5 – 11 Nisan Haftalık Burç Yorumları

2021 yılı 5 – 11 Nisan haftası burç yorumları ,yıllık burç yorumları, yükselen burçlar
 5 – 11 Nisan Haftalık Burç Yorumları
Okunuyor 5 – 11 Nisan Haftalık Burç Yorumları

5 – 11 NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç ve Yükselen Yengeçler (Cancer)

Merhaba Yengeç ve yükselen Yengeç burcu olanlar, Hafta başında Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile iş, eğitim, kariyer alanlarında hareketli günler sizleri bekliyor diyebiliriz. Yakın çevrenizin de motivasyonu ile enerjiniz daha da çok artabilir. Hızlı aksiyon almak istediğiniz konularda yaptığınız girişimler olumlu yönde size dönebilir. Geleceğe yönelik yaptığınız çalışmalardan, yatırımlardan sonuç almaya başladığınız bir süreçte olabilirsiniz.  

9 Nisan itibari ile baskı altında hissedebilirsiniz. Geçmişte aldığınız kararlarda değişikliğe gidebilir ya da aldığınız kararların yanlış olduğunun farkına varabilirsiniz. Planlamalarınızı masaya yatırıp yenilikler yapabilirsiniz. Yaptığınız bazı değişiklikler sizleri eski olayların etkisinden çıkarıp kendiniz olmaya yönlendirebilir. Bu sayede baskıdan çıkabilirsiniz.     

Başak Yıllık Burç Yorumları

Başak ve Yükselen Başaklar (Virgo)

Merhaba Başak ve yükselen Başak burcu olanlar, Bu haftaya yönetici gezegeniniz olan Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyor olacaksınız. Bu geçiş gerek hayat mücadelesi olsun gerekse psikolojik olarak kendi içinizde yaşadığınız savaşlarda olsun yaşadığınız zorlukların sonuna geldiğinizin habercisi olabilir. Zaman zaman çektiğiniz zorlukların, sabırlarınızın neticesini olumlu bir şekilde alabilirsiniz.  

Sosyal çevrenizdeki duruşunuz, planlamalarınız konusunda çevrenizden olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Sizin çok önemsemediğiniz, geçiştirdiğiniz konular daha büyük bir sorun olarak karşınıza çıkabilir. Planlarınızı gerçek hayatınıza dökebilmek için görüşmeler yapabilirsiniz. Farklı alanlarda yapacağınız yatırımlar sizleri heyecanlandırabilir.  

 

Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar (Capricorn )

Merhaba Oğlak ve yükselen Oğlak burcu olanlar, Haftanın başında Terazi burcunda gerçekleşen dolunayın etkileri ile başlıyorsunuz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sağlığınıza ve dış görünüşünüze diğer haftalara oranla daha çok önem verebilirsiniz. İş, eğitim, kariyer hayatınızda planlarınız doğrultusunda ilerlerken zaman zaman tedirginlikler yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişimlerinizde daha kibar olmalısınız. 

Sorumluluklarınız dengelemeye çalıştığınız bir dönemde olabilirsiniz. Bilgi sahibi olmadığınız konularda sessiz kalmalısınız. Hafta ortalarında yapacağınız görüşmeler, bir ödeme beklentiniz varsa bunları elde etmeniz yönünde faydalı olabilir. İkili ilişkilerinizde bazı mevzular canınız sıkıyor olabilir. Kalıplaşmış düşünceleri aşarak daha yapıcı fikirler elde etmeye gayret etmelisiniz. 

Aslan Yıllık Burç Yorumları

Aslan ve Yükselen Aslanlar (Leo)

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Bu durum sizin ikili ilişkilerinizi etkiliyor. Hayatınıza girecek insan ile ilgili gerilimli durumlar yaşamanız olası bir durum.  Yurt dışı, medya ve iletişim alanlarındaki konular ve hayat görüşleriniz ön plana çıkıyor. Hayata bakış açınızı iyimserleştiği, hayal ve umutlarınızın gerçeğe dönüştürebilecek adımlar atmak isteyeceksiniz.  

Hafta sonu finansal konularda yanlış kararlar almanız olası. Bu konularda daha dikkatli olmalı, karar alacağınız zaman biraz daha düşünmenizi tavsiye ederim. Güzel ve sağlıklı haftalar dilerim. 

Akrep Yıllık Burç Yorumları

Akrep ve Yükselen Akrepler(Scorpio)

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Bu durum sizin iş alanınızı etkiliyor. Uzun süredir çalışma hayatınızdaki tempoya ayak uyduramıyor olmak sizi yordu ancak artık hem fiziksel hem ruhsal olarak yenilenip hız kazanacaksınız. 

Hafta sonu özellikle artık ne yapmak istediğinizden çok emin olamadığınız her ne varsa bunlardan uzaklaşmayı seçmelisiniz. Kariyer konularında önemli kararlar almanız mümkün. Finansal kaynaklarınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda riskli adımlar atmamaya özen gösterin. Güzel ve sağlıklı haftalar dilerim. 

Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova ve Yükselen Kovalar (Aquarius)

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz.  Bu durum sizin bilinçaltınızda ki kendinizle ilgili sorunları etkiliyor bu yüzden depresif hissederek haftaya başlıyor olacaksınız. Sağlık konusunda kontrolleriniz varsa yaptırın ve ilaç kullanıyorsanız düzenli olmaya gayret edin. 

Hafta sonu doğru ilişkilerle ilgili kafanızı karıştıran konularla gündeminizde olabilir. Parasal konularda önemli kararlar almak için doğru bir zaman olmayabilir bu yüzden harcamalarınız dikkat etmelisiniz. Güzel ve sağlıklı haftalar dilerim. 

Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi ve Yükselen Teraziler (Libra)

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar, hafta başı itibari ile gündeminiz aile, ev olacaktır. Gayrimenkul alım, satım gibi konular ön plana çıkabilir. Bu konularda iyi haberler alabilirsiniz. 

 Hafta ortası ise şansınız yüksek olacaktır. Özellikle aşk konuları ve çocuklarla ilgili konularda iyi haberler alabilirsiniz. Ayrıca agresifliğiniz üzerinizde olabilir. Bundan dolayı ailevi problemler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza da gereken özeni göstermenizde fayda olacaktır. 

 Hafta sonu ise ilişki ve evlilik konuları gündeminizde olacaktır. Bu konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca geçmişte yaşadığınız bir problemle ilgili iyi sonuçlara varabilirsiniz. 

Koç Yıllık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koçlar (Aries)

 Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar, bu haftaya başlarken odağınız kariyerinizde olacaktır. Hafta başı itibari ile de şansınız oldukça yüksek olacaktır. 

 Hafta ortası ise agresifliğiniz üzerinizde olabilir, bir haber bekliyorsanız sonucu umduğunuz gibi olmayabilir. Ayrıca çevrenizle olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizle bazı iletişim kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sağlığınıza da gereken özeni göstermeniz gerekebilir. 

 Hafta sonunu ise oldukça pozitif ve şansınız yüksek olacaktır. Olmasını istediğiniz herhangi bir şey için adım atmaya oldukça uygun bir hafta sonu olacaktır. 

Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık ve Yükselen Balıklar (Pisces)

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar, hafta başı itibari ile şansınız oldukça yüksek olacaktır. Yeni birileriyle tanışabilir, kariyer fırsatları yakalayabilirsiniz. 

 Hafta ortası itibari ile agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi kötü hissedebilir ve ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Problem yaşadığınız kişilere karşı kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Ayrıca geçmişte başladığınız herhangi bir iş ile ilgili de iyi haberler alabilirsiniz. 

 Hafta sonu ise finansal konular gündeminizde olacaktır. Özelikle beklenmedik bir gelir artışı yaşayabilirsiniz. Yatırımlardan uzak durmanızda fayda olacaktır. 

İkizler Yıllık Burç Yorumları

İkizler ve Yükselen İkizler (Gemini)

Selam sevgili ikizler ve yükselen ikizler. İşlerinizin yoğun olacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Bu haftayı sevdiklerinizle geçirebilirsiniz, birtakım buluşmalar olabilir. Aile içinde iş dağılımı yapabilirsiniz ve bu işler bu hafta sizi biraz yorabilir. Sosyal çevrede bu hafta ön planda olabilirsiniz size verilen sorumlulukları yerine getirip gözde olabilirsiniz sevgili ikizler ve yükselen ikizler. 

Siz ikizler burcunun yöneticisi Merkürdür bu yüzden bu sıralar merakınız çok artabilir. Bazı olaylarda fikirlerini söylerken daha ılımlı daha anlayışlı söylemelisin. Kafanda kurduğun olayları çözüme kavuşturmak için uğraşabilirsin bu konuda sakince düşünmekte fayda var. Hayallerinizi gerçekleştirmek için yeni planlar yapacağınız bir dönemin içindesiniz sakın vazgeçmeyin ve savaşmaya devam edin. Güzel bir hafta diliyorum sizlere. 

Boğa Yıllık Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğalar (Taurus)

Selam sevgili boğa ve yükselen boğalar. Bu haftaya düşüncelerinizin çok olduğu kafanızda bir sürü soru işareti ile başlıyorsunuz. Halletmeniz gereken işlerinizi bir an önce yoluna koymalısınız. Anlatamadığınız duygularınız olabilir onları açığa çıkarmalısınız aksine geri dönüşümü sizi çok üzebilir sevgili boğa ve yükselen boğalar. 

Kontrol dışında gelişen olaylar sizi harekete geçirmeye çalışabilir bu mücadelenizde sabırlı olabilirseniz kazanabilirsiniz .Bu hafta gizli düşmanlıklar etrafında sizi çekemeyen insanlar olabilir öncelikle herkese güvenmemelisiniz. Kendinizle yüzleşeceğiniz bir döneme adım atıyorsun kusurlarını ya da bir türlü kabul edemediğin davranışlarını artık benimseyebilirsiniz. Bol enerjileriniz olması dileğiyle güzel bir hafta diliyorum sizlere. 

Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay ve Yükselen Yaylar (Sagittarius)

Selam sevgili yay ve yükselen yaylar. Bu haftaya maalesef ki sağlık problemlerinizle başlayabilirsiniz. Hafif kırgınlıklar yaşam kalitenizi düşürebilir bana bir şey olmaz demeyin en kısa sürede tedavinizi olun çünkü mevsim geçişleri sizi çok yıpratabilir. Psikolojik olarak daha iyi bir döneme giriyorsunuz pozitif enerjiniz size ve çevrenizdekilere iyi gelebilir sevgili yay ve yükselen yaylar. 

Bu hafta hobiler, aşk ve çocuklar ile ön planda olabilirsiniz. Birlikte olduğun kişiyle bu haftanı güzel geçirebilirsin eğer hayatınızda biri yoksa yeni kısmetleriniz olabilir. Merkür’ükoç burcunda ilerlemesiyle çevrenizden maddi ya da manevi destekler alabilirsiniz. Enerjinin düşmemesi için gergin ortamlardan uzak durmaya dikkat etmelisin. Güzel bir hafta diliyorum sizlere. 

2021 Yıllık Burç Yorumları: Bu yıl sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN. 

2021 Nisan Ayı burç yorumları: Bu ay sizi neler bekliyor ? Öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorum Yap