22-28 Mart Haftası Burç Yorumları

2021 yılı Mart ayı haftalık burç yorumları ,yıllık burç yorumları, yükselen burçlar
 22-28 Mart  Haftası Burç Yorumları
Okunuyor 22-28 Mart Haftası Burç Yorumları

 22-28 Mart Haftası Burç Yorumları

Yengeç Haftalık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar, bu hafta kariyer hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ve aile ilişkilerinizde dengeleri koruyup kendinizi hayalleriniz için aktif bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bir hayaliniz varsa peşinden gitmelisiniz. Kontrolsüzce hareket etmemeye özen göstermelisiniz. İlişkilerinizde ani kararlar alabilirsiniz. Durumun farkındalığına varıp sakin kalmaya çalışmalısınız. İş ortamındaki ilişkilerinizdeyse iyi bir tavır sergilediğiniz sürece olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. 28 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay, iki hafta içerisinde ailenizin gündeminizde olacağının habercisi olabilir. Eğitim, kariyer hayatınızda beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz.

Başak Haftalık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar, bu hafta ortaklarınızla yaptığınız işler gündeminizde olabilir. Maddi kazançlarınızı korumak ve artırmak için tedbirler alabilirsiniz. Bir süre harcamalarınızda tutarsızlık yapmamaya özen göstermelisiniz. Psikolojik konularda derin düşünceler için uygun zaman dilimindesiniz. Kendi öz değerlerinizi düşünerek sizi mutlu eden ve huzurlu hissettiren şeyleri düşünebilirsiniz. Fedakârlıklarda bulunurken kandırılmalara dikkat etmelisiniz. Venüs’ün Koç burcuna geçişi ile maddi ve manevi destek alacağınız bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. 28 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, gelirlerinizi ve giderlerinizi masaya yatırarak planlama yapmanız gerektiğinin habercisi olabilir.

Oğlak Haftalık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar, bu hafta aileniz ön planda olabilir. Ailenizle alakalı konularda daha çok sabırlı olmalısınız. Yaşadığınız ortamı kendinizi motive edecek şekilde düzenleyebilirsiniz. Bir mülk satmak veya almak isteyebilirsiniz. Ancak karar vermeden ince eleyip sık dokumanız gerekmektedir. Hırs yaparak kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Venüs’ün Koç burucuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay ailenizle vakit geçirerek aradığınız huzuru bulabilirsiniz. Sosyalleştiğiniz ortam eviniz olabilir. Aile içerisinde çözüme kavuşmamış konularda etkin rol oynayarak olumlu sonuca varmanızı sağlayabilirsiniz. 28 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen dolunayla kariyer ve gelecek planlarınız gündeminizde olabilir.

Aslan Haftalık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu haftaya çok heyecanlı giriş yapıyorsunuz. Yurt dışı ve uluslararası konularla ilgili hareketli günler geliyor olabilir. Alacağınız sonuç olumsuz olsa bile moralinizi bozmadan yolunuza devam etmelisiniz. Bu sıralar yeni proje çalışmasına katılmak isteyebilir, bir takım eğitimler alabilmek için başvurularda bulunabilirsin.

28 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekliyor. Bu Dolunay 15 gün boyunca yakın çevre, ticaret ve iletişim konularınızı gündeme getiriyor. Kardeş, akraba ve komşularınla olan ilişkilerini gözden geçirebilir, verdiğin değeri ifade edebilmek adına iletişimini arttırabilirsin. Seni neyin mutlu edeceğine dair bazı sorgulamalar yapabilirsin. Güzel ve sağlıklı bir hafta diliyorum sizlere.

Akrep Haftalık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler(Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu haftaya sizi şaşırtan bir buluşma daveti ile giriş yapıyorsunuz. Bu davetin sizi şaşırtmasının nedeni yıllardır konuşmayıp bir anda buluşmak istemesinden kaynaklı olabilir. Bu sıralar çok fazla duymuş olduğunuz “sen kilo mu aldın “ cümlesinden sıkılıp diyet ve spora başlamaya karar verebilirsiniz.

28 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, önümüzdeki 15 gün boyunca kontrolünün dışında gelişen konuları gündeme getirebilir. İç dünyana dönerek ilişkilerini sorgulayabilirsin. Seni nelerin değersiz hissettirdiğine dair bastırdığın duyguları fark edebilir; bu farkındalıklara dair bazı kararlar alabilirsin. Güzel ve sağlıklı bir hafta diliyorum sizlere.

Kova Haftalık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Bu haftaya hırslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Aldığınız fazla kiloları vermek uğruna spor ve sağlıklı yaşama odaklanacaksınız. Lütfen kendinizi çok zorlamayın bu sağlığınızı daha kötü yönde etkileyebilir. Sanatsal bir konuda eğitim almaya başlamak isteyebilirsin. Kısa süreli, sana keyif veren yolculukların olabilir.

