3-9 Mayıs Haftası Burç Yorumları

2021 yılı Mayıs haftalık burç yorumları ,yıllık burç yorumları, yükselen burçlar
 3-9 Mayıs Haftası Burç Yorumları
Okunuyor 3-9 Mayıs Haftası Burç Yorumları

 3-9 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Yengeç Haftalık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar, bu hafta iç dünyanız ve sizden bağımsız kontrol edemeyeceğiniz konular gündeminizde olabilir. Biraz daha geri planda kalarak düşünmeye yer vermek isteyebilirsiniz. Motivasyonunuzu artırmak için kişisel gelişim etkinliklerine katılabilirsiniz. Spor ya da meditasyon gibi sizlere iyi gelecek faaliyetler yapabilirsiniz. Hayatınızı gözden geçirerek kendi içinizde bazı konular hakkında düşünebilirsiniz. Fakat fazla kafa yormak ruhsal olarak yorgun düşmenize neden olabilir. Almanız gereken kararlar, yapmanız gereken işler ve size olumlu sonuç verecek iletişimler yapmanız gereken bir hafta da olabilirsiniz. Riske girmekten kaçınarak bu işlerden uzaklaşabilirsiniz. Dolunayın etkisi ile aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir.

Başak Haftalık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar, bu hafta kariyerinize odaklanacağınız bir hafta olabilir. Bilgi birikiminiz, zekanız ve pratikliğinizle dikkatleri üzerinize çekerek başarı elde edebilirsiniz. Yeni iş teklifi alabilir ve kariyerinizde ilerlemeyi düşündüğünüz adımlarda değişiklikler yapabilirsiniz. Ticari işlere girebilir ve bu işi maddi kazanca çevirmek isteyebilirsiniz. İnsan ilişkilerinizi geliştirmek için çok uygun bir dönemdesiniz. İş yerinizde bir takım değişiklikler olabilir, birden fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Hal ve hareketleriniz, iletişim becerileriniz sizden üst kademede olanların dikkatini olumlu yönde çekebilir. Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta da aile içi iletimlerinizde komşuluk ilişkilerinizde bazı durumların farkına varmanızı sağlayabilir. Eğer seyahat planınız var ise iptal olabilir ya da değişebilir.

Oğlak Haftalık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar, bu hafta günlük işleriniz ve sağlığınız ön planda olabilir. Günlük yaşantınızda bulunduğunuz çevreyi düzenlemek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki iyi iletişim ile dikkat çekebilirsiniz. İş yerinizde sizleri ikilemde bırakacak bazı durumlar meydana gelebilir. İş ya da eğitim hayatınızda hareketli ve tempolu günler sizleri bekliyor olabilir. Aynı anda birden çok iş yükünüz olabilir. Detaylara çok takılmamaya dikkat etmelisiniz. Bu süreçte zihninizi yormamaya dikkat etmelisiniz. Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta da kariyerin için önemli rol oynayacak kişilerle tanışabilirsiniz. Planladığınız işleri somut hale getirebilirsiniz. Geçmişte yaşanmış bazı olayları hiç açılmamak üzere kapatabilirsiniz.

Aslan Haftalık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Selam sevgili aslan ve yükselen aslanlar. Bu hafta ikili ilişkilerinizle başlıyorsunuz. Güzel giden ilişkinizde ufak problemler çıkabilir bunlara karşı temkinli olmalısınız. Sosyal çevrenizle ilişkiniz artabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu hafta sosyal aktivitelerde yer alabilirsiniz ya da sosyalliğinizi sosyal medya üzerinden gösterebilirsiniz.

Grup çalışmalarına katılabilirsiniz bu hafta. Çalışma için elinizden gelenin en iyisini yapabilir ve çevreden takdirler alabilirsiniz sevgili aslan ve yükselen aslanlar. Bu hafta geleceğinize yönelik planlar yapabilirsiniz ve onları hemen harekete geçirmek isteyebilirsiniz. Sizin için yoğun bir hafta olacak şimdiden kolay gelsin. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Akrep Haftalık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler(Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar, hafta başı itibari ile aile ve ilişki konuları gündeminizde olacaktır. Bu konularda problemler yaşayabilirsiniz.

Hafta ortası itibari ile şansınız yüksek olacaktır. Özellikle aşk ve çocuk konularında şansınız yüksek olacaktır. Ayrıca önceden planladığınız herhangi bir konuda harekete geçmeniz için oldukça iyi bir hafta olacaktır.

Hafta sonu ise enerjiniz düşük olacaktır. Duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Sağlık problemleri söz konusu olabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermeniz önemli olacaktır.

