29 Mart -4 Nisan Haftalık Burç Yorumları

2021 yılı Mart 'ın son haftası burç yorumları ,yıllık burç yorumları,yükselen burçlar
  29 Mart -4 Nisan Haftalık Burç Yorumları
Okunuyor  29 Mart -4 Nisan Haftalık Burç Yorumları

 29 Mart -4 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Merhaba Yengeç ve yükselen Yengeç burcu okuyucularım, Haftanın ilk günleri iş, eğitim ve kariyer hayatınızda kafanızı karıştıran konularda netliğe ulaşabilirsiniz. Aile ve iş hayatınızda denge kurma çabası içerisinde olabilirsiniz. Hedeflerinizi iyi belirlemeli ve hedefinize giden yolda adımlarınıza dikkat etmelisiniz. Aileniz ile ilgili yeni planlamalar yapabilir, ev dekorasyonunuzu değiştirebilirsiniz. Ruhen dinlenmek isteyeceğiniz bir süreç olabilir.

Hafta ortalarında aşk hayatınızda hareketlilik olabilir. Ayrıca bu süreçte yatırım konuları ön planda olabilir. Daha yoğun bir iş temposuna geçebilirsiniz. İşinizi değiştirebilir, ilgilenmeniz gereken konuların biriktiğini görebilirsiniz. Kronik rahatsızlıklar sizleri tetikleyebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile kariyer hayatınızda önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Fırsatları değerlendirmeden kaçınmamalısınız. Kendinizi iyi bir şekilde ifade edebildiğiniz bir haftadasınız.

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Merhaba Başak ve yükselen Başak burcu okuyucularım, hafta başında finansal konularda size olumlu etkisi olacak yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınızı masaya yatırıp planlama yapabilirsiniz.

Hafta ortalarında yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ön planda olabilir. Eğitim hayatınızda daha tempolu çalışmaya başlayabilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek sizlere iyi gelebilir. Sizin için değerli olan bazı şeyleri sorgulayıp hayata karşı tutumunuzu değiştirebilirsiniz. Bu süreçte ani kararlar almanız mümkün.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile finansal konularda kafanıza takılan sorularda netliğe ulaşabilirsiniz. Daha çok hayattan keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilirsiniz. Aşk hayatınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Partneriniz yok ise yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Merhaba Oğlak ve yükselen Oğlak burcu okuyucularım, haftanın ilk günlerinde eviniz için harcamalar yapabilirsiniz. İş ve kariyer hayatınız ön planda olabilir. Kariyer hayatınızla ilgili planlamalarınız için adımlar atabilirsiniz.

Hafta ortalarında ise arkadaşlık ilişkileriniz ve dostluklarınızla ilgili bazı konulara odaklanabilirsiniz. Çevrenizle fikirlerinizi paylaşarak tavsiye alabilirsiniz. Ailenize ayırdığınız zamanı sorgulayabilirsiniz. Aynı zamanda iş ve eğitim hayatınızda kendinizi bir adım ileriye taşımak için çalışmalar yapabilirsiniz. İçinize kapanarak geçmişte yaşadığınız olayları düşünebilir ya da gelecek kaygısı yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile ailevi konular, taşınmalar, mülk alım satımı gündeminizde olabilir. Konuşmalarınızda fevri olmamalısınız. Tamamen iş odaklı hedeflerinizde yoğunlaşarak kendinizi çalışmaya verebilirsiniz.

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu haftaya kafanız karışık bir şekilde başlayacaksınız. Yapmanız gereken o kadar iş var ki hem hepsini yapmak isteyecek hem de uzun bir dinlenme dönemine girmek isteyeceksiniz. Bu durumda önceliği işlere vermenizi tavsiye ederim yoksa işler biriktikçe sizi stresli bir insan haline getirecek. Güneş Venüs birleşiminde yeni bir ufka doğru yelken açacaksınız. Akrabalarınız ile diyaloglarınızdaki eski soğukluğu bahar ile birlikte geri de bırakıyorsunuz.

Hafta ortasına doğru kendine yakıştırmadığın bir huyundan vazgeçmeye çalışacaksın. Yeni şeyler keşfetmek isteyeceksin hem kendinde hem de çevrende. Ufak bir seyahat durumu söz konusu olabilir.

Hafta sonu parasal anlamda bir bolluk yaşayabilirsin. Gelen parayı dikkatli kullanmalı aksi takdirde üzülen taraf siz olursunuz. Güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler(Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu haftaya sağlığınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Günlük koşuşturmadan kaynaklı gelen tatlı krizlerine bir son vermelisiniz. Sağlığınıza yeniden dikkat etmek adına diyet yapmaya başlayabilirsiniz. Spora başlamak için oldukça uygun günler sizleri bekliyor. Ancak rekabetçi özelliğinizden dolayı kendinizi yıpratmadan spor yapmalısınız.

Hafta ortasına doğru manevi konulara yönelebilir, bilinçaltındaki korkularla yüzleşip daha güçlü bir benlik kazanmak isteyebilirsiniz. Eğer ki bu korkular ile yüzleşmez iseniz bu hayatını olumsuz yönde etkileyecektir. İnsanları kaybetme korkusu yaşayacak ve bundan dolayı da kendinizden ödün vermeye başlayabilirsiniz aman dikkat!

Hafta sonu bir mülkü almak veya satmak isteyebilirsiniz. Ancak bu kararları verirken bütün riskleri göz önüne almalısın. Çevrenle rekabet içerisine girmemeye, hırs ve yüksek öz güvenle kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Bu haftaya zamanında çok sevdiğiniz ama şuan hayatınızda bile olmasını istemediğiniz birisinden darbe yiyebilirsiniz. Yaşanan olaylar karşısında kesinlikle güçlü durmalı asla duygusallığa kapılıp yenik düşmemelisiniz. Aile içinde yaşanan sorunları biraz akışına bırakmalısınız. Aksi takdirde sonuçları daha kötü olabilir.

Hafta ortasına doğru çok önceden almayı planladığın bir eğitime başlamak için başvurularda bulunabilirsin. Finansal gelirinde yükselme olabilir. Kazançların artarken harcama eğilimin de artabilir bu süreçte dikkatli olmakta fayda var. Sanatsal yeteneğinizin ön plana çıktığı işlerden kazanç elde etme potansiyeliniz yükselebilir.

Hafta sonu  hayat enerjinizi yansıtarak kendinizi toplum önünde yeni bir pozisyona taşıyacaksınız. Kendinize kişisel bakımınıza ekstra özen gösterecekseniz. Güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar, bu haftaya enerjiniz yüksek şansınız iyi başlıyor olacaksınız. Özellikle ikili ilişkiler ve aşk konularında şans sizden yana olacaktır. Ayrıca dış görünüşte değişimlere de açık olacaksınız

Hafta ortası itibari ile de maddi konular gündeminizde olacaktır. Yatırımlardan uzak durmanız faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra maaş artışı gibi konularda gündeminize gelebilir.

Hafta sonu ise ilgi odağınız aile, ev konuları olacaktır. Ailenizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Ayrıca pozitifliğiniz üzerinizde olacak, sosyalliğiniz yüksek olacaktır.

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar, hafta başı itibari ile gündeminiz ikili ilişkileriniz olacaktır. Evlilik ya da ortaklık gibi konularda var olan problemleriniz çözüme kavuşabilir.

Hafta ortası itibariyle enerjiniz biraz düşük, karamsarlığınız üzerinizde olabilir. Maddi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca eğitim, seyahat gibi konular da gündeminizde olacaktır.

Hafta sonu ise odağınız gelecekle ilgili planlarınız olacaktır. İş ortamlarında bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir, problemler yaşayabilirsiniz.

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar, hafta başı itibari ile gündeminiz maddi konular olacaktır. Finansal problemlerinizde çözüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca ikili ilişkilerinizde gayet iyi olacaktır.

Hafta ortası itibari ile pozitifliğiniz yüksek ve akademik konular ön planda olacaktır. Ayrıca gündeminizde seyahatler söz konusuysa aksilikler yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu ise şansınız her konuda yüksek olacaktır. Eğitim, kariyer gibi konular gündeminizde olacaktır.

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Bu haftaya sağlık problemlerinizle başlayabilirsiniz. Mevsim geçişleri üzerinizde kırgınlıklar bırakabilir, güneşi görünce hemen montlarınızı üzerinizden atmamaya özen gösterin yoksa şifayı kapabilirsiniz. Bu hafta sizin için yoğun bir hafta olabilir bunun için haftalık planınızı iyi yapmalısınız sevgili ikizler ve yükselen ikizler.

Özel hayatınızla ilgili sorunları bu hafta halledebilirsiniz sadece olaylara daha sakin yaklaşmanız lazım. Bu hafta beklediğiniz bir haber varsa onu alabilirsiniz. Maddi konularda artık rahatlama evresindesiniz tabi bu har vurup harman savurmanız anlamına gelmez. Kendine iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu haftaya iş hayatınızla başlayacaksınız. Biriken, yarım kalan işlerinizi düzene koymak ya da tamamlamak isteyebilirsiniz bunun için bazı konularda kendinizden ödün vermelisiniz sevgili boğa ve yükselen boğalar. İş hayatınızda bu hafta güzel fırsatlar olacak bu fırsatları kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

Ay’ın Akrep burcuna geçmesiyle ikili ilişkilerinizde pozitif olaylar olabilir bu konuda sabırlı olmanızı öneriyorum. Ödemelerinizle ilgili yakın çevrenizden yardım alabilirsiniz. Bu hafta yaptığınız işlerin meyvesiniz alabilirsiniz. Maddi konularda şansınız yaver gidebilir. Kendinize iyi bakın güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Haftaya arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızla başlayabilirsiniz, mesafe koyduğunuz ya da çok samimi olduğunuz kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz yani. Sağlığınızla ilgili küçük sorunlar yaşayabilirsiniz bu hafta bu yüzden dengeli ve düzenli beslenmeye özen göstermelisiniz sevgili yay ve yükselen yaylar.

Ay’ın Terazi burcuna geçmesiyle kazandığınız kazançlarla ilgili düzenlemeler yapmaya başlayabilirsiniz. Aile içinde ya da yakın çevrenizle küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz öfkenize hakim olmaya çalışmalısınız unutmayın öfkeyle kalkan zararla oturur. Yapmak istediğiniz işlerinizi yapabileceğiniz bol enerjiniz var bu hafta. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Mart Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

 

Yorum Yap