28 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekliyor. Bu Dolunay önümüzdeki 15 gün boyunca yüksek eğitim ve ilişkilerini gündeme getirecek gibi görünüyor. Hayata ve ilişkilere dair görüşlerini yeniden masaya yatırabilir, tekrar değerlendirmek isteyebilirsin. Hayatından seni aşağıya çekenleri tespit edip onları bırakma zamanı gelmiş olabilir. Güzel ve sağlıklı bir hafta diliyorum sizlere.

Terazi Haftalık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar, bu haftaya kariyer ile ilgili konularla başlıyor olacaksınız. Terfi gibi beklenmedik haberler söz konusu olabilir. Ayrıca çalışmayan teraziler için de gelecek planlamaları önem kazanmış olacaktır.
Hafta ortası itibariyle şansınız oldukça yüksek olacaktır. Sosyalliğiniz artacak ve ikili ilişkilerinizde hareketlenmeler olacaktır. Yeni bir aşk söz konusu olabilir.
Hafta sonu ise sağlığınıza özellikle dikkate etmeniz gerekebilir. Genel anlamda kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Pazar günü Terazi burcunda gerçekleşen dolunay ile birlikte ikili ilişkilerinizde agresiflikten kaçınmanız önem arz edecektir.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar, hafta başı itibari ile gündeminiz aile ve ev konularıyla ilgili gelişmeler olacaktır. Aile üyelerinden iyi haberler alabilirsiniz. Gayrimenkul alım satım gibi konular gündeminize gelebilir.
Hafta ortası itibari ile şansınız her konuda yüksek olacaktır. Özellikle çocuklarla ilgili konular gündeminize gelebilir.
Hafta sonu ise ikili ilişkilerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Aşk ile ilgili konularda destekleniyor olacaksınız. Ayrıca enerjiniz düşük olabilir, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Pazar günü Terazi burcunda gerçekleşen dolunay ile birlikte ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konular gündeminize gelecektir. Agresiflikten uzak durmalı, fevri çıkışlardan kaçınmalısınız.

Balık Haftalık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar, bu haftaya şansınız yüksek başlıyor olacaksınız. Çocuk, ikili ilişkiler ve aşk ile ilgili konularda iyi haberler alabilirsiniz.
Hafta ortası itibari ile sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle iş ile ilgili konularda stresli olabilirsiniz. Günlük rutinlerinizle ilgili konularda düzenlemelere gidebilirsiniz.
Hafta sonu ise ilişki ve evlilik konularınız gündemde olacaktır. Bu konularda iyi haberler alabilirsiniz. Pazar günü Terazi burcunda gerçekleşen dolunay ile birlikte maddi konularda problemler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde ödemeleriniz. Artabilir. Dolayısıyla harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda olacaktır.

İkizler Haftalık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler bu haftaya ani kararlarla daha doğrusu alacağınız yeni kararlarla başlayabilirsiniz. Bu kararlar iş hayatınızla ya da ailenizle ilgili olabilir. Yapacağınız birtakım işler sizi ve çevrenizi olumsuz etkileyebilir bu yüzden adımlarınızı atarken dikkatli olmaya özen gösterin sevgili ikizler ve yükselen ikizler.

Parasal konularınızı bir an önce halletmeniz gerek ertelerseniz daha çok uzayabilir. Ay’ın Başak burcuna geçmesiyle kendinize çeki düzen vermek isteyebilirsiniz bu düzeni daha çok eviniz için de isteyebilirsiniz. Terazi burcundaki dolunay bu hafta önemli olaylar olmasına etki edebilir. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Haftalık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu haftaya planlarla başlayabilirsiniz artık yarım kalan işlerinizi tamamlamaya koyuluyorsunuz. Bu hafta kendinizi işlerinize verebilirsiniz. İşlerinizin yoğunluğu sizi bunaltabilir bu yüzden kendinize de zaman ayırmayı unutmayın sevgili boğa ve yükselen boğalar.

Ay’ın Başak burcuna geçmesiyle çevrenizdeki insanlara yardım edebilirsiniz onların bazı konularda karar vermesinde yardımcı olabilirsiniz. Terazi burcundaki dolunay iş hayatınız da sizi ön plana çıkarabilir, çok istediğiniz bir şeyi başarabilirsiniz. Son olarak sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Yay Haftalık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu haftaya harcamalarınızla ilgili başlayabilirsiniz. Ortak harcamalarda biraz daha dikkatli olmalısınız size düşenin fazlasını vermemeye dikkat etmelisiniz. Maddi konularda çevrenizden fikir alabilirsiniz bazı şeyleri onlara danışabilirsiniz sevgili yay ve yükselen yaylar.

Ay’ın Başak burcuna geçmesi işlerinizin daha iyi ilerlemesine etki edebilir. Bu hafta tartışmalardan kavgalardan uzak durmaya çalışın olaylara tarafsız bakmaya özen gösterin. Terazi burcundaki dolunay daha çok ailenizle birlikte vakit geçirmenizi sağlayabilir. Kendinize iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Mart Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap