdiden güzel bir yıl diliyorum sizlere.

 

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

2021 yılı sizler için özellikle kariyer ve eğitiminiz için muazzam bir yıl olacak. Faaliyetlerinizi planlayarak geçecek yılın bir kısmı. Hayatınızı düzene oturtturacaksınız bu yıl. Sosyal çevrenizi genişletmek için güzel bir yıl fakat arkadaş seçimi yaparken seçici olmaya özen gösterin. Yılın başlarında hayatınıza girecek yeni kişilerden çok şey öğreneceksiniz sevgili yay ve yükselen yaylar. Eğitim hayatında ilerlerken çok güzel başarılar elde edeceksiniz. Bilinçli hareketler etmelisiniz bu yıl stresten uzak durmalısınız.

İlişkilerinizde zor anlar yaşarken insanları iyi tanımaya çalışın ve ön yargılı olmamaya dikkat edin . Sağlığınız için psikolojinizi sağlam tutmalı ve ego çatışmasından uzak durmalısınız. Her şeyin güzel ve yolunda gittiğini göreceksiniz yay ve yükselen yaylar. 2020 yılında çok yorucu strestli günler geçirdiniz ama artık onlara bu yıl güle güle demenin vakti geldi. Bu yıl hayata karşı bakış açınızı değiştirip güzel gelişmelere adım atacaksınız. En önemlisi en kendini arayan burç olacaksınız bu yıl. Şimdiden güzel bir yıl diliyorum sizlere.

 

2021 Ocak – Burç Yorumları. Bu yıl özel hayatınız nasıl bir değişiklik gösterecek ? Öğrenmek için TIKLAYIN. 

Yorum Yap