Kova Haftalık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar, bu hafta aşk hayatınız ve aile yaşantınız ön planda olabilir. Partnerinizle oldukça keyifli günler geçirebilirsiniz. Emin olmadığınız bazı konular sizleri ikileme düşürebilir. Bir partneriniz yoksa konuşmaktan keyif alacağınız ve sizleri iyi hissettiren kişilerle yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çocuğu olan bir Kova iseniz onlarla güzel vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Farklı spor dallarıyla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta sizler iş, eğitim hayatınız ve aile hayatınız arasında denge kurmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda hassas bir dönem olabilir sizler için. Karşı taraftan daha fazla anlayış bekleyebilirsiniz.

Terazi Haftalık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar, hafta başı itibari ile gündeminiz aşk hayatınız olacaktır. Bu alanda agresif tavırlar sergilememek önemli olacaktır. Maddi konularda ise fazla harcama yapmamak önemli olacaktır.

Hafta ortası itibari ile enerjiniz düşük olacaktır. İş hayatınız gündeminizde olacaktır. İşiniz ve sağlığınız ile ilgili iyi haberler alabilirsiniz.

Hafta sonu ise evliliğiniz ön planda olacaktır. İkili ilişkilerinizde fevri tavırlardan uzak durmanız sizler için iyi olacaktır.

Koç Haftalık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar, bu hafta başı itibari ile şansınız oldukça yükselecektir. Başarı elde etmek istediğiniz bir konuda şans sizden yana olacaktır. İkili ilişkilerinizde bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Hafta ortası itibari ile karamsarlığınız üzerinizde olacaktır. Psikolojik olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra gündeminizde yeni planlar yapmak olacaktır. Bununla birlikte hayalperestliğe kapılmamaya dikkat etmeniz gerekebilir.

Hafta sonu ise enerjiniz oldukça yüksek olacaktır. Beklenmedik iyi haberler alabilirsiniz. Ayrıca agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Finansal konularda yatırımlardan uzak durmanızda fayda olacaktır.

Balık Haftalık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar, bu hafta başı itibari ile sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Ayrıca eğitim, seyahat gibi konularda da problemler yaşayabilirsiniz. Geçmişten gelen beklenmedik bir haber almanız da söz konusu olabilir.

Hafta ortası ise enerjiniz ve neşeniz yerinde olacaktır. Sağlık konularıyla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Kendinizle ilgili değişimler yaratmak isteyebilirsiniz.

Hafta sonu ise finansal konularda iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda olacaktır. Aşk ve ilişki konularında problemler yaşayabilirsiniz.

İkizler Haftalık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Bu haftaya kendinizi geliştirecek işlerle uğraşmakla başlayabilirsiniz. Bu işler kişisel gelişim olabilir becerilerinizi arttırmak için başladığınız bir iş olabilir. Bunun yanında eğitim hayatınızda bazı zorlanmalar olabilir bu konuda hayata pozitif bakmaya çalışın. Haftanın başlarında artık kendinizi daha ifade edebileceksiniz.

Plan ve projelerinizi artık hayata geçirmenin vakti geldi. Bu haftadan itibaren kendinizi değiştirmek için çalışacaksınız. Kişisel bakımınıza dış görünüşünüze daha özen göstereceksiniz sevgili ikizler ve yükselen ikizler. Artık toparlanma zamanı geldi çattı bundan sonra kendinizi ön planda tutabilir ve kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Boğa Haftalık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar bu haftaya iş hayatınızla başlıyorsunuz. Yani şimdiden yoğun bir hafta sizi bekliyor. İş hayatınızda bu hafta sıkıntılar ve gözünüzden kaçırdığınız bir işiniz olabilir bu yüzden dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda işler bu hafta size ağır gelebilir sevgili boğa ve yükselen boğalar biraz daha sabırlı olmalısınız.

Haftanın başlarında parasal konularla daha çok ilgilenebilirsiniz, daha çok parasal işler yapmak isteyebilirsiniz ticaret işine atılmak isteyebilirsiniz. Bunların yanında kazançlarınız artabilir ve işleriniz iyiye doğru gidebilir. Kazançlarınız arttığında kendinize güzel sürprizler yapabilirsiniz. Ufak sağlık problemleriniz olabilir bu konuda kendinize özen gösterin kendinizi önemseyin. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Yay Haftalık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu haftaya çevrenizdeki insanlara verdiğiniz sözleri tutarak başlayacaksınız. Çevrenizdeki insanların ya da akrabalarınızın sağlığı hakkında ilgili konularda olumsuz düşüncelerden kaçmaya özen gösterin. Haftanın başlarında ikili ilişkilerinizdeki olan sorunu çözebilirsiniz. Sevdiklerinizle muhabbetinizi daha çok arttırabilirsiniz.

Özel hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiğiniz aradaki bağın arttığını görebilirsiniz. Bu hafta uğraştığınız bir iş için verim alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek sizi rahatlatabilir. Aile içinde yanlış anlaşılan bir durumu düzeltebilir ailenizle daha güçlü bir bağ kurabilirsiniz sevgili yay ve yükselen yaylar. Güzel bir hafta diliyorum sizlere.

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

2021 Mayıs Